آرتتا می گوید نباید بازیکنی را برای آمدن به آرسنال قانع کند

آرتتا می گوید نباید بازیکنی را برای آمدن به آرسنال قانع کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 86

بازیکنان زیادی به آرسنال لینک شده اند اما با توجه به بحران کرونا تعداد خرید های باشگاه را محدود خواهد بود. اودسون ادوارد مهاجم سلتیک به همراه رایان فریزر و ویلیان که در پایان فصل 20-2019 قراردادشان به اتمام خواهد رسید و بازیکن آزاد می شوند، از جمله بازیکنانی هستند که به آرسنال پیشنهاد شده اند.


آرتتا گفته است که نباید خیلی به دنبال ترغیب بازیکنان برای پیوستن به آرسنال باشد. او در مصاحبه ای با ایان رایت اسطوره آرسنال در توییتر بریتانیایی آدیداس گفته است:


"وقتی که اسم آرسنال را می آوریم، ایان تو می دانی که این تیم چقدر در دنیا بزرگ است. همه می خواهند که به اینجا بیایند و ما دقیقا می دانیم چه تیمی هستیم. لازم نیست بازیکنی را برای آمدن به اینجا ترغیب کنیم. اگر مجبور به ترغیب بازیکنی بشویم به نظرم شروع خوبی با او نخواهیم نداشت. اگر مجبور باشم بازیکنی را برای ماندن یا پیوستن به آرسنال قانع کنم باعث می شود که از نگه داشتن یا خرید آن بازیکن تا حدودی منصرف شوم. 


"بازیکنی که به تیم می آید باید این سوال را بکند و بگوید: "ما باید چه کار بکنیم؟ می خواهم برای باشگاه بازی کنم. ارزش ها و نحوه بازی خود را نشان دهم." چنین حرف روحیه بخشی را می خواهم در شروع کار از بازیکنان بشونم. بازیکنانی هم که در تیم هستند همینگونه باید باشند. وقتی که کارشان با باشگاه تمام می شود چه حسی به تیم دارند؟ این واقعا برایم جذاب است."


آرتتا در دسامبر 2019 بعد از برکنار شدن اونای امری، هدایت توپچی ها را به عهده گرفت. او می دانست که تیم زیر نظر امری سیر نزولی داشته و گفت زمانی که سرمربی تیم شود باید حال و هوای باشگاه را عوض کند. آرتتا ادامه داد:


"حس می کردم که بازیکنان در تمرینات و بازی ها انرژی کافی برای این باشگاه بزرگ را ندارند. خیلی خوش شانس بودم که در این تیم بازی کردم و البته همه بازیکن ها باید در اول کار چنین حسی داشته باشند. ارتباط بین بازیکن ها کم شده بود و من می خواستم که آنها را دوباره کنار هم قرار دهم. در ابتدا بازیکن ها باید درک کنند که چقد خوش شانس هستند در آرسنال بازی می کنند سپس باید بدانند دقیقا هدف ما چیست."

لینک کوتاه لینک منبع
صحبت درباره کاپیتان شدن تیرنی زود است اوبامیانگ بهترین بازیکن فصل به انتخاب هواداران لنو دومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران آنری، غایب بزرگ در لیست بهترین هم بازی های پیرس مارتینز از احتمال رفتن به تیم سابقش می گوید قوانین جدید یوفا در رابطه با ضربات پنالتی تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی