GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال باید برای دستمزد بازیکن هایش به توافق برسد

آرسنال باید برای دستمزد بازیکن هایش به توافق برسد

مترجم:Moshtagh Laghaei 49

آرسنال نتوانسته است که برای کاهش دستمزد بازیکنان خود به توافق برسد. بحران کرونا باعث شده در چهار هفته گذشته تمام فوتبال ها به تعلیق در بیایند و هنوز مشخص نیست که چه وقت بازی ها از سر گرفته می شوند. در همین حین باشگاه های بزرگ با مشکلات جدی در جریان مالی خود مواجه هستند. هیچ درآمد حاصل از بازی وجود ندارد. همچنین سهام دار ها با تهدید کاهش قرارداد های مولتی میلیونی مواجه هستند. در این حال فوتبال در بحران مالی بی سابقه ای قرار دارد. بعضی باشگاه ها از دولت کمک خواسته اند. 


تاتنهام که اعلام کرده بود سود باشگاه در فصل 19-2018 در واقع 68.6 میلیون پوند بوده است، کارکان خود به غیر بازیکنان را مرخص کرده است که باعث می شود دولت 80 درصد دستمرد ها را پوشش بدهد. این تصمیم باعث انتقادات شدیدی شد. چون اکثرا بر این باور هستند که برنامه دولت باید برای تجارت های کوچکتر استفاده شود که در حال نابودی هستند. نیوکاسل و نوریچ از این طرح نیز استفاده کرده اند. لیورپول هم اعلام کرده که مانند تاتنهام عمل می کند تا بتواند جهت انتقادات عمومی را نسبت به این تصمیم عوض کند. آرسنال هم متعهد است تا آخر ماه آپریل دستمزد تمام کارکنانش را بدهد.


آرسنال نمیخواهد که مانند تاتنهام و لیورپول با انتقاد روبرو شود. و هر کاری میکنند تا راهی مناسب پیدا کند تا کارکنانش را ترخیص نکند و مدیران باشگاه با بازیکنان در حال صحبت هستند تا راه حلی پیدا کنند. هزینه دستمزد های باشگاه طبق برآورد هایی که شده حدود 230 میلیون پوند است که اگر قرنطینه و تعلیق فوتبال ادامه پیدا کند بیشتر هم خواهد شد. گزینه های متفاوت مورد بررسی قرار گرفته اند. به نقل از تلگراف یک گزینه این بود که اگر بازیکنان بتوانند سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرند دستمزدشان کاهش پیدا نکند، که این گزینه رد شد.


توپچی ها در رده نهم جدول لیگ جزیره هستند که خود شکه کننده است. منابعی در آرسنال میگویند که صحبت ها برای یافتن راه حل مناسب ادامه دارد تا بتوانند از مرخص کردن کارکنان جلوگیری کنند. اتحادیه بازیکنان حرفه ای از بازیکنان لیگ جزیره خواسته است تا کاهش دستمزد را قبول نکنند. این اتحادیه اصرار دارد که در این بحران موجود بازیکنان فقط باید تعویق دستمزد را بپذیرند. وستهم و ساوتهمپتون برای تعویق دستمزد با بازیکنان خود به توافق رسیده اند.

لینک کوتاه لینک منبع
تمدید قرارداد داوید لوئیز با آرسنال تصمیم سخت آرسنال درباره اوبامیانگ اظهار نظر جورابچیان درباره لینک شدن ویلیان به آرسنال و تاتنهام تصمیم لاکازت برای پیوستن به اینتر احتمال بالای تمدید لوئیز با آرسنال کاهش دستمزد لوئیز در صورت پیوستن به بنفیکا اوچیچه بازیکن مدنظر آرسنال در تست پزشکی سن اتین یکم آگوست فینال جام حذفی انگلیس نهایی شدن انتقال جورج لویس به آرسنال استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو