آرتتا مربی بسیار کاملی است

آرتتا مربی بسیار کاملی است

مترجم:Moshtagh Laghaei 224

سدریک مدافع قرضی آرسنال می گوید آرتتا مربی بسیار کاملی است. این بازیکن پرتغالی 31 ژانویه به آرسنال پیوست اما از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و هنوز فرصت بازی برای آرسنال را پیدا نکرده است. برخلاف حضورش در آرسنال، سدریک در تیم ملی پرتغال عملکرد فوق‌العاده ای داشته و از حضور در لندن لذت می برد. او در مصاحبه با Eleven Sports می گوید: 


"من لندن را از قبل می شناختم و در اینجا حس خوبی دارم. آرتتا سرمربی بسیار کاملی است. هنوز کمی مانده تا او را کاملا بشناسم اما تا به اینجای کار خیلی خوب بوده است. او از هر نظر، چه تاکتیکی و چه روانی نگران تیم است. آرسنال باشگاه بزرگی است. من حس خوبی دارم که در این تیم هستم. از قدیم الایام آرسنال را دوست داشتم و لیگ جزیره را همیشه دنبال می کردم. زمانی این باشگاه عملا همه چیز را برده بود. در مدت حضورم در باشگاه همه چیز عالی بوده و رفتار بقیه بازیکنان با من خوب بوده است. از وقتی که به تیم آمده ام خیلی دوستانه با من برخورد کرده اند."


زمانی که سدریک آماده بود برای پیدا کردن جایگاهش در آرسنال مبارزه کند، این فرصت را از دست داد چون به خاطر بحران کرونا همه چیز متوقف شده است. بعد از اتمام فصل جاری لیگ جزیره، سدریک امیدوار است که بتواند با پرتغال در یورو 2020 حضور داشته باشد. سدریک در یورو 2016 نیز حاضر بود و در فینال این مسابقات 120 دقیقه کامل بازی کرد که در نهایت پرتغال در این بازی با نتیجه یک بر صفر فرانسه را شکست داد و قهرمان مسابقات شد.  حالا مسابقات یورو امسال به سال 2021 موکول شده اما یوفا تایید کرده که این مسابقات با نام یورو 2020 خواهد بود.


سدریک ادامه می دهد: "البته به تعویق افتادن مسابقات ناراحت کننده است چون همه ما مشتاق بازی کردن هستیم. اما از یک نظر خوب است چون ما به مدت 5 سال قهرمان یورو خواهیم بود. در یورو امسال همه بازیکنان پرتغالی از جمله خود من می خواهیم بازی کنیم. این هدف من است. تمام تلاشم را برای باشگاه خود می کنم و بعد از آن برای تیم ملی بازی خواهم کرد."

لینک کوتاه لینک منبع