آرسنال باید کاپیتانی را از اوبامیانگ بگیرد

آرسنال باید کاپیتانی را از اوبامیانگ بگیرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 45

مارتین کئون بازیکن سابق آرسنال از توپچی ها خواسته است تا به خاطر تمدید نکردن قرارداد، کاپیتانی را از اوبامیانگ بگیرد. قرارداد اوبا با آرسنال تابستان سال بعد به اتمام می رسد اما هنوز برای تمدید به توافق نرسیده است. اوبامیانگ ماه نوامبر بعد از محروم شدن گرانیت ژاکا، کاپیتان آرسنال شد. 


با اینکه اوبا خود را در آرسنال با 49 گل در 75 بازی ثابت کرده اما کئون معتقد است که باید کاپیتانی از این بازیکن گرفته شود. کئون در مصاحبه ای با تاک اسپورت گفت:


"فکر می کنم که باید به اوبا گفته شود که اگر با باشگاه تمدید نکند کاپیتانی از او گرفته خواهد شد. یک سال از قرارداد او مانده و چنین وضعیتی پیش آید."


کئون همچنین معتقد است که اوبامیانگ در تابستان پیش رو از آرسنال خواهد رفت همچنین این مهاجم گابنی به شدت به رئال مادرید لینک شده است. کئون می گوید:


"فکر می کنم که او با قلبی شکسته آرسنال را ترک می کند. به نظرم او بیشترین شباهت را به تیری آنری دارد و باشگاه باید سریع تر تصمیم بگیرد. آرسنال نباید اجازه بدهد که اتفاقاتی که در چند سال اخیر افتاده دوباره بیفتد. باشگاه باید دستورالعمل داشته باشد."


کئون با اینکه معتقد است اوبامیانگ از آرسنال می رود، می گوید که توپچی ها باید اوبا را نگه دارند چون ممکن است این بازیکن کلید کسب سهمیه لیگ قهرمانان باشد. کئون می گوید:


"نگه داشتن یا فروختن اوبامیانگ به مسائل مالی و این سوالات که چه می خواهند بدست آورند؟ چه پیشنهاداتی وجود دارد؟ بستگی دارد چون توپچی ها باید به این مسائل و چگونگی وضعیت آنها، وقتی که سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کردند یا وارد رقابت برای قهرمانی لیگ جزیره شدند، توجه کنند." 


"بنابراین اگر به آنها فقط پیشنهاد 20 یا 30 میلیون پوندی به آنها شد، باید تصمیم بگیرند که می خواهند او را نگه دارند یا نه و آیا این بازیکن برای ماندن ظرفیت ذهنی دارد یا نه، اما او نمی‌تواند کاپیتان باشد چون مفهوم بدی را به بقیه بازیکنان می رساند. بنابراین آرتتا برای ساختن تیم راه زیادی دارد."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!