GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرتتا مربی بسیار کاملی است

آرتتا مربی بسیار کاملی است

مترجم:Moshtagh Laghaei 41

سدریک مدافع قرضی آرسنال می گوید آرتتا مربی بسیار کاملی است. این بازیکن پرتغالی 31 ژانویه به آرسنال پیوست اما از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و هنوز فرصت بازی برای آرسنال را پیدا نکرده است. برخلاف حضورش در آرسنال، سدریک در تیم ملی پرتغال عملکرد فوق‌العاده ای داشته و از حضور در لندن لذت می برد. او در مصاحبه با Eleven Sports می گوید: 


"من لندن را از قبل می شناختم و در اینجا حس خوبی دارم. آرتتا سرمربی بسیار کاملی است. هنوز کمی مانده تا او را کاملا بشناسم اما تا به اینجای کار خیلی خوب بوده است. او از هر نظر، چه تاکتیکی و چه روانی نگران تیم است. آرسنال باشگاه بزرگی است. من حس خوبی دارم که در این تیم هستم. از قدیم الایام آرسنال را دوست داشتم و لیگ جزیره را همیشه دنبال می کردم. زمانی این باشگاه عملا همه چیز را برده بود. در مدت حضورم در باشگاه همه چیز عالی بوده و رفتار بقیه بازیکنان با من خوب بوده است. از وقتی که به تیم آمده ام خیلی دوستانه با من برخورد کرده اند."


زمانی که سدریک آماده بود برای پیدا کردن جایگاهش در آرسنال مبارزه کند، این فرصت را از دست داد چون به خاطر بحران کرونا همه چیز متوقف شده است. بعد از اتمام فصل جاری لیگ جزیره، سدریک امیدوار است که بتواند با پرتغال در یورو 2020 حضور داشته باشد. سدریک در یورو 2016 نیز حاضر بود و در فینال این مسابقات 120 دقیقه کامل بازی کرد که در نهایت پرتغال در این بازی با نتیجه یک بر صفر فرانسه را شکست داد و قهرمان مسابقات شد.  حالا مسابقات یورو امسال به سال 2021 موکول شده اما یوفا تایید کرده که این مسابقات با نام یورو 2020 خواهد بود.


سدریک ادامه می دهد: "البته به تعویق افتادن مسابقات ناراحت کننده است چون همه ما مشتاق بازی کردن هستیم. اما از یک نظر خوب است چون ما به مدت 5 سال قهرمان یورو خواهیم بود. در یورو امسال همه بازیکنان پرتغالی از جمله خود من می خواهیم بازی کنیم. این هدف من است. تمام تلاشم را برای باشگاه خود می کنم و بعد از آن برای تیم ملی بازی خواهم کرد."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد