GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال بازیکن های مناسب سیستم آرتتا را ندارد

آرسنال بازیکن های مناسب سیستم آرتتا را ندارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 56

کوین کمپل میگیود آرسنال ترکیب متعادلی را برای بازی در سیستم آرتتا ندارد و باید بازیکنان جدیدی بگیرد تا آرسنال بتواند مثل سیتی شود. انتظار میرفت که آرتتا تجارب بدست آمده اش از کار کردن با گواردیولا در سیتی را به آرسنال بیاورد. آرتتا زمانی که تحت هدایت آرسن ونگر کاپیتان آرسنال بود نشان داده بود که بهترین گزینه برای بازگرداندن هیجان و فوتبال تاکتیکی به آرسنال است. اما تیم بعد از این همه مدت که در سال های اخیر راه خود را گم کرده به این زودی ها درست نمیشود . آرتتا در ماه اول باعث شد که به آینده خوش بین باشیم. اما توپچی ها هنوز خیلی کار ها هست که باید بکنند. 


کمپبل اقرار می کند که پنجره نقل و انتقالات بعدی برای تیم هایی که از نظر جاه طلبی در مسیری جدید قدم می گذارند، حیاتی است. کوین کمپل در مصاحبه ای در پادکست chronicles of a gooner می گوید:


"متاسفانه آرتتا سومین مربی این فصل تیم است. بنابراین احتمالا مقداری طول میکشد. چون فکر میکنم که حالا مربی درستی داریم. اما حالا باید بازیکنان درست را به تیم بیاوریم. فکر نمیکنم ترکیب تیم برای پیاده کردن سیستم آرتتا متعادل باشد."


آرتتا بعد از خروج اونای امری و حضور موقت فردی لیونگبرگ، هدایت آرسنال را به عهده گرفت. در مدت سرمبیگری آرتتا آرسنال فقط دو باخت داشته اما تیم هنوز روی غلطک نیفتاده است. کمپبل معتقد است این پروسه مدتی طول میکشد و امیداور است که هوادران آرسنال درک کنند که آرسنال قرار نیست همه حریفانش را شکست دهد. کمپل درباره آرتتا و آوردن سیستم سیتی به آرسنال اضافه میکند:


"همه فکر میکنند که سیستم گوردیولا فقط حمله است. سیستم گواردیولا بر پایه تلاش زیاد، مشارکت و پرس توپ است. این سیستم او است. وقتی که بتوانید این کار را بکنید شما میتوانید فوتبال زیبایی را که دوست دارید بازی کنید چون شما همه چیزای لازم را دارید. شما اول باید خیلی آماده باشید. دوم باید لیست بازیکنانی که میخواهید را برایخریدن آنها داشته باشید. سوم که این مورد مهمترین بخش است باید بازیکنان لازم برای سیستم خود را در اختیار بگیرید تا بتوانید سیستم خود را پیاده کنید."


آرتتا هم گفته است که در پروسه ی برنامه جمع آوری ابزار لازم قرار دارد اما باید دید که چه وقت قرنطینه ی بحران کرونا تمام خواهد شد و مسابقات فصل 20-2019 از سر گرفته می شوند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو