حسین کاظمی 8 944 23 ساعت پیش
رئیس در مورد بازی رسیدن به همه بازیکنان

ببینید اگر ما در همه رقابت ها حضور داشته باشیم موضوع دشواری نخواهد بود.یکی از مزایای صعود به دور بعد در بازی امشب همین نکته است.همه ما از جمله بازیکنان برای خود هدف دارند،برای مثال ما سه دروازبان خوب داریم که شما شاهد بازی خوب مارتینز در بازی امشب بودید.تا زمانی که در این جام حضور داریم واضح است به او نیز بازی می رسد پس این مساله ای است که آنها روی آن تمرکز کنند.

حسین کاظمی 10 944 23 ساعت پیش
رئیس در مورد بازی کردن اووبی در پست شماره ده

می توانید ببینید او یک وینگر کلاسیک نیست و فکر می کنم می تواند در پست شماره ده بازی کند.او بازی را رو به جلو هدایت می کند و به خوبی میان خطوط پاس می دهد.قابلیت پاس های نهایی در او وجود دارد.فکر می کنم او توانایی دریافت توپ و ارسال پاس نهایی دارد.چیزی که می خواهیم او به بازی خود اضافه کند گلزنی است.این بخش از بازی او هنوز جای کار دارد.فکر می کنم هنوز وقتی در موقعیت گل قرار می گیرد بیش از حد مضطرب است.

حسین کاظمی 7 947 23 ساعت پیش
رئیس در مورد جنکینسون

دیدین بازگشت او به تیم فوق العاده است.من او را جزو بازیکنان جوان محسوب نمی کنم ولی خوب کار کرد،90 دقیقه بازی کرد و مشکلی از نظر فیزیکی نداشت.این یعنی به لحاظ فیزیکی بخوبی آماده شده است.او در بازی زیر 23 ساله ها نیز به میدان رفت و هیچ مشکلی از نظر فیزیکی وجود ندارد.

حسین کاظمی 5 946 23 ساعت پیش
رئیس در مورد اینکه کدام بازیکن جوان تاثیر گذار تر بود

هولدینگ و نیلز خوب بودند،جف آدلاید هم خوب کار کرد.

حسین کاظمی 9 948 1 روز پیش
رئیس در مورد پیروزی

یک بازی پویایی بود میان دو تیم که تمایل به تصاحب توپ و بازی سازی از عقب زمین داشتند.همچنین دیدن بازی جوانانی که هر روز با تیم اصلی تمرین می کنند و همچنین دیدن بازیکنانی از تیم اصلی که نیاز به رقابت دارند لذت بخش بود.بازی مثبتی بود.بازی جالبی بود که در نیمه دوم توانستیم براحتی پیروز شویم.

حامد یعقوبی 11 1966 1 روز پیش
آرسنال - ریدینگ (EFL Cup)

آرسنال:
Martinez; Jenkinson, Holding, Gabriel, Gibbs; Elneny, M-Niles; O-Chamberlain; R-Adelaide, Iwobi, Lucas

بازیکنان ذخیره:
Macey, Bola, Bielik, Sheaf, Zelalem, Willock, Giroudریدینگ:
Al-Habsi (c), Watson, Obita, L.Moore, Blackett, Kelly, Van den Berg, Evans, McCleary, Harriott, Samuel

بازیکنان ذخیره:
S.Moore, Swift, Wieser, Kermorgant, Meite, Quinn, Gravenberch

--------------------------------------------------------------------------------
گل برای آرسنال در دقیقه 33: الکس اوکسلید چیمبرلن حرکتی زیبا را از سمت راست و در میان دو مدافع حریف آغاز کرد و در نهایت با شوتی زمینی و قدرتمند توپ را به گوشه سمت چپ دروازه ریدینگ فرستاد.

گل دوم برای آرسنال در دقیقه 78: الکس اوکسلید چیمبرلن روی نفوذی که از سمت راست انجام شد و پاسی که ژیرو براش فراهم کرد، ضربه ای را از گوشه محوطه زد که پس از برخورد به یک بازیکن وارد دروازه شد.

حسین کاظمی 14 3157 2 روز پیش
رئیس در مورد ترکیب تیم در مقابل ردینگ

ترکیبی مشابه بازی مقابل ناتینگهام فارست خواهیم داشت.گابریل،هولدینگ و جنکینسون که به تیم بازگشته است بازی خواهند کرد.جف آدلاید هم بازی خواهد کرد و فکر می کنم لوکاس ،چمبرلین و اووبی نیز بازی کنند.گیبز که کاپیتان تیم در بازی با فارست بود باز هم کاپیتان خواهد بود.

حسین کاظمی 8 3137 2 روز پیش
آخرین وضعیت تیم از زبان رئیس

کازورلا در دسترس نخواهد بود،ژیرو در لیست خواهد بود ولی برای رمزی زود است،البته او به تمرینات کامل بازگشته است.

سپهر 9 3769 3 روز پیش
چک: در حمله ناشکیبا بودیم

مالکیت توپ را داشتیم اما فکر می کنم در یک سوم پایانی کمی عجله نمودیم. می شد شکیباتر کار کنیم تا بهتر پاس بدهیم و موقعیت های گلزنی بهتری داشته باشیم. چند ضربه زدیم که دروازه بان خیلی خوب دفع کرد ولی مایه ی حسرت است که نهایتا نتوانستیم قفل دروازه را بشکنیم.

در کل آنها هم کلی موقعیت داشتند بنابراین فکر کنم شاید تساوی نتیجه ی منصفانه ای بود. وقتی آنها نتوانستند موقعیت های خود را گل کنند، با خود گفتم کاری خواهم کرد که بهای آن را بپردازند. ۴۵ دقیقه ی نیمه ی دوم را داشتیم که به گل برسیم ولی خونسردی خود را در یک سوم حریف از دست دادیم که اصلا شبیه تیم همیشگی ما نبود.

ولی این طور بازی ها همیشه ممکن است رخ دهند. می دانیم که راه درازی در پیش است و فکر کنم در شرایط بسیار خوبی هستیم و باید به تلاش خود ادامه دهیم.

حسین کاظمی 10 4716 4 روز پیش
رئیس در مورد زمان بازگشت کازورلا و ژیرو

در مورد کازورلا هنوز نمی دانم زیرا باید شرایط ریکاوری او را تا دوشنبه بررسی کنیم ولی ژیرو ممکن است با بازی سه شنبه برسد.سه شنبه شب یک بازی خانگی پیش رو داریم و او ممکن است در دسترس باشد.

حسین کاظمی 6 4713 4 روز پیش
رئیس در مورد تاثیر غیبت ژیرو

ببینید وقتی شما به قدر کافی در حرکات سرعتی خوب کار نمی کنید اولین چیزی که به ذهن می رسد حضور یک بازیکن فیزیکی و قد بلند در محوطه جریمه است.ولی ما شش بازی پشت سر هم پیروز شدیم و دوست نداریم بهانه های این چنینی برای نتیجه نگرفتن بیاوریم.باید با این موضوع که مجبوریم همیشه گلزنی کنیم کنار بیاییم،ما یک تیم هجومی هستیم.ما پنج یا شش بازیکن هجومی در ترکیب داریم و در نهایت موفق به گلزنی نشدیم که این مقداری دلسرد کننده است ولی این بخشی از لیگ برتر است.هفته قبل منچستر سیتی چنین مالکیت توپی مقابل اورتون داشت ولی موفق به پیروزی نشد.باید راهی پیدا کنیم تا در بازی های به این شکل نیز کارا باشیم.

حسین کاظمی 6 4716 4 روز پیش
رئیس در مورد تاثیر گذاری غیبت کازورلا

بله البته.غیبت او همیشه مهم است.در بازی های خانگی او توپ را از قسمت عقب هافبک به یک سوم نهایی حریف می رساند و پاس های او همیشه دقیق و سریع هستند.

حسین کاظمی 6 4720 4 روز پیش
رئیس در مورد واکنش های حیاتی چک

باید بگویم این هفته دو عملکرد معرکه از دروازبان ها شاهد بودیم.اوسپینا در بازی چهارشنبه شب و پیتر چک امروز،این نشان می دهد چقدر مهم است که شما دو دروازبان کلاس جهانی در اختیار داشته باشید.

حسین کاظمی 6 4718 4 روز پیش
رئیس در مورد اینکه خستگی باعث این نتیجه شد

بله حق با شماست.به خاطر بازی چهار شنبه کمی دچار مشکل شدیم ولی وقتی در خانه بازی میکنید دوست دارید برنده شوید که ما موفق نشدیم.در نیمه اول ممکن بود بازنده به رختکن برویم،شرایط فوتبال مدرن این گونه است.اگر زود به گل نرسید،اگر چالاکی کافی نداشته نباشید،اگر خلاقیت کافی نداشته باشید(پیروز نمی شوید).امروز کمی مشکل خلاقیت داشتیم و در این صورت شما ممکن است مساوی کنید یا حتی بازنده باشید.

حسین کاظمی 7 4723 4 روز پیش
رئیس در مورد تساوی دلسرد کننده بدون گل

قطعا،فکر می کنم دلسردی در چهره من مشخص است.به میزان زیادی توپ را در اختیار داشتیم ولی شاید در فوتبال مدرن این برای بردن کافی نباشد.75 درصد مالکیت توپ در اختیار داشتیم ولی سرعت همیشگی را در حرکات ترکیبی نداشتیم.20 دقیقه اول خوب بودیم ولی بعد از آن میدلزبورو به بازی برگشت و در ضد هم حمله ها نیز خطرناک بودند.در نهایت نتوانستیم پیروز شویم.حداقل به قدر کافی باهوش بودیم که بازی را نبازیم.

سپهر 2 5658 5 روز پیش
آرسنال - میدلزبورو آرسنال - میدلزبورو

ترکیب آرسنال:

Cech, Bellerin, Mustafi, Koscielny (C), Monreal, Elneny, Coquelin, Walcott, Ozil, Iwobi, Alexis

نیمکت آرسنال:
Ospina, Gibbs, Gabriel, Reine-Adelaide, Matiland-Niles, Oxlade-Chamberlain, Lucas

ترکیب میدلزبورو:

Valdes, Barragan, Ayala, Gibson, Friend, De Roon, Clayton, Traore, Forshaw, Ramirez, Negredo

حسین کاظمی 12 6548 6 روز پیش
رئیس در مورد زوج کوشیلنی و موستافی

تا حالا خوب جواب داده است،سریع تر از چیزی که بسیاری انتظار داشتند اتفاق افتاده است.ولی چند آزمون خوب پیش رو داریم و باید ثابت کنیم این زوج در دوره طولانی می توانند خوب کار کنند.

حسین کاظمی 8 6548 6 روز پیش
رئیس در مورد میدلزبرو

اگر به کیفیت بازی های خارج از خانه آنها نگاه کنید ،بسیار خوب عمل کرده اند.در خانه کمی بدشانس بوده اند ولی خارج از خانه بسیار عالی عمل کرده اند،آنها فوتبال خوبی بازی می کنند و ترسی از قبول مسولیت در قبال بازی خود ندارند و تیمی هستند که رو به جلو حرکت می کنند به نظر می رسد توانایی گلزنی خوبی دارن پس باید در دفاع خوب عمل کنیم.

حسین کاظمی 8 6550 6 روز پیش
رئیس در مورد اینکه باشگاه در مورد مصدومیت ها چه کار متفاوتی نسبت به گذشته انجام می دهد

عوامل زیادی دخیل هستند.عواملی مانند اندازه گیری سطح خستگی،ریکاوری،آمادگی و پیشگیری از مصدومیت.همه چیز اکنون علمی تر شده است و شاید این مساله موجب شده اتفاقات قابل پیش بینی تر شوند.بازیکنان را بخوبی می شناسیم زیرا چندین سال است که در حال جمع اوری اصلاعات آنها هستیم و می توانیم مصدومیت بازیکنان را تحلیل کنیم،تکرار علائم و نشانه های هشدار دهنده را تشخیص دهیم،حالا اطلاعات خیلی بهتری از اوضاع آنها در اختیار داریم.

حسین کاظمی 6 6556 6 روز پیش
رئیس در مورد کمتر شدن تعداد مصدومیت در تیم

معتقدم در زمینه مصدومیت های عضلانی در دو یا سه سال گذشته بهبود قابل توجهی داشته ایم.سال پیش کمی در مورد مصدومیت بدشانس بودیم.حلا در مورد مصدومیت های عضلانی بهتر عمل می کنیم و امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند.

حسین کاظمی 9 6556 6 روز پیش
رئیس در مورد مزایای استراحت دادن به اوزیل بعد از یورو

فکر می کنم تصمیم درستی گرفتم زیرا در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارم.مدت خیلی زیادی است که بازیکنانی دارم که به تورنومنت های مختلف می روند.به الکسیس زمان استراحت بیشتری دادم،او پنج هفته استراحت کرد زیرا کمی دچار مصدومیت از ناحیه مچ بود.فکر می کنم کمی زمان برد که به فرم مطلوب بازگردند ولی تصمیم درستی بود.

حسین کاظمی 7 6597 6 روز پیش
رئیس در مورد تاثیر تمدید قرار داد خودش روی تصمیم اوزیل و سانچز

خیر چنین چیزی نگفتم.آنها در باشگاه خوشحال هستند و من می خواهم که انها قرارداد خود را تمدید کنند زیرا آنها معتقدند در جای درستی هستند.

حسین کاظمی 7 6567 6 روز پیش
رئیس در مورد تمدید قرارداد اوزیل و سانچز

در حال مذاکره هستیم و دوست داریم این اتفاق رخ دهد.اوزیل حالا 28 ساله است و در دوران اوج بازی خود قرار دارد و البته که دوست داریم او در موفقیت های آینده باشگاه سهم داشته باشد.

حسین کاظمی 9 6628 6 روز پیش
رئیس در مورد وضعیت مصدومیت ولبک در حال حاضر

فعلا شروع به دویدن نکرده است.در دو هفته آینده این اتفاق خواهد افتاد.

حسین کاظمی 6 6629 6 روز پیش
رئیس در مورد ولبک

او احتمالا ژانویه در دسترس باشد ولی فراموش نکنید قبل از این مصدومیت او یک سال بیرون بوده است پس شاید مجبور باشیم در قبال او صبور باشیم.برای رساندن او به سطح رقابتی شاید به دو ماه زمان نیاز داشته باشیم.

حسین کاظمی 4 6630 6 روز پیش
رئیس در مورد رمسی

بهبود او به خوبی پیش می رود و فکر می کنم از نظر فیزیکی 90 درصد آماده است.به بازی سه شنبه مقابل ردینگ نمی رسد ولی شاید در بازی با ساندرلند در دسترس باشد.

حسین کاظمی 4 6632 6 روز پیش
رئیس در مورد رمسی و ژیرو

به خوبی در حال پیشرفت هستند.شاید ژیرو سه شنبه در دسترس باشد ولی مطمئنا چند هفته ای برای اینکه به شرایط کامل بازی برسد زمان نیاز خواهد داشت.او ممکن است در دسترس باشد ولی می خواهم تا آمادگی صد در صدی او صبر کنم.

حسین کاظمی 4 6637 6 روز پیش
آخرین وضعیت تیم از زبان رئیس

به نظر می رسد از بازی چهارشنبه شب مشکل بزرگی نداریم.فقط در مورد کازورلا که ضربه خورد تردید وجود دارد.باید ببینیم شراط او چطور پیش می رود و اینکه کسی به ترکیب باز نمی گردد.البته ژاکا نیز محروم است و بقیه باید در دسترس باشند.

حسین کاظمی 8 7412 1 هفته پیش
رئیس در مورد بیلیک

برنامه من برای او این است که همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد.او به سختی در حال تمرین با تیم اصلی است.او بسیار خوب پیشرفت کرده است و از نظر من ویژگی های تبدیل شدن به بازیکن خیلی خوب را دارد.در حال حاضر برای بازی در تیم مقداری کم تجربه است ،آمادگی او را در آخر دسامبر بررسی می کنم و تصمیم می گیرم جایی برود یا او را تا انتهای فصل در تیم حفظ کنم.

حسین کاظمی 7 7414 1 هفته پیش
رئیس در مورد کازورلا

ضربه ای به وارد شد و من خیلی سریع او را بیرون کشیدم.ضربه به تاندون آشیل او(پشت ساق پا) وارد شده است و من حس کردم او مشکل دارد و نخواستم ریسک کنم.