آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید

آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید

مترجم:Moshtagh Laghaei 428

میکل آرتتا محکوم به نجات آرسنالی شده است که زیر نظر اونای امری روند نزولی پیدا کرده بود. تیرنی معتقد است که آرسنال جدیدی زیر نظر آرتتا در حال ساخته شدن می باشد. او در مصاحبه با دیلی میل گفت:


رئیس شگفت انگیز است. مدتی است که از نزدیک با هم کار می کنیم و قبل از شروع بازی ها چند هفته ای بدون بازی کردن با هم کار کردیم. هر روز سخت کار کردیم و کار خود را در بازی ها ادامه دادیم. نتایج اولی که در بازگشت فوتبال گرفتیم خوب نبود اما تیم جدیدی داریم می سازیم و اینکار یک شبه انجام نمی شود. پیشرفت خوبی داشته ایم. هنوز راه زیادی در پیش داریم اما هر کاری که از دستمان بر بیاید انجام می دهیم. به همه حرف‌های او [آرتتا] گوش می دهیم و [به کارمان] ایمان داریم.


هدایت آرسنال به عنوان اولین تجربه سرمربیگری برای آرتتا به هیچ وجه آسان نیست و شک و شبه زیادی درباره اینکه آرتتا می تواند از پس این کار بر بیاید یا نه وجود دارد. تیرنی حق دارد که بگوید راه زیادی دارند اما ترحم نداشتن و ایمان آرتتا به بازیکنان جوان، آرسنال را در مسیر درستی قرار داده است. آرتتا از زمان قرنطینه برای قرار دادن آرسنال در مسیر درست به سختی تلاش کرد. توپچی ها بعد از باخت به برایتون روند خوبی داشته و شکست ناپذیر بوده اند.


توپچی ها قطعا آمادگی بهتری نسبت به تاتنهام در آستانه دربی شمال لندن و این موضوع بیشتر به خاطر آرتتا بوده است. او [آرتتا] تجربه و موفقیت های خوزه مورینیو را ندارد اما اگر به تاثیر آنها در باشگاه های جدیدشان نگاه کنیم می بینیم که آرتتا باشگاه خود را به میزان بیشتری با انگیزه تر و مصمم تر کرده است.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 1 - 1 Leicester City

Emirates - Premier League

سه شنبه ۱۷ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی