GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال آماده فروش اوبامیانگ است

آرسنال آماده فروش اوبامیانگ است

مترجم:Moshtagh Laghaei 46

باشگاه آرسنال آماده دریافت پیشنهاد برای اوبامیانگ شده چون قرارداد او رو به پایان است. ماه هاست که قرارداد اوبامیانگ در دستور کار باشگاه بوده و مذاکرات قبل از بحران کرونا و دوران قرنطینه شروع شده بود. توپچی ها مجبور شدند که برای آینده اوبا تصمیم جدی بگیرند چون این بازیکن درخواست داده بود دستمزدش تا 200 هزار پوند در هفته افزایش دهند که قبول این درخواست با وجود ضررهای مالی ناشی از بحران کرونا، برای باشگاه سخت است. 


اوبا مشتاق است که دوباره در لیگ قهرمانان بازی کند اما آرسنال در حال حاضر نمی تواند این قول را به او بدهد. بارسلونا و اینتر هر دو از مدت ها پیش به خرید اوبا علاقه نشان داده اند. توپچی ها قبلا هم بازیکنانی را بر خلاف میلشان فروخته و حتی مانند آرون رمزی رایگان از دست داده اند اما حالا می خواهند موقعیت را کنترل کرده و قصد دارند در صورت تمدید نکردن اوبا، او را در تابستان پیش رو بفروشند. 


اگر اوبا تمدید نکند، آرسنال از طرف تیم های بزرگ پیشنهاداتی دریافت خواهد کرد که اخیرا چلسی هم به جمع آنها اضافه شده است. میکل آرتتا از دسامبر که به آرسنال آمده قصد داشته تغییرات اساسی در تیم خود بدهد و برای این کار به پول نیاز دارد. با تمام این صحبت ها و شایعات، اوبامیانگ در اوایل سال جاری در مصاحبه ای گفته که می خواهد توپچی ها را رهبری کند و شکوه را به تیم بازگرداند. اوبا گفته است:


"می خواهم به بعضی از شایعاتی که درباره من در رسانه ها پخش شده است، پاسخ دهم. مردم دوست دارند داستان درست کنند در حالی که باید به اتفاقاتی که در زمین بازی می افتد، توجه کنند.  آنها خیلی حرف می زنند و مرا ناراحت می کنند. من کاپیتان آرسنال هستم. به باشگاه تعهد دارم و در تلاشم تا آن را دوباره به اوج خود و جایی که تعلق دارد، بازگردانم."

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد