GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
مورینیو و خرید‌های آرسنال

مورینیو و خرید‌های آرسنال

میثاق لقایی 383


سرمربی سابق تیم‌های چلسی و منچستریونایتد، پس از پس زده شدن توسط باشگاه‌های مختلف اروپایی، بالاخره از بیکاری رها شد و این فصل به عنوان کارشناس فوتبال شبکه‌ی اسکای، در کنار اسطوره‌هایی چون گراهام سونس و جیمی کاراگر، به تحلیل لیگ برتر خواهد پرداخت. مورینیو دیروز نظرات مختصری در مورد بازیکنان جدید آرسنال داد.


در مورد کایرن تیرنی:

به نظرم او یک مونرئال جوان است، سبکش شبیه به ناچو است. قابل اعتماد، دارای شخصیت و روحیه‌ی ممتاز، در برخی خصوصیات رفتاری مثل بازیکنان نسل‌های قدیم فوتبال است. تواضع در منش او را می‌پسندم.


در مورد نیکولاس په‌په:

فصل پیش پس از اخراجم از یونایتد، دوست نداشتم به ورزشگاه‌های انگلیس بیایم. در عوض بارها به لیل رفتم و خوب آن تیم را دنبال کردم. په‌په را خوب می‌شناسم. او بازیکن خیلی خیلی مستعدی است ولی در مورد چنین بازیکنانی، هیچ‌وقت مشخص نیست چقدر طول می‌کشد تا به لیگ انگلیس تطبیق پیدا کنند.


در مورد داوید لوئیز:

تمام نقاط ضعف و قوت لوئیز را می‌دانم زیرا مربی‌اش بوده‌ام. مشکلات داوید از عدم تمرکز ناشی می‌شود. شاید عوض کردن باشگاه و ادامه‌ دادن فوتبال در سطح اول همراه آرسنال، انگیزه‌‌ی لازم برای حفظ تمرکز او باشد.


در مورد دنی سبایوس:

به نظرم آرسنال پیش از این هم بازیکنی مثل سبایوس در تیم داشت. مختاریان و اوزیل همان فضایی را در زمین اشغال می‌کنند که سبایوس می‌کند.

دوشنبه، 28 مرداد 1398 - ساعت 15:02