آرسنال باید اوزیل را رها کند!

آرسنال باید اوزیل را رها کند!

مترجم:Moshtagh Laghaei 116

مارتین کئون مدافع سابق توپچی‌ها معتقد است که اوزیل در  برنامه های آینده آرسنال نقشی نخواهد داشت. اوزیل تابستان 2013 از رئال مادرید به آرسنال آمد و در مجموع 254 بازی برای توپچی‌ها انجام داده و 44 گل به ثمر رسانده است. خلاقیت این بازیکن در بعضی مواقع به کمک آرسنال آمد اما همیشه آمادگی، رفتار و عملکرد او مورد بحث بوده و هست. همچنان صحبت بر سر اینکه آرتتا هنوز در بازگشت لیگ جزیره به اوزیل بازی نداده، وجود دارد. 


بازی نکردن اوزیل در دو بازی اخیر، شایعات بر سر آینده این بازیکن را بیشتر کرده همچنین در بعضی مواقع فروش این بازیکن مورد بحث قرار گرفته که البته کئون معتقد است آرتتا باید در نقل و انتقالات پیش رو در این باره تصمیم بگیرد. اونای امری به هشدار کئون توجهی نکرد و با اخراج شدنش از آرسنال بهای آن را پرداخت کرد. کئون در مصاحبه با تاک اسپورت گفت:


وقتی که امری مربی آرسنال شد، حس می کردم که بهترین کاری که می شد انجام داد، فروش اوزیل بود. البته همان موقع به او [امری] توصیه کردم این کار را بکند. با توجه به چیزی که اخیرا دیده‌ایم، همه این احساس را دارند که اوزیل را در تیم نمی خواهند و او بازیکنی است که در برنامه های آینده آرسنال نقشی ندارد. باید اوزیل را رها کنند در غیر این صورت بقیه بازیکنان هم ممکن است او را ببیند و مثل این بازیکن بد عادت شوند. فکر می کنم که [اوزیل] به اندازه کافی تمرین نکرده و تمام توانش را نگذاشته بنابراین مربی نمی خواهد وقت خودش را برای او تلف کند. اما با داشتن بازیکنی مثل اوزیل که جایگاهش در باشگاه ثبات ندارد و با وجود این همه بازیکنان جوان، دیگر زمان تغییر فرارسیده که آرتتا بخشی از این تغییر و تازگی است اما اگر تصمیم درستی نگیرید، بخشی از این تغییر نخواهید بود. شما بخشی از گذشته خواهید بود.


آرسنال بعد از دو شکست پشت سر هم و کمتر شدن امیدهایش برای رسیدن به چهار تیم اول جدول، روز پنجشنبه مهمان ساتهمپتون خواهند بود.

لینک کوتاه لینک منبع