GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرتتا علاقه مند به جذب سولر هافبک والنسیا

آرتتا علاقه مند به جذب سولر هافبک والنسیا

مترجم:Moshtagh Laghaei 39

به نظر میرسد که آرتتا در تلاش است تا با بازیکنانی که هموطن او هستند قرارداد ببندد. سولر قبلا در تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا بازی کرده است و در چند فصل اخیر برای والنسیا بازیکن کلیدی به شمار می رود. او در این این چند فصل بازی برای والنسیا 105 گل در لالیگا و 11 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است. در دسامبر گذشته سولر تا سال 2023 با والنسیا تمدید کرد. بنابراین انتظار می رود که قیمت او پایین نباشد. اما روزنامه ی مارکا در اوایل فصل گفته بود که والنسیا برای تامین هزینه های باشگاه مجبور است که قیمت فروش سولر را بیشتر از 36 میلیون پوند در نظر بگیرد.

قبل تر صحبت هایی از فروش رودریگو به بارسلونا بود که به نتیجه نرسید. هنوز مشخص نشده است که آیا پنجره ی نقل و انتقالاتی انگلیس طبق برنامه ریزی قبلی همان 10 ژوئن باز می شود یا نه. البته هنوز هم تاریخ مشخصی برای ادامه ی فصل جاری تعیین نشده. فصل جاری فعلا به خاطر شیوع کرونا تعطیل شده است.

اسکای اسپورت روز چهارشنبه گزارشی تهیه کرد از فعالیت های فیفا برای بررسی شرایط باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی و قرارداد بازیکن ها و این امکان که قرارداد بعضی بازیکنان تا قبل شروع دوباره ی فصل جاری ممکن است تمام شود. در هر صورت باشگاه ها همچنان با تحقیق و تلاش زیاد به دنبال بازیکنان مناسب برای تیم خود هستند. البته باشگاه ها دیگر نمی توانند از استعداد یاب های خود استفاده کنند چون هیچ بازی فعلا انجام نمی گیرد و نمی توانند بازی بازیکنان مد نظر را تماشا کنند. اوایل هفته هم اسکای اسپورت خبر از علاقه ی آرسنال به خرید اوان اندیکا مدافع اینتراخت فرانکفورت داد و همچنین لیورپول هم به خرید این بازیکن علاقه دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو