آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد

آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد

مترجم:Moshtagh Laghaei 78

چارلی نیکلاس معتقد است که آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد همچنین کلید بازسازی تیم برای آرتتا تقویت و پر کردن شکاف های خط دفاع خواهد بود. نیکلاس همچنین در طول فصل 20-2019 بارهای گفته بود که مشکل خط دفاع آرسنال خیلی جدی بوده و و لازم است که تقویت شود. 


آرتتا 7 ماه زمان داشت تا ترکیب خود را بررسی کند. البته ترکیبی که او از اونای امری تحویل گرفت بسیار بی ثبات بود. انتظار می  رود که آرتتا آرسنال را در مسیر درستی قرار دهد. او با شکست تیم های بزرگ لیگ جزیره و قهرمانی در جام حذفی هواداران تیم را به آینده خوشبین کرده اما آرسنال همچنان نیاز به پیشرفت دارد و برای بازسازی تیم باید در نقل و انتقالات پیش رو تعدادی بازیکن بخرد. چارلی نیکلاس امیدوار است که آرسنال بعد از سال ها مدیریت بد در داخل و خارج از زمین بازی، خرید های خوبی داشته باشند. او در مصاحبه با اسکای اسپورتس گفت:


این امتحان سختی برای آرتتا بوده اما فکر می کنم که آرسنال فهمیده که باید تعدادی از بازیکنان را بفروشد و خط دفاعش را تقویت کند. اگر خط دفاع را درست کنند می توانند به بالای جدول برسند. بعضی از بازیکنان مثل اوزیل، سوکراتیس و موستفی باید از آرسنال بروند. این بازیکن ها باید بروند تا آرسنال بتواند تیم خود را بازسازی کند. کلید بازسازی تیم خط دفاع است. آرسنال در هفت یا هشت سال گذشته مشغول بازسازی بوده که فقط باعث ناراحتی هواداران شده اما به نظرم آرتتا می داند چه راهی درست است و در آن قدم خواهد گذاشت.
 


گفته می شود که سوکراتیس در این تابستان از آرسنال خواهد رفت اما ایجنت این بازیکن در تلاش برای پایان دادن به شایعات است که نشان می دهد رفتن سوکراتیس احتمال بالایی دارد. ایجنت اوزیل هم می گوید که موکلش در این تابستان از آرسنال نخواهد رفت. اوزیل در تابستان 2021 قراردادش تمام می شود و بازیکن آزاد خواهد شد. ابهامات زیادی درباره جایگاه موستفی در آرسنال در طول فصل به وجود آمد. آرتتا هم بعد از مصدومیت موستفی و به هم ریختن برنامه‌هایش گفت که در ترنسفرمارکت به دنبال یک مدافع میانی دیگر خواهد گشت.

لینک کوتاه لینک منبع