آرسنال از خرید اومتیتی نا امید شده است

آرسنال از خرید اومتیتی نا امید شده است

مترجم:Moshtagh Laghaei 265

باشگاه آرسنال بعد از مطلع شدن از دستمزد درخواستی اومتیتی، از خرید این بازیکن منصرف شد. اومتیتی که در لیست فروش بارسا قرار گرفته بعد از خروج از مصدومیت نتوانسته عملکرد قابل قبولی داشته باشد. به غیر از توپچی ها، اینتر و ناپولی هم مایل به خرید اومتیتی می باشند. با این حال هر سه تیم علاقه مند به اومتیتی، به خاطر دستمزد بالای این بازیکن، گزینه های دیگر را بررسی خواهند کرد.


اومتیتی در بارسلونا 8 میلیون یورو (6.95 میلیون پوند) در سال دستمزد می گیرد همچنین بارسا برای این بازیکن 50 میلیون یورو (43.5 میلیون پوند) درخواست کرده که معامله را برای آرسنال غیر ممکن می کند. کیکه ستین سرمربی بارسا هم قصد دارد تا اومتیتی را بفروشد و هنوز خریداری پیدا نکرده، به همین دلیل بارسلونا می خواهد این بازیکن را به صورت قرضی با بند خرید دائمی به تیم دیگری بدهد.


اومتیتی در این فصل 16 بازی برای بارسلونا انجام داده اما همچنان پیکه و لنگله به او ترجیح داده می شوند. آرسنال به دنبال تقویت خط دفاع خود می باشد چون همچنان مشکل کلین شیت و گل نخوردن دارد. سالیبا در پایان قراردادش با سن اتین به آرسنال می آید. آرتتا قطعا به دنبال خرید بازیکنان بیشتر خواهد بود البته اگر پول کافی داشته باشد.


در حال حاضر گزینه های آرتتا برای قلب خط دفاع، داوید لوئیز، راب هولدینگ و سوکراتیس پاپاستاتوپولوس می باشد. آرسنال در این فصل 36 گل دریافت کرده و به احتمال زیاد سهمیه لیگ قهرمان را کسب نخواهد کرد. توپچی ها پول زیادی ندارند که در تابستان خرج کنند. این موضوع چالش بزرگی در آرسنال، برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید خواهد بود همچنین آرسنال ممکن است برای چهارمین سال متوالی در لیگ قهرمانان حضور نداشته باشد.

لینک کوتاه لینک منبع