آرتتا: می خواهم واکنش بازیکنانم را ببینم

آرتتا: می خواهم واکنش بازیکنانم را ببینم

مترجم:Moshtagh Laghaei 144

میکل آرتتا برای شروع فصل بعد خیلی هیجان زده است چون فصل آینده اولین فصل کامل او به عنوان مربی خواهد بود. حال باید دید که آرتتا تیم را به کجا خواهد رساند. این مربی اسپانیایی در مصاحبه با آرسنال دیجیتال در جواب این سوال که سال دیگر همین موقع در چه وضعیتی خواهد بود؟ گفت:


جواب دادن به این سوال غیرممکن است. من هنوز نمی دانم که روز اول پیش فصل در چه وضعیتی هستیم. باید شرایط بازیکنان را بررسی کنم. باید ببینم که تعطیلات را چگونه گذرانده اند و بعد از قهرمانی در چه شرایطی هستند. می خواهم واکنش آنها را ببینم.


بازیکنان ممکن است به خاطر موفقیتی که به دست آوردیم کمی احساس راحتی داشته باشند یا شاید این موفقیت برای آنها خیلی بزرگ نباشد. در هر صورت ما باید وارد مرحله بعدی بشویم و عملکردمان را بهتر کنیم. باید بسیاری از بخش های تیم را تقویت کنیم و به جوانبی از بازی که تسلط نداریم، مسلط شویم. اگر این ذهنیت را داشته باشیم، اطمینان دارم که سال دیگر همین موقع باز هم به خاطر موفقیت‌هایمان خوشحال خواهیم بود اما امیدوارم که خیلی زود این روند را شروع کنیم.


شرایط خیلی خوبی داریم. نمی دانم که از برنامه جلوتر هستیم یا نه. قطعا اگر قبل از آمدن، به من می گفتند که جام خواهی گرفت، خیلی خوشحال می شدم. توانایی ما در آینده مرا بسیار خوشبین و دلگرم می کند. اگر تصمیمات درستی بگیریم کاملا مطمئن هستم که می توانیم باشگاه را به اوج برگردانیم.

لینک کوتاه لینک منبع