آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند

آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 95

آرسنال روز شنبه ولورهمپتون را با نتیجه 1-2 شکست داد. حالا توپچی‌ها با سه امتیاز کمتر نسبت به ولورهمپتون و شش امتیاز کمتر نسبت به یونایتد در رده هفتم قرار دارد. میکل آرتتا بعد از بازی گفت که دیگر جای اشتباه ندارند. ساکا هم که به تازگی با آرسنال قرارداد طولانی مدت امضا کرده از صحبت درباره رقابت های اروپایی سر باز زده است. ساکا در مصاحبه با وبسایت رسمی آرسنال گفت:


بازی به بازی پیش می رویم چون می دانیم که در این موقعیت هر امتیازی که می گیریم چقدر ارزش دارد. تلاش می کنیم که همه بازی‌ها را ببریم. در هر بازی به آرامی به میدان می رویم و از هر برد خوشحال می شویم چون می دانیم که در پایان فصل این بردها برای جایگاهمان در جدول خیلی مهم است.


ساکا اولین گل بازی را مقابل وولوز به ثمر ساند. لاکازت هم گل دوم را زد. شکست مقابل آرسنال، گرگ‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان کمی ناامید کرد. آداما ترائوره هم بهترین فرصتی که داشت را از دست داد. ترائوره اعتراف می کند که ضد حمله های خطرناک آرسنال تفاوت اصلی آنها با وولوز بود. او معتقد است که بازی تقریبا برابر بود و هر دو تیم به یک اندازه موقعیت داشتند اما آرسنال موقعیت‌هایش را به گل تبدیل کرد اما گرگ‌ها نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند.

لینک کوتاه لینک منبع

Wolverhampton 0 - 2 Arsenal

Molineux - Premier League

شنبه ۱۴ تیر - ۲۱:۰۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال