GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرتتا باید بازیکنان آزادی مثل فریزر و ویلیان را بخرد

آرتتا باید بازیکنان آزادی مثل فریزر و ویلیان را بخرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 48

آرسنال در تابستان گذشته زیر نظر اونای امری پول زیادی خرج کرد و بازیکنانی مثل نیکلاس په‌په را خرید. البته این خرید ها فایده هم داشتند اما آرسنال نیاز دارد تیم خود را بیشتر تقویت کند. بحران کرونا تمام برنامه های باشگاه ها در نقل و انتقالات را به هم ریخته و آنها باید حواسشان به هزینه هایی که می کنند، باشد. 


خرید ها می توانند انجام شوند و تعدادی از بازیکنان خوب قراردادشان با تیم خود در پایان فصل تمام خواهد. فریزر، وینگر بورنموث و ویلیان، مهاجم چلسی از جمله این بازیکنان هستند. کمپبل معتقد است آرسنال باید هر دوی این بازیکنان را به خدمت بگیرد چون آنها می توانند برای تیم آرتتا مفید باشند.


کمپبل در مصاحبه ای با Metro  می گوید: آرسنال می تواند فریزر را رایگان به خدمت بگیرد چون او در سال گذشته عملکرد خیلی خوبی در بورنموث داشته است. فریزر مصدومیت هایی نیز داشته با این حال فصل خوبی را پشت سر گذاشته است. او در بورنموث تا این حد خوب بود، اما اگر در تیمی مثل آرسنال بازی کند بیشتر پا به توپ می شود و فرصت زیادی به دست خواهد آورد چون در تیم آرسنال رقابت بیشتر از تیم های سطح پایین تر وجود دارد."


"درباره ویلیان باید بگویم که این بازیکن را دوست دارم. او هنوز انرژی زیادی برای بازی کردن دارد. ویلیان برای تیم آرتتا خیلی مناسب است چون او با سیستم سه مهاجمی کار می کند و جا برای ویلیان در تیم وجود دارد. ویلیان بسیار با تجربه است. او می تواند بازیکنان دیگر را از سر راه بر دارد و گل بزند همچنین می توانیم او را رایگان به خدمت بگیریم. ویلیان همه ویژگی های لازم را دارد." 


"می دانم که هواداران آرسنال می گویند "به بازیکنی که چلسی او را نمی خواهد، نیاز نداریم" اما ویلیان بازیکنی با قابلیت های زیاد است. قضیه این است که چلسی بازیکنان جوان زیادی را به خدمت گرفته که نیاز به بازی زیاد دارند و می دانند که فرانک لمپارد و دستیارش جوردی موریس به آنها بازی خواهند داد تا با تجربه تر و قوی تر شوند."


"با اینکه ویلیان 31 ساله است هنوز برای بازی انرژی دارد. او با اوبامیانگ هم سن است. هیچکس نمی گوید که اوبامیانگ پیر شده پس آیا درست است که بگوییم ویلیان پیر شده؟ اصلا این حرف معنی ندارد. اگر پول برای خرید بازیکن نداریم، باید این بازیکنان آزاد را به خدمت بگیریم. به آنها انگیزه و فرصت بازی بدهیم. این کاری است که میکل آرتتا باید انجام دهد. او باید درک کند که وقتی ابزار لازم را ندارد، باید هوشمندانه عمل کند."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو