آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد

آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 174

میکل آرتتا در کنفرانس مطبوعاتی قبل از فینال جام حذفی درباره تماس با ونگر گفت که در ماه های اخیر با او تماس داشته اما قبل از فینال جام حذفی هیچ تماسی نداشته است. در کنفرانس مطبوعاتی خبرنگار درباره احترام به جام حذفی از آرتتا پرسید که آیا این احترام را از ونگر به ارث برده؟ که آرتتا در پاسخ گفت:


خب من میدانم مربیان چه فکری درباره این جام می کنند. فقط یک تیم قهرمان لیگ جزیره می شود پس همه جام‌ها مهم می شوند. می بینید که این جام چقدر مهم شده و قبلا تیم ها چه ترکیبی به زمین می‌فرستادند و الان از چه ترکیبی استفاده می کنند. اگر به تیم های نیمه نهایی نگاه کنیم که چقدر با سالهای اخیر فرق کرده اند‌ می توان فهمید که مربیان و باشگاه ها چقدر به این جام اهمیت می دهند.


خبرنگار در ادامه از آرتتا سوال که آیا می تواند بگوید که در تماس‌هایش با آرسن ونگر در چه موردی صحبت کرده؟ که آرتتا جواب داد:

نه. مکالمات ما خصوصی هستند. خیلی خوب است که حمایت او را داشته باشم و او همیشه توصیه های خوبی می کند. صحبت کردن با او به خاطر دانشش خیلی خوب است. او انسان باهوشی است و فقط دانستن اینکه او از ما و خود من حمایت می کند من را آرام‌تر می کند.


در آخر خبرنگار پرسید که  آیا آرسن ونگر بهترین کسی است که درباره فوتبال می شود با او صحبت کرد؟ که آرتتا در جواب گفت:

درباره هر چیزی می شود با او صحبت کرد و می توانی دفترت را باز کنی و حرف‌هایش را یادداشت کنی.

لینک کوتاه لینک منبع

Chelsea 1 - 2 Arsenal

Wembley - FA Cup

شنبه ۱۱ مرداد - ۲۱:۰۰

منوی بازی