GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال آماده است اوبا را با 30 میلیون بفروشد

آرسنال آماده است اوبا را با 30 میلیون بفروشد

مترجم:Moshtagh Laghaei 44

آرسنال قبلا اعلام کرده بود که حاضر است اوبامیانگ را با قیمت پایین تر بفروشد تا او را در تابستان آینده رایگان از دست ندهد. کاپیتان توپیچی ها هنوز قراردادش را که یک سال از آن باقی مانده، تمدید نکرده است. مدیران باشگاه نمی خواهند که اوبامیانگ را مانند آرون رمزی رایگان از دست بدهند. 


به نقل از روزنامه سان، آرسنال آماده است تا اوبامیانگ را با قیمت 30 میلیون پوند بفروشد. این قیمت نصف چیزی است که آرسنال برای خرید این بازیکن پرداخت کرد. آرتتا همچنان مشتاق ادامه همکاری با اوبامیانگ است با این حال هدفی که این بازیکن دارد او را به ماندن در آرسنال قانع نمی کند.


پدر اوبامیانگ با پست اینستاگرامی خود به پسرش فهماند که باید در آرسنال بماند اما این بازیکن می خواهد وقت بیشتری را صرف کند تا بفهمد چند تیم دیگر خواهان به خدمت گرفتن او هستند. سال قبل رمزی هم از همین تاکتیک استفاده کرد. منتظر ماند تا آرسنال پیشنهاد خوبی به او بدهد که نداد و نهایتا به یوونتوس رفت.


آرسنال در تلاش برای کاهش دستمزد بازیکنان است و نمی تواند دستمزدی به اندازه اوزیل (350 هزار پوند در هفته) به اوبا بدهد که البته قرارداد اوزیل هم سال دیگر به پایان می رسد. اوبامیانگ خریداران زیادی از جمله بارسلونا، رئال مادرید، چلسی و یونایتد دارد. با وجود بودجه کم آرسنال برای نقل و انتقالات پیش رو، فروش اوبامیانگ می تواند فرصت خوبی برای افزایش بودجه باشد.


آرسنال پول کافی برای نقل و انتقالات ندارد و با فروش اوبامیانگ با قیمت پایین حداقل می تواند تا حدودی بودجه را بیشتر کند که آرتتا بتواند برای بازیکنان دیگر هزینه کند. یکی از بازیکنان مد نظر آرتتا در واقع ویلیان ستاره چلسی است که در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود. این بازیکن برزیلی می خواهد بعد از 7 سال چلسی را ترک کند اما قصد دارد در لندن بماند.


یکی از موانع آرسنال برای به خدمت گرفتن ویلیان دستمزد این بازیکن است. درخواست ویلیان قراردادی 3 ساله با مبلغ 120 هزار پوند در هفته می باشد. مدیران آرسنال نمی خواهد چنین قرارداد طولانی با این بازیکن ببندند چون او در حال حاضر 32 ساله است اما مذاکرات همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد