آرسنال باید اوزیل را بفروشد و گریلیش و مدیسون را بخرد

آرسنال باید اوزیل را بفروشد و گریلیش و مدیسون را بخرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 343

شایعات بر سر خروج مسوت اوزیل از آرسنال در آینده ای نه چندان دور همچنان وجود دارد. کمپبل معتقد است که توپچی ها باید آماده فروش اوزیل شوند چون با اینکار پول خوبی به دست می آورند و همچنین جا برای بازیکنان دیگر باز می شود.


در حال حاضر جک گریلیش کاپیتان استون ویلا و جیمز مدیسون ستاره لستر توجهات زیادی را به خود جلب کرده اند. منچستریونایتد یکی از تیم هایی است که به این دو بازیکن علاقه دارد اما توپچی ها می توانند با شیاطین سرخ برای خرید این دو بازیکن رقابت کنند. کمپبل در مصاحبه ای با Metro درباره تصمیماتش اگر سرمربی آرسنال بود، می گوید:


"آرسنال به یک هافبک که در همه پست ها بتواند بازی کند، نیاز دارد. آرسنال به بازیکنی احتیاج دارد که در میانه میدان نه تنها موقعیت خلق کند بلکه بتواند در بازی حریف اختلال ایجاد کند همچنین دوندگی داشته باشد چیزی که الان نداریم اما قبلا از نظر دوندگی خیلی خوب بودیم. درباره ی این که آیا آرسنال باید گریلیش و مدیسون را به خدمت بگیرد یا نه باید بگویم اینگونه بازیکن ها برای آرسنال مفید هستند."


"به مسوت اوزیل بی احترامی نمی کنم ولی او در آرسنال در مسیر بدی قرار گرفته همچنین یک سال از قرارداد او باقی مانده است. ما بازیکنی می خواهیم  که دوندگی داشته باشد. به خلاقیت احتیاج داریم. به کسی نیاز داریم که وقتی بازی خوب پیش نمی رود، دست به کار شود و برای برگرداندن ورق بازی تلاش کند."


" تیم هایی مثل شفیلد یونایتد با عملکرد فوق العاده کریس وایلدر باعث شده اند که ما ضعیف به نظر برسیم. این گونه تیم ها کیفیت آرسنال را ندارند اما در جدول لیگ از ما بالاتر هستند. دلیل آن، این است که آنها نظم دارند، برای پیروزی می جنگند و به کیفیتی خوبی رسیده اند. اگر نتوانیم مثل این تیم ها بشویم، لیاقت بالای جدول بودن را نداریم."


توماس پارتی ستاره اتلتیکو یکی از هافبک های مد نظر آرسنال است اما کمپبل معتقد است که خرید این هافبک بدون فروش چند بازیکن از تیم، برای آرسنال ممکن نیست. او می گوید:


"اگر استن کرونکه برای بازیکنانی مثل توماس پارتی سرمایه گذاری کند خیلی هم خوب است پس باید برای خرید این بازیکن اقدام کنند. اگر کرونکه اینکار را نکند، نمی دانم آرسنال چگونه می خواهد این بازیکن را بخرد. مگر اینکه بازیکنی را با توماس پارتی معاوضه کند. می دانم که قبل از پیوستن لاکازت به آرسنال، اتلتیکو به دنبال خرید این بازیکن بود. بنابراین ممکن است، آرسنال لاکازت را با پارتی معاوضه کند."


"فکر نمی کنم آرسنال در نقل و انتقالات آنچنان قدرت مالی داشته باشد که بتواند آن طوری که ما هوداران انتظار داریم بازیکن زیادی بخرند. ممکن است آرسنال کمی با احتیاط تر عمل کند. مشکلی ندارد که تیم به بازیکنان جوانتر فرصت بازی بدهد اما فکر می کنم بازیکنان با تجربه ای وجود دارند که با هزینه کمتر می توانند برای آرسنال مفید باشند. به نظرم ما باید فرا تر از یک تیم باشیم و به دنبال بازیکن های معروف نباشیم اما سال هاست که اینگونه نیستیم."

لینک کوتاه لینک منبع