GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال از مذاکره با اوبامیانگ صرف نظر کرد

آرسنال از مذاکره با اوبامیانگ صرف نظر کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

بعد از تذکر پدر اوباماینگ به این بازیکن برای تمدید قرار داد، باشگاه آرسنال از مذاکره با اوبا درباره این موضوع منصرف شده است. اوبایماینگ به تیم های زیادی مثل رئال، بارسا و یونایتد لینک شده که البته اخیرا اینتر و چلسی هم به جمع این تیم ها اضافه شده اند. 


اوبامیانگ با 17 گل بعد از جیمی واردی در رده دوم گلزنان لیگ جزیره قرار دارد. یک سال از قرارداد این بازیکن با توپچی ها باقی مانده و آرسنال نگران است که او را در پایان فصل آینده، رایگان از دست بدهد. مذکراتی برای تمدید قرارداد اوبا انجام شد و به نظر می آمد که این بازیکن درخواست افزایش دستمزد خود تا 200 هزار پوند در هفته را دارد. البته این کار به خاطر مشکلاتی که بحران کرونا به وجود آورده برای آرسنال بسیار سخت است.


به نقل از اکسپرس باشگاه آرسنال در حال حاضر از مذاکره بیشتر با اوبا منصرف شده و همچنین اینتر هم به جمع خریداران این بازیکن گابنی اضافه شده است. آنتونیو کونته سرمربی اینتر قصد دارد تا اوبا را به خدمت بگیرد. البته اوبامیانگ هم مشتاق شنیدن پیشنهاد اینتر می باشد. این موضوع برخلاف تذکری است که پدر اوبا در پست اینستاگرامی خود داده است.


باشگاه آرسنال همچنان می خواهد دستمزد بازیکنانش را کاهش دهد و حالا به خاطر بعضی از بازیکن ها به مشکل خورده است. یکی از این بازیکن ها اوزیل می باشد که بالاترین دستمزد را در آرسنال می گیرد و حاضر به کاهش آن نیست. چارلی نیکلاس هم قبلا به توپچی ها هشدار داده بود که هر طور شده اوبامیانگ را نگه دارند حتی شده یک یا دو بازیکن بفروشند تا پول کافی برای این کار داشته باشند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو