برای استفاده از امکانات سایت، ارسال و مشاهده نظرات لطفا در سایت عضو شوید.
گانرزتراست به ظاهر و سیستمی جدید برورسانی شده است. امکانات سیستم فعلی در حالت حداقل می باشد و به زودی کامل تر خواهد شد.
حامد یعقوبی 19 1065 11 ساعت پیش
مسوت اوزیل قرارداد جدیدی را با آرسنال به امضا رساند مسوت اوزیل قرارداد جدیدی را با آرسنال به امضا رساند

به گزارش هِنینگ فاینت خبرنگار اسپورت بیلد آلمان، مسوت اوزیل قرارداد بزرگی را در آرسنال به دست آورده است و در این میان شماره 10 را به جای شماره 11 از آن خود خواهد کرد.

علی 3 1637 23 ساعت پیش
مدیر بورنموث: جک می تواند در بورنموث بماند.

ویلشر ماه گذشته، پس از آنکه آرسن ونگر نتوانست جایگاه ثابتی را برای او تضمین کند طی یک قرارداد قرضی یک ساله بورنموث پیوست.
آرسن ونگر این ماه اعلام کرد که او همچنان می خواهد که این هافبک کلاس جهانی فوتبال خود را در شمال لندن ادامه دهد. اما در همین زمان ویلشر به سرعت در بورنموث جا افتاده است.
ماستین(مدیر بورنموث) در مصاحبه با ایوینینگ استاندارد اعلام کرد: فکر می کنم هرچیزی ممکن است. بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که کمک کنیم جک خود را با تیم وفق دهد و آنچه را که می خواهد به دست آورد.
البته ما می بایست واقع گرا باشیم. جک ممکن است خانه ی خود را برای بازگشت به آرسنال در نظر داشته باشد. اگر اینطور باشد ما با تصمیم او مخالفت نخواهیم کرد و این تصمیم خود او خواهد بود.
اما اگر شانسی وجود داشته باشد و اگر ادی هو(سرمربی بورنمونث) تصمیم بگیرد که او را می خواهد، آنوقت همه چیز به جک بستگی خواهد داشت.
او باید ماکسیم دمین(مالک بورنموث) را متقاعد کند که پول زیادی برایش خرج کند. این یک درخواست 64 میلیون دلاری خواهد بود، شاید هم یک انتقال 64 میلیون پوندی باشد.

محسن ایرانپور 9 1808 1 روز پیش
محمد الننی در مورد رویارویی با بازل

قبل از رفتن به بازل تجربه زیادی نداشتم. چیزهای زیادی یاد گرفتم و از بازی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تجربه بسیاری کسب کردم. برای 3 سال در آنجا حضور داشتم و همچنین یاد گرفتیم چطور در داخل و خارج از زمین دقیق باشم و از هیچ حریفی که با آن روبرو می شویم نترسم. آن باشگاه را دوست داشتم و از دوران حضورم در آنجا لذت بردم. از دوران حضورم خاطرات خوبی دارم. فرصت خوبی خواهد بود تا بار دیگر همه را ببینیم، خصوصا هواداران که رابطه خوبی با آنها داشتم.

مقابل عمر گابر بازی می کنم. عمر همانند برادرم است، از تیم جوانان مصر در کنار هم بازی کرده ایم. او بازیکن بسیار با استعدادی است و مطمئنم از تجربه حضور در بازل لذت می برد و بازیکن موفقی برای آنها خواهد بود. وقتی به بازل رفت به او گفتم که آنجا را دوست خواهد داشت و مردم از او حمایت می کنند. او بازیکن خوبی است و بهترین آرزوها را برای او دارم.

محسن ایرانپور 3 1842 1 روز پیش
ونگر: بیایید از یک بازی خوب به بازی خوب دیگری برویم

حضور در صدر گروه هدف ماست اما حقیقت درون زمین وجود دارد. شنبه بازی خوبی داشتیم اما بیایید نشان دهیم که می توانیم از یک بازی خوب به بازی خوب دیگری برویم و چنین نمایش و تلاشی را در هر بازی ارائه کنیم. همه چیز به این مساله باز می گردد.

در سال های اخیر همیشه از گروه خود صعود کردیم. سال گذشته، بیایید بگوییم کار سختی بود زیرا کار را برای خود سخت کردیم و همچنین یاد گرفتیم که در دور گروهی نه تنها مهم است که صعود کنید بلکه در صورت امکان مهم است که به عنوان سرگروه صعود کنید. این مساله بعد از صعود فرصت های بیشتری به شما می دهد.

پیروزی مقابل چلسی ما را در مسیر با ثباتی قرار داد. به روشی که می خواستیم بازی کنیم احترام گذاشتیم و گلزنی در بازی های بزرگ به ما اعتماد به نفس می دهد. آنچه بیشتر موجب رضایت من شد این بود که تیم انرژی فوق العاده ای ارائه کرد، به مسیر خود ادامه دادیم و مهم نبود نتجه چه بود و به برنامه ای که ریخته بودیم عمل کردیم. این ها نشانه هایی از رسیدن به بلوغ است.

بازی ما بر مبنای سبک و استحکام است و ما هر دو را با هم ترکیب کردیم. این مساله لذت بخش بود. هر بار چالش جدیدی است اما باور دارم که تواضعی که می توانیم از خود نشان دهیم این است که آن نتیجه را کنار بگذاریم و عملکرد خوب دیگری ارائه کنیم. ممکن است بازی کاملا متفاوتی باشد اما باید منابعی برای پیروزی دوباره در بازی پیدا کنیم.

محسن ایرانپور 8 1852 1 روز پیش
آرسن ونگر در مورد حضور الننی و ژاکا مقابل تیم سابق خود (بازل)

بله البته، آنها تا حدودی به من کمک کردند و اطلاعاتی در اختیارم قرار دادند. زیرا فردا ژاکا مقابل ژاکا بازی می کند و بنابراین در واقع یک کار خانوادگی است. فکر می کنم ممکن است آنها حقایقی را از هم پنهان کنند اما البته به خوبی بازل را می شناسیم زیرا فصل گذشته الننی را از بازل به خدمت گرفتیم.

آنها تیمی هستند که برای سال ها بر لیگ سوئیس سلطه داشته اند و نتایج فوق العاده ای در انگلستان کسب کرده اند زیرا مقابل همه تیم ها برنده شدند، منچستر یونایتد و چلسی را شکست دادند و مقابل لیورپول مساوی کردند. بنابراین نتایج قدرتمندی در اروپا کسب کرده اند.

آنها تیمی هستند که به بازی در لیگ قهرمانان عادت دارند. یک تیم تازه وارد به لیگ قهرمانان نیستند، آنها تجربه عظیمی در این رقابت ها دارند. این تجربه به نسل های مختلف منتقل می شود و به همین دلیل آنها از کسی نمی ترسند. به هیچ وجه انتظار ندارم با ترس بازی کنند. از طرف دیگر، آنها چیزی برای از دست دادن ندارند. آنها همیشه خطرناک هستند.

محسن ایرانپور 6 1854 1 روز پیش
آرسن ونگر در مورد مصدومیت اولویر جیرود

او در دسترس نیست، محروم است زیرا در دیدار مقابل پاریسن ژرمن اخراج شد. تردیدهایی در مورد حضور او در دیدار یکشنبه وجود دارد، خواهیم دید چه می شود.

نمی دانم آیا به دیدارهای ملی خواهد رفت یا خیر. همه چیز به وضعیت مصدومیت او بستگی دارند.

محسن ایرانپور 4 1859 1 روز پیش
آرسن ونگر در مورد مصدومیت فرانسیس کوکلن

کوکلن در بازی فردا حضور نخواهد داشت اما باید یک مصدومیت کوتاه مدت باشد زیرا اسکن ها کاملا مثبت بودند و فکر می کنم 3 هفته خارج از ترکیب قرار داشته باشد.

احساس مثبتی در مورد اخبار منتشر شده دارم زیرا سال گذشته در این دوره اخبار بدی بدست آوردیم و چندین مصدوم بلند مدت داشتیم و مانعی برای کل فصل ما بود. وقتی همواره با بازیکنان مشابهی بازی می کنید برتری فیزیکی خود را تا حدودی از دست می دهید. واقعیت این است که ترکیبی در اختیار داریم که بسیار رقابتی و همچنین با کیفیت است بنابراین اینکه همه بازیکنان ار در کنار هم حفظ کنیم نکته بسیار مثبتی است.

علی 8 3487 2 روز پیش
ونگر در مورد توانایی تیم

ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. در استحکام دفاعی، در حرکات بدون توپ، در پرس کردن هم همیشه بی نقص نیستیم.
چیزی که خیلی جالب است، این است که چگونه انرژی یک گروه می تواند دچار نوسان شود. برای حفظ انرژی در یک گروه تنها یک نفر کافی نیست. بنابراین بازیکنان باید به این نکته نیز توجه داشته باشند.

علی 8 3644 2 روز پیش
چمبرلین :فوتبال یک شغل نیست، بلکه زندگی من است.

فوتبال برای من زندگی است. اگر فوتبال خوب پیش برود زندگی من نیز خوب پیش می رود، و اگر فوتبال خوب پیش نرود خارج از زمین نیز من خوشحال نخواهم بود و این ناراحتی را با خود به خانه می برم.
بعد از هر مسابقه بدون توجه به نتیجه ی مسابقه که برد، مساوی یا باخت بوده اولین کاری که بعد از رسیدن به خانه انجام می دهم این است که تلویزیون را روشن می کنم و تمام نود دقیقه رو دوباره تماشا می کنم، قبل از آنکه کار دیگری انجام بدهم.
من معمولا قبل از تماشای دوباره ی مسابقه برای شام و یا دیدن دوستانم بیرون نمی روم. چه بهترین بازی عمرم را انجام داده باشم و چه بدترین بازی را، باید بازی را دوباره تماشا کنم و ببینم کجا خوب کار کردم و کجا میتوانستم بهتر عمل کنم. این کاری است که من انجام می دهم و تا این حد فوتبال خود را جدی دنبال می کنم، چرا که فوتبال یک شغل نیست بلکه یک شیوه ی زندگی است.
شما 24 ساعت در داخل و خارج از زمین وقت دارید. باید روی کاری که انجام می دهید فکر کنید و اینکه این کار ها چگونه در تمرینات روی شما اثر می گذارند.

علی 7 3688 2 روز پیش
ونگر در مورد پیشرفت والکات و بلرین

در مورد هکتور:فکر می کنم هکتور به طور واضح با هر بازی پیشرفت می کند. او در حرکات رو به جلو بسیار خطرناک است اما همچنین در بعد دفاعی نیز بسیار پیشرفت کرده است. او اکنون توانایی پوشش دادن دفاع مرکزی را نیز دارد، قابلیتی که در ابتدای کار در بازی او نبود. اما او پسر با هوشی است و فکر میکنم قطعا به بازیکنی سطح بالا بدل خواهد شد.

در مورد تئو: او قبلا 90 درصد در فاز هجومی حضور داشت و 10 درصد در فاز دفاعی، اما امروز هر دو را 50-50 انجام می دهد و هردو را با تعهد کامل انجام می دهد. من همیشه احساس میکردم هوش و شخصیت خاصی در وجود این پسر قرار دارد. نرفتن به یورو ضربه ی بزرگی برای او بود. من در مورد نرفتن به یورو با تیم ملی با او صحبت کردم. تئو یک مورد خاص است، در 16 سالگی او با انگلستان به جام جهانی 2006 رفت- اکنون در سال 2016 هستیم و او تا به حال در جام جهانی به میدان نرفته است!

او اکنون بالغ شده است و وقتی یک بازیکن به چنین شکست هایی غلبه میکند- به خصوص پس از آنچه که در 16 سالگی نشان داده و روشی که به مشکلات غلبه کرده- در میابید که چیز خاصی در وجود این پسر قرار دارد.

علی 7 3732 2 روز پیش
بلرین: می دانستیم چگونه مقابل چلسی بازی کنیم

یک بازی فوق العاده بود. فکر می کنم بازی را خیلی خوب شروع کردیم. به پیروزی هایی که در هفته های گذشته به دست آوردیم واکنش خوبی نشان دادیم و این خیلی خوب است که تیم در چنین فرمی قرار دارد.
بازی هایی از این دست فوق العاده هستند، بازی هایی که می توانید از آن ها لذت ببرید. فکر می کنم هواداران نیز از این بازی خیلی لذت بردند. شما در چنین فضایی احساس راحتی می کنید و میتوانید به گل برسید. این همان چیزی است که تیم به آن نیاز داشت و سخت برایش تلاش کرده بودیم و خیلی خوب است که همه چیز طیق برنامه پیش می رود.

تیم بازی های اخیر را با سرعت و قدرت خوبی آغاز کرده و این همان کاری است که امروز(روز بازی با چلسی) نیز انجام دادیم. فکر می کنم که ما نقشه ی بازی را به خوبی می دانستیم . میدانستیم چگونه مقابل آن ها بازی کنیم و این را در زمین نشان دادیم.

علی 23 6136 3 روز پیش
بلرین در مورد تکل لحظه ی آخر رو پای پدرو

در انتهای مسابقه بود و من کمی خسته بودم. او بازیکن فوق العاده سریعی ای است. اما نمی دانم ، شما همیشه باید سعی کنید که به تیم کمک کنید، مهم نیست چه قدر خسته اید و این بار من مزد تلاشم را گرفتم.

علی 9 6097 3 روز پیش
بلرین در مورد اهمیت پیروزی در این بازی

ما باید بازی به بازی پیش برویم، همانطور که همیشه اینکار را انجام می دهیم. این پیروزی افزایش روحیه ی فوق العاده ای برای ما به همراه داشت، چراکه چلسی همیشه حریف سرسختی است و تیمی است که همیشه کار را برای ما سخت میکند. به همین دلیل به دست آوردن این پیروزی و کسب هر سه امتیاز افزایش روحیه ی خیلی خوبی بود.

علی 11 6121 3 روز پیش
بلرین در مورد پیشرفت والکات

گاهی اوقات وقتی به طور مرتب به شما شانس بازی میرسد، اعتماد به نفستان به عنوان بازیکن افزایش میابد. ما در چند هفته ی اخیر در جناح راست در کنار هم بازی کردیم و این همکاری ای است که هر دوی ما از آن لذت میبریم. ما درک متقابل خوبی از یکدیگر داریم و فکر میکنم این مسئله درون زمین کاملا مشخص است. بازی در کنار او واقعا لذت بخش است.

علی 10 6131 3 روز پیش
بلرین در مورد والکات و فرم خوبش

فکر میکنم میتوانید ببینید که او چند ماهی است که در این فرم قرار دارد، و من بسیار خوشحالم که او بار دیگر به بهترین فرم خود بازگشته است.

حسین کاظمی 12 6179 3 روز پیش
ونگر در مورد ولکات

فکر می کنم نمی توان عملکرد او را زیر سوال برد.معتقدم نگرش ولکات در این فصل به کمک او آمده است.او آماده جنگیدن و تعهد است و می دانیم که او بلافاصله حمایت هواداران را بدست می آورد .تئو ولکات با این ویژگی ها کاملا بازیکن دیگری است.

محسن ایرانپور 15 6186 3 روز پیش
رئیس در مورد اینکه آرسنال در انتظار یک قهرمانی دیگر در لیگ برتر است

پایان دادن به سیر عدم کسب پیروزی مقابل چلسی به نفع ما بود زیرا به ما کمک می کند در یک بازی بزرگ برنده شویم. میان پیروزی در یک بازی بزرگ و قهرمانی در لیگ راه درازی وجود دارد. در حال حاضر شرایط منچستر سیتی خوب به نظر می رسد اما اگر بتوانیم عملکرد ها و کیفیت خود را حفظ کنیم و با ثبات باقی بمانیم، ممکن است شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر داشته باشیم.

حسین کاظمی 11 6198 3 روز پیش
ونگر در مورد شور و اشتیاق تماشاگران

همیشه اشاره کرده ام که به ما بستگی دارد که حمایت هواداران را داشته باشیم و از تشنج و اضطراب پیشگیری کنیم.ما همیشه موفق به انجام این کار نشدیم خصوصا فصل پیش در مقاطع حساس خیلی خوب کار نکردیم.ولی امروز احساس کردم که آنها از کیفیت عملکرد ما رضایت داشتند.

محسن ایرانپور 10 6250 3 روز پیش
رئیس در مورد اینکه آیا همانند 20 سال قبل خوش بین و با اشتیاق است

با اشتیاق هستم. زیرا می دانم 20 سال دیگر پیش روی خود ندارم. همچنین به این دلیل که مسئولیت بیشتری احساس می کنم. شما 20 سال در جایی نمی مانید و آنوقت به مسائل اهمیت ندهید. اکنون بیشتر آگاه هستم که آرسنال چه معنایی دارد بنابراین فکر می کنم نسبت به زمانی که به اینجا آمدم، اکنون مسئولیت سنگین تری است که مردم را خوشحال نگه دارم و آنها را خوشحال کنم.

حسین کاظمی 9 6203 3 روز پیش
ونگر در مورد کوکلین

زانوی او از همان ناحیه مصدوم شد که سال پیش مقابل وست بروم مصدوم شده بود.نکته منفی امروز این اتفاق بود.هنوز نمی دانیم آسیب چقدر جدی است و باید 48 ساعت صبر کنیم.او ورزشگاه را در حالی ترک کرد که مجبور بود از زانو بند استفاده کند و کمی نگران این موضوع هستم.

حسین کاظمی 8 6214 3 روز پیش
ونگر در مورد جبران نتایج بد مقابل چلسی

نکته مهم برای من این بود که مسائل روانی مانع ما نشد.نمی توان این مساله را بیش از حد جلوه داد ولی نمی توان آن را نادیده گرفت.شما نمی توانید به بازیکنان خوب بگویید که همیشه مقابل چلسی خوب کار کرده ایم زیرا این حرف حقیقت ندارد.یافتن توازن میان این دو موضوع کار راحتی نیست ولی من به بازیکنان گفتم بهترین شیوه تمرکز بر روی فوتبالی است که می خواهیم ارائه دهیم و ایمان داشتن است.امروز اوضاع خوب پیش رفت.

محسن ایرانپور 9 6212 3 روز پیش
رئیس در مورد اینکه آیا عملکرد نیمه اول یکی از بهترین نمایش های تیم در سال های اخیر بود

اینکه بلافاصله بعد از بازی چنین سوالی از من می پرسید وسوسه می شوم که بگویم بله زیرا یکی از آن بازی ها بود که آنچه می خواستیم، خیلی خوب جواب داد. بله، یکی از بهترین عملکردهای ما در سال های اخیر بود.

محسن ایرانپور 11 6227 3 روز پیش
رئیس در مورد دلایل عملکرد خوب آرسنال مقابل چلسی

احساس کردم که در 3 هفته گذشته تیم ما در مسیر رو به رشدی قرار داشت. امروز آزمون خوبی برای ما بود تا ببینیم آیا این مساله واقعی است؟ آیا می توانیم به روند رو به جلوی خود ادامه دهیم؟ آیا چلسی جلوی پیشرفت ما را می گیرد؟ در مجموع کیفیت عملکرد امروز ما تایید کرد که رو به جلو حرکت می کنیم. از درون دروازه تا مهاجم مرکزی نمی توانم از عملکرد کسی خرده بگیرم. اکنون بیایید به پیشرفت خود ادامه دهیم. هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد. بیایید نشان دهیم که در کنار هم می توانیم از سبک فوتبالی که می خواهیم ارائه دهیم دفاع کنیم.

حسین کاظمی 10 6220 3 روز پیش
ونگر در مورد خوشحالی از بردن چلسی در لیگ

قبل از بازی باید با آمار های بدی که نشان می داد ما چندین سال در شکست دادن چلسی ناکام بودیم کنار می آمدیم.برای خارج شدن از چنین حالتی به عملکردی به خوبی امروز نیاز داشتیم.

محسن ایرانپور 12 6233 3 روز پیش
رئیس در مورد عملکرد تیم مقابل چلسی

احساس می کنم، خصوصا در نیمه اول به دنبال ارائه بازی خود با بالاترین سرعت بودیم تا آنها را زیر فشار قرار دهیم. بازی ترکیبی همراه با پاسکاری سریع ارائه کردیم و این مساله کاملا خوب جواب داد. به عنوان یک مربی، یکی از ان لحظات در زندگیتان است که فکر می کنید "امروز یک روز فوق العاده است" در نیمه اول فکر می کنم تقریبا بی نقص بود. نیمه دوم کمی پر نوسان بود اما در نیمه اول کیفیت فوق العاده ای ارائه کردیم. با سبک خاص خود، با سرعت و حرکات مورد نظر بازی کردیم و این همان نوع فوتبالی است که می خواهیم ارائه کنیم.

حسین کاظمی 9 7644 4 روز پیش
آرسنال - چلسی:ترکیب اعلام شد. آرسنال - چلسی:ترکیب اعلام شد.

ترکیب آرسنال:
Cech; Bellerin, Mustafi, Koscielny, Monreal; Cazorla, Coquelin; Walcott, Ozil, Iwobi; Sanchez

ذخیره ها:
Gibbs K,Giroud O,Holding R,Ospina,Oxlade-Chamberlain,Perez L,Xhaka G

ترکیب چلسی:
Courtois; Ivanovic (c), Cahill, David Luiz, Azpilicueta; Kante; Willian, Fabregas, Matic, Hazard; Diego costa

ذخیره ها:
Alonso M,Batshuayi M,Begovic A,Moses V,Chalobah N,Oscar,Pedro

حسین کاظمی 5 8782 5 روز پیش
ونگر:همه شایسته حضور در ترکیب ثابت هستند

بازی خوبی در خانه هال سیتی و ناتینگهام فارست داشتیم.معتقدم در حال حاضر همه بازیکنان شایسته حضور در ترکیب هستند بنابراین امروز(جمعه) تصمیم خواهم گرفت.

بازیکنان نسبت به رقابت موجود خیلی خوب واکنش نشان دادند.همیشه انتخاب ترکیب برای تیم من مشکل است زیرا در حال حاضر همگی خوب کار می کنند،این موضوع را در بازی با فارست هم دیدیم که نکته مثبتی است.

ترکیب بالغ و متوازنی در اختیار داریم که برای تک تک پست ها رقابت وجود دارد.

حسین کاظمی 9 8814 5 روز پیش
ونگر در مورد اینکه ممکن است روزی کتابی منتشر کند

نمی دانم شاید روزی این اتفاق بیوفتد ولی فعلا برای این کار آماده نیستم.

حسین کاظمی 7 8806 5 روز پیش
ونگر در مورد مورینیو

ببینید من قسمت های منتشر شده از کتاب را نخوانده ام و قطعا نخواهم خواند.نمی توانم نظری در این مورد بدهم.من تنها در مورد فوتبال صحبت می کنم.هیچگاه قصد تخریب نداشته ام.من سازنده تر رفتار می کنم و نظری در این مورد ندارم زیرا روی بازی فردا و شیوه ای که بازی خواهیم کرد متمرکز شده ام.

نظر خاصی در این مورد ندارم زیرا فردا با چلسی بازی می کنیم.مشکل شخصی با کسی ندارم و به افراد حاضر در این حرفه احترام می گذارم و فکر نمی کنم در مورد تیم های دیگر خیلی اظهار نظر کرده باشم.گاهی اوقات چیزی که فکر می کنم را به زبان می آورم ولی این فقط بخشی از شخصیت من است.

این صحبت ها ربطی به بازی فردا ندارد.شخصا فقط روی اینکه کارم را خوب انجام دهم متمرکز شده ام و سعی می کنم به همه احترام بگذارم.

حسین کاظمی 5 8815 5 روز پیش
ونگر در مورد آنتونیو کونته

او خوب کار می کند زیرا آنها شروع خیلی خوبی در لیگ داشتند.سپس آنها مقابل سوانسی کمی افت کردند و البته بازی بزرگی در مقابل لیورپول داشتند که شکست خوردند ولی فکر می کنم لیورپول در نیمه اول بسیار عالی کار کرد و آنها (چلسی) در نیمه دوم به بازی برگشت پس کونته خوب کار کرد.