آرسنال باید اوزیل را رها کند!

آرسنال باید اوزیل را رها کند!

مترجم:Moshtagh Laghaei 47

مارتین کئون مدافع سابق توپچی‌ها معتقد است که اوزیل در  برنامه های آینده آرسنال نقشی نخواهد داشت. اوزیل تابستان 2013 از رئال مادرید به آرسنال آمد و در مجموع 254 بازی برای توپچی‌ها انجام داده و 44 گل به ثمر رسانده است. خلاقیت این بازیکن در بعضی مواقع به کمک آرسنال آمد اما همیشه آمادگی، رفتار و عملکرد او مورد بحث بوده و هست. همچنان صحبت بر سر اینکه آرتتا هنوز در بازگشت لیگ جزیره به اوزیل بازی نداده، وجود دارد. 


بازی نکردن اوزیل در دو بازی اخیر، شایعات بر سر آینده این بازیکن را بیشتر کرده همچنین در بعضی مواقع فروش این بازیکن مورد بحث قرار گرفته که البته کئون معتقد است آرتتا باید در نقل و انتقالات پیش رو در این باره تصمیم بگیرد. اونای امری به هشدار کئون توجهی نکرد و با اخراج شدنش از آرسنال بهای آن را پرداخت کرد. کئون در مصاحبه با تاک اسپورت گفت:


وقتی که امری مربی آرسنال شد، حس می کردم که بهترین کاری که می شد انجام داد، فروش اوزیل بود. البته همان موقع به او [امری] توصیه کردم این کار را بکند. با توجه به چیزی که اخیرا دیده‌ایم، همه این احساس را دارند که اوزیل را در تیم نمی خواهند و او بازیکنی است که در برنامه های آینده آرسنال نقشی ندارد. باید اوزیل را رها کنند در غیر این صورت بقیه بازیکنان هم ممکن است او را ببیند و مثل این بازیکن بد عادت شوند. فکر می کنم که [اوزیل] به اندازه کافی تمرین نکرده و تمام توانش را نگذاشته بنابراین مربی نمی خواهد وقت خودش را برای او تلف کند. اما با داشتن بازیکنی مثل اوزیل که جایگاهش در باشگاه ثبات ندارد و با وجود این همه بازیکنان جوان، دیگر زمان تغییر فرارسیده که آرتتا بخشی از این تغییر و تازگی است اما اگر تصمیم درستی نگیرید، بخشی از این تغییر نخواهید بود. شما بخشی از گذشته خواهید بود.


آرسنال بعد از دو شکست پشت سر هم و کمتر شدن امیدهایش برای رسیدن به چهار تیم اول جدول، روز پنجشنبه مهمان ساتهمپتون خواهند بود.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!