GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
نظر ژسنی در مورد هم تیمی های آرسنالی

نظر ژسنی در مورد هم تیمی های آرسنالی

میثاق لقایی 453


ژسنی در مورد رمزی...

او هیچ وقت به فوتبال دید تاکتیکی نداشت. این پسر ۹۰ دقیقه در زمین می دود. بیشتر از هر هم تیمی دیگری که داشته ام می دود. ۱۳ کیلومتر در هر بازی بدون هیچ مشکلی. به نظرم او بازیکن فوق العاده ای برای یوونتوس خواهد بود!


ژسنی در مورد نصری...

او همیشه توهم این را داشت که یک گانگستر است. همه ی ما در مدرسه یک پسری را می شناختیم که دوستان تنومند و قوی هیکلی داشت و فکر می کرد این باعث جذاب شدنش می شود!


ژسنی در مورد الکساندر هلب...

می توانست به دستاوردهای بیشتری در فوتبال برسد. البته الان هم حرفه ی خوبی را پشت سر گذاشته ولی او علاقه ی زیادی به نوشیدن مشروبات الکلی داشت!


ژسنی در مورد تیری هانری...

بهترین بازیکن تاریخ آرسنال. بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر. او خیلی سخت راضی می شد، به خصوص در ارتباط با جوانان. بچه ها همیشه می گفتند در تمرینات از تیری می ترسند! اگر یک پاس اشتباه می دادی او عصبانی می شد و خیلی بلند و رسا به تو اعتراض می کرد! مرد بزرگی است.


ژسنی در مورد جک ویلشر...

در کنار کرکوویاک، او بهترین رفیق من است. در مراسم عروسی من (بهار ۲۰۱۶) او به قدری مست شد، که ما همه جا دنبالش گشتیم و نهایتا دیدیم بین شمشادهای از مستی خوابش برده است! او یک مصدومیتی داشت که هیچ وقت درست نشد و باعث بروز مصدومیت بعدی و بعدی شد. او یکی از بزرگترین استعدادهایی است که در فوتبال دیده ام. به خاطر مصدومیت او اکنون در وستهم سکونشین است، عوض بازی در یک تیم اروپایی بزرگ.


ژسنی در مورد فن پرسی...

باید اعتراف کنیم او یک سال پس از رفتن به یونایتد، فاتح لیگ شد. اگرچه بعد از آن نیمکت نشین، به ترکیه رفت، و حرفه ی بزرگش پایان یافت. ممکن بود تصمیم متفاوتی می گرفت و به چیزهای بیشتری در آرسنال می رسید. گاها او رفتار بسیار گستاخانه ای داشت.


ژسنی در مورد نیکلاس بنتنر...

یکی از باهوش ترین هم بازی های من بوده است. شما نیک را می دیدید، که تمیز و مرتب است، روی فرم، شاداب، و به نظر می رسد همه چیز برایش عالی پیش می رود. اما فردا صبح روزنامه را باز می کنید و این تیتر را می بینید که "بنتنر به خاطر مستی در رانندگی دستگیر شد" و واکنش شما این است که خدای من، چه اتفاقی افتاده؟ نمی دانم او کسی است که دو شخصیت داشت. قطعا با اعتماد نفس ترین بازیکنی است که دیده ام!


ژسنی در مورد جروینیو...

کی گفته است که او در جمع ۴۰ بازیکن برتری است که هم بازی شان بوده ام؟ باید یک صفر دیگر به آن عدد اضافه کنید!


ژسنی در مورد جیرود...

خوش تیپ ترین بازیکنی که دیده ام. و او هم این را می داند! او عاشق خودش است، حتی بیشتر از کرکوویاک! ته ریش و سینه های پرسی روغنی. مرد بزرگی است و بازیکن بسیار بهتری از آنچه هست که فکر می کنیم!


ژسنی در مورد باکاری سانیا...

به نظرم در اوجش، باک بهترین دفاع راست در لیگ برتر بود. وقتی جریان بازی به نفع ما نبود، توپ های بلند را برای او در خط میانی می فرستادم. این حرکت را تمرین می کردیم و ۹۸ بار از ۱۰۰ بار او موفق به دریافت توپ و شروع حمله می شد!


ژسنی در مورد بلرین...

هکتور هنوز برای بهتر شدن در دفاع کارهای زیادی دارد. الان که او تبدیل به مدافع-هافبک شده، وظایف تهاجمی اش بیشتر است. سبک لباس پوشیدن او کمی عجیب است، ولی خب همه اینطوری اند! این را از مادرش به ارث برده است!


ژسنی در مورد مسوت اوزیل...

هفت بار محشر است و دو بار افتضاح است. او برخلاف نظر عامه، اصلا تنبل نیست. مرد بزرگی است. او قادر نیست فرم خودش را در لیگ برتر تثبیت کند، و من واقعا نمی دانم دلیلش چیست. دید او در زمین فوق العاده است. بازی او را در تلویزیون می بینید و با خود می گویید "چطوری آن فضا را دید؟ من که کل زمین را در تلویزیون دارم نتوانستم ببینم!"


ژسنی در مورد پودولسکی...

شوخی نمی کنم. قشنگ یادم هست. وقتی در تمرین توپ در فاصله ی ۱۰-۱۱ متری دروازه زیرپای لوکاس می افتاد، اصلا علاقه ای به مهار ضربه اش نداشتم! صرفا کله ام را محافظت می کردم! قسم می خورم که فقط مراقب کله ام بودم! او واقعا آدم بانمکی است و با تمام این ها یک آدم نرمال است.


ژسنی در مورد آندری آرشاوین...

مرد بامزه ای است، و خنده دارترین خنده را دارد! فصلی که به آرسنال پیوست، بازی های کوچک زیادی را در تمرینات انجام دادیم و با خود گفتیم که وای، ما با این بازیکن، برنده ی لیگ خواهیم شد! که نشدیم...


ژسنی در مورد سانتی کازورلا...

وقتی سانتی به آرسنال پیوست، در کمپ تمرینی آلمان بودیم. بعد از اولین جلسه ی تمرین، افراد حاضر در کنار کمپ، برای خریدن سانتی، آرسن ونگر را تشویق کردند! او کند و کوچک بود ولی یکی از بهترین هایی بود که باهاش بازی کرده ام. مغز و تکنیک او باورنکردنی بود. دقیقا نمی دانم بهترین بخش بازی او چه بود ولی موقع تماشایش قانع می شدید که او بسیار بازیکن خفنی است! دوست داشتنی و مهربان بود. همیشه لبخند به لب داشت. قصد توهین ندارم ولی سبک زندگی او جوری بود که همیشه کمی اضافه وزن داشت.

سه شنبه، 22 مرداد 1398 - ساعت 14:37