آخرین اخبار اوبامیانگ و علاقه آرسنال به مدافع بایرن

آخرین اخبار اوبامیانگ و علاقه آرسنال به مدافع بایرن

مترجم:Moshtagh Laghaei 227

در یک سوال و جواب زنده در وبسایت football.london، نویسنده این وبسایت میگوید که همه چیز به پیشنهادی که آرسنال به اوبامیانگ 31 ساله می دهد بستگی دارد. خبرنگار آرسنال می گوید:


"در حالی که یک سال از قرارداد پیر امریک اوبامیانگ باقی مانده است، توپچی ها دوباره دارند به آن مرحله ی خطرناک (رفتن آرون رمزی به صورت آزاد به یوونتوس) میرسند. البته میکل آرتتا از وقتی که به آرسنال بازگشته گفته است که میخواهد اوبامیانگ را در آرسنال نگه دارد. مهم نیست که او چقدر می خواهد که کاپیتان تیم را نگه دارد، مهم این است که باشگاه چه پیشنهادی میتواند به اوبا بدهد. اوبامیانگ در ماه ژوئن 31 ساله می شود که این نشان می دهد به پایان دوران فوتبالش نزدیک می شود."


همچنین آرسنال به جروم بواتنگ مدافع بایرن مونیخ علاقه دارد. یکی از گزینه های آرتتا برای تقویت خط دفاع جروم بواتنگ است. بوتانگ سال 2011 از منچستر سیتی به بایرن آمد و تبدیل به یکی از بهترین مدافعان اروپا شد. اما این بازیکن 31 ساله در این فصل بوندسلیگا فقط 16 بازی کرده است و بازیکن حیاتی برای ترکیب اصلی فلیک نیست.


به گزارش Sky Germany  توپچی ها به این مدافع علاقه مند هستند و میخواهند تجربه بواتنگ و جوانی و انرژی ویلیام سالیبا را به خط دفاع تیم بیاورند. سالیبا که به صورت قرضی در سنت اتین بازی می کند در تابستان پیش رو به آرسنال باز می گردد.  

لینک کوتاه لینک منبع