آرتتا مشتاق ادامه همکاری با لاکا، اوبا و میتلند نایلز

آرتتا مشتاق ادامه همکاری با لاکا، اوبا و میتلند نایلز

مترجم:Moshtagh Laghaei 75

میکل آرتتا سرمربی توپچی‌ها در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی منچسترسیتی درباره آینده سه بازیکن صحبت کرد. آرتتا برای ادامه همکاری به لاکازت، اوبامیانگ و میتلند نایلز ابراز خوشحالی کرد. آرتتا اول درباره بازگشت لاکازت به اوج صحبت کرد:


خیلی الکس را دوست دارم. حتی قبل از اینکه اینجا بیایم گفته بودم که او همان نوع مهاجمی است که من می خواهم. او در دوره هایی بدشانس بود چون موقعیت ها را تبدیل به گل نمی کرد. او از باخت متنفر است و خیلی رقابتی است. برای هر توپی می رود، هر بار که این کار را می کند دیده می شود که چقدر آماده است. او خیلی سخت تلاش می کند و بازیکن خیلی باهوشی است. من از او خیلی راضی هستم.


بعد از این توضیحات خبرنگار از آرتتا پرسید که آیا می خواهید که لاکازت را نگه دارید؟ سرمربی توپچی‌ها در پاسخ گفت:


چرا بخواهم چنین بازیکنی را از دست بدهم؟ من خیلی از او راضی هستم.


همچنین آرتتا درباره تمدید قرارداد با اوبامیانگ ابراز امیدواری کرد:


همیشه در این مورد مثبت بودم. کلید این کار دست من نیست البته در فوتبال هر چیزی ممکن است اما واکنش های او را می بینم. می بینم که او هر روز چطور تمرین می کند. می دانم که خوشحال است. با او خیلی صحبت کردم و اگر بتوانیم اینکار را انجام دهیم، فکر می کنم اینکار انجام می شود و می دانیم که او چقدر برای تیم مهم است.


اخیرا اخباری از رفتن میتلند-نایلز منتشر شد. خبرنگار از آرتتا پرسید که در این باره صحبتی داشته است؟ آرتتا در جواب گفت:


من درباره این گزارشات صحبت نمی کنم. اولا به این دلیل که آنها را نمی خوانم پس نمی دانم چه میگویند. با بازیکنان درباره احساسشان و اینکه چه کمکی می توانیم به آنها بکنیم، صحبت می کنم. اگر باز هم مشکلی داشته باشند با آنها صحبت می کنم تا مشکل را برطرف کنم. او بازیکنی است که می تواند در پست های مختلفی بازی کند. قبلا هم گفته ام که معتقدم او می تواند پیشرفت کند چون کیفیت فوق‌العاده ای دارد. او کیفیت بازی در بالاترین سطح را دارد و فقط باید کمی ثبات بیشتری داشته باشد اما او می تواند با پست های مختلف هماهنگ شود.


بعد از این توضیحات آرتتا درباره اینکه آیا میتلند نایلز آینده ای در آرسنال دارد یا نه گفت:


بله. شاید به اندازه ای که می خواستم بازی نکرده اما در پست های مختلف و در بازی های خیلی مهم از او بازی گرفتم.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 2 - 0 Manchester City

Wembley - FA Cup

شنبه ۲۸ تیر - ۲۳:۱۵

منوی بازی