GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرتتا بازیکنان را به بالاترین سطح خود می رساند

آرتتا بازیکنان را به بالاترین سطح خود می رساند

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

در دسامبر 2019 باشگاه آرسنال هافبک سابق خود یعنی میکل آرتتا را به عنوان سرمربی تیم منصوب کرد. آرتتا برای نجات دادن تیمی آمد که زیر نظر اونای امری در حال سقوط بود. ویلشر معتقد است که آرسنال ترکیب خیلی خوبی دارد و آرتتا می تواند به نحو احسن از آنها استفاده کند. ویلشر در لایو ایسنتاگرام با سم مورگان می گوید:


"بازیکنان آرسنال در سطح جهانی هستند. باشگاه 60 میلیون پوند برای خرید اوبامیانگ و 40 میلیون برای لاکازت خرج کرده است. اوزیل یک بازیکن در سطح جهانی می باشد. فکر میکنم که بهترین مربی ممکن را به باشگاه آورده اند. آرتتا می تواند این بازیکنان را به بالاترین سطح خودشان برساند. بنظرم آرسنال باید در پنجره نقل و انتقالات و پیش فصل به آرتتا فرصت دهد تا تیم خود را بسازد."


جک ویلشر معتقد است که کلید رشد و ترقی آرسنال، حل مشکلات طولانی مدت خط دفاع می باشد و فکر می کند که آرتتا در این باره پیشرفت هایی داشته است. او ادامه می دهد:


"چه زمانی که در آرسنال بودم و چه بعد از آن با هر کسی صحبت می کردم می گفتند که از بازی جلوی آرسنال نمی ترسند چون می دانند که همیشه موقعیت گلزنی بدست می آوردند. هر چه جلو تر می رفتیم بیشتر مسخره می شدیم. فقط درباره خط دفاع صحبت نمی کنم اما کلا از نظر دفاعی تیم به حریف های خود فرصت زیادی می دهد ولی فکر می کنم آرتتا تا حدودی این مشکل را برطرف کرده است."


ویلشر از سال 2011 که آرتتا به آرسنال آمد به مدت 5 سال با او هم بازی بود. ویلشر درباره گذشته اش با آرتتا می گوید نظم و انظباط او نشان می داد که او روزی مربی می شود.


"زمانی که با آرتتا همبازی بودم، او از آن دسته بازیکنانی بود که در تمرینات همه حواسش به تمرین بود. هیچوقت کاری را ناقص انجام نمی داد و باید 100 درصد حواسش به آن کارمی بود. حتی وقتی که تمرین توپ گیری می کردیم، او به ما آموزش می داد که تصور کنیم الان در حین بازی هستیم و باید در این موقعیت چه کاری را انجام دهیم. در جلسه های تمرینی همیشه سر وقت حاضر می شد و همه تمرین ها را به طور کامل انجام می داد. نظم و انضباط او باور نکردنی و در زمین بازی رهبر ما بود.  داخل رختکن خیلی جدی بود و در آنجا نیز به بازی فکر می کرد. زبان انگلیسی او خوب بود. فوتبال را می شناخت. بازیکن  خیلی خوب و بزرگی برای ما بود."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد