GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرتتا می گوید نباید بازیکنی را برای آمدن به آرسنال قانع کند

آرتتا می گوید نباید بازیکنی را برای آمدن به آرسنال قانع کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 52

بازیکنان زیادی به آرسنال لینک شده اند اما با توجه به بحران کرونا تعداد خرید های باشگاه را محدود خواهد بود. اودسون ادوارد مهاجم سلتیک به همراه رایان فریزر و ویلیان که در پایان فصل 20-2019 قراردادشان به اتمام خواهد رسید و بازیکن آزاد می شوند، از جمله بازیکنانی هستند که به آرسنال پیشنهاد شده اند.


آرتتا گفته است که نباید خیلی به دنبال ترغیب بازیکنان برای پیوستن به آرسنال باشد. او در مصاحبه ای با ایان رایت اسطوره آرسنال در توییتر بریتانیایی آدیداس گفته است:


"وقتی که اسم آرسنال را می آوریم، ایان تو می دانی که این تیم چقدر در دنیا بزرگ است. همه می خواهند که به اینجا بیایند و ما دقیقا می دانیم چه تیمی هستیم. لازم نیست بازیکنی را برای آمدن به اینجا ترغیب کنیم. اگر مجبور به ترغیب بازیکنی بشویم به نظرم شروع خوبی با او نخواهیم نداشت. اگر مجبور باشم بازیکنی را برای ماندن یا پیوستن به آرسنال قانع کنم باعث می شود که از نگه داشتن یا خرید آن بازیکن تا حدودی منصرف شوم. 


"بازیکنی که به تیم می آید باید این سوال را بکند و بگوید: "ما باید چه کار بکنیم؟ می خواهم برای باشگاه بازی کنم. ارزش ها و نحوه بازی خود را نشان دهم." چنین حرف روحیه بخشی را می خواهم در شروع کار از بازیکنان بشونم. بازیکنانی هم که در تیم هستند همینگونه باید باشند. وقتی که کارشان با باشگاه تمام می شود چه حسی به تیم دارند؟ این واقعا برایم جذاب است."


آرتتا در دسامبر 2019 بعد از برکنار شدن اونای امری، هدایت توپچی ها را به عهده گرفت. او می دانست که تیم زیر نظر امری سیر نزولی داشته و گفت زمانی که سرمربی تیم شود باید حال و هوای باشگاه را عوض کند. آرتتا ادامه داد:


"حس می کردم که بازیکنان در تمرینات و بازی ها انرژی کافی برای این باشگاه بزرگ را ندارند. خیلی خوش شانس بودم که در این تیم بازی کردم و البته همه بازیکن ها باید در اول کار چنین حسی داشته باشند. ارتباط بین بازیکن ها کم شده بود و من می خواستم که آنها را دوباره کنار هم قرار دهم. در ابتدا بازیکن ها باید درک کنند که چقد خوش شانس هستند در آرسنال بازی می کنند سپس باید بدانند دقیقا هدف ما چیست."

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو