آرتتا علاقه مند به جذب سولر هافبک والنسیا

آرتتا علاقه مند به جذب سولر هافبک والنسیا

مترجم:Moshtagh Laghaei 252

به نظر میرسد که آرتتا در تلاش است تا با بازیکنانی که هموطن او هستند قرارداد ببندد. سولر قبلا در تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا بازی کرده است و در چند فصل اخیر برای والنسیا بازیکن کلیدی به شمار می رود. او در این این چند فصل بازی برای والنسیا 105 گل در لالیگا و 11 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. در دسامبر گذشته سولر تا سال 2023 با والنسیا تمدید کرد. بنابراین انتظار می رود که قیمت او پایین نباشد. اما روزنامه ی مارکا در اوایل فصل گفته بود که والنسیا برای تامین هزینه های باشگاه مجبور است که قیمت فروش سولر را بیشتر از 36 میلیون پوند در نظر بگیرد.

قبل تر صحبت هایی از فروش رودریگو به بارسلونا بود که به نتیجه نرسید. هنوز مشخص نشده است که آیا پنجره ی نقل و انتقالاتی انگلیس طبق برنامه ریزی قبلی همان 10 ژوئن باز می شود یا نه. البته هنوز هم تاریخ مشخصی برای ادامه ی فصل جاری تعیین نشده. فصل جاری فعلا به خاطر شیوع کرونا تعطیل شده است.

اسکای اسپورت روز چهارشنبه گزارشی تهیه کرد از فعالیت های فیفا برای بررسی شرایط باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و قرارداد بازیکن ها و این امکان که قرارداد بعضی بازیکنان تا قبل شروع دوباره ی فصل جاری ممکن است تمام شود. در هر صورت باشگاه ها همچنان با تحقیق و تلاش زیاد به دنبال بازیکنان مناسب برای تیم خود هستند. البته باشگاه ها دیگر نمی توانند از استعداد یاب های خود استفاده کنند چون هیچ بازی فعلا انجام نمی گیرد و نمی توانند بازی بازیکنان مد نظر را تماشا کنند. اوایل هفته هم اسکای اسپورت خبر از علاقه ی آرسنال به خرید اوان اندیکا مدافع اینتراخت فرانکفورت داد و همچنین لیورپول هم به خرید این بازیکن علاقه دارد.

لینک کوتاه لینک منبع