آرسنال با 15 میلیون پوند به دنبال اکسل دیساسی است

آرسنال با 15 میلیون پوند به دنبال اکسل دیساسی است

مترجم:Moshtagh Laghaei 870

آرسنال چندین بار با استاد رنس برای خرید اکسل دیساسی مذاکره کرده و می خواهد با این بازیکن قراردادی 5 ساله امضاء کند. توپچی ها دیساسی 22 ساله را از آغاز فصل جاری زیر نظر داشته و در دسامبر برای خرید او تلاش کردند که پیشنهاد آنها رد شد. با این حال، استاد رنس به این نتیجه رسیده است که نباید سال آینده این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد از تیم برود و در همین تابستان باید او را بفروشد.


دیساسی در لیگ فرانسه به خوبی درخشیده است. تیم استاد رنس با حضور دیساسی در خط دفاع خود عملکرد قابل قبولی داشته و در 28 بازی فقط 21 گل دریافت کرده که این بهترین کورد بعد از رئال مادرید در تمام 5 لیگ معتبر اروپایی می باشد. دیساسی که محصول آکادمی تیم پاریس اف سی می باشد، تا به حال 3 بازی برای تیم ملی زیر 20 سال فرانسه انجام داده، در حالی که برای تیم ملی جمهوری دموکراتیک کونگو نیز می تواند بازی کند. به نقل از دیلی میل می توان این بازیکن را با 15 میلیون پوند خریداری کرد.


به نقل از اکیپ فرانسه، قبل از بحران کرونا استاد رنس امیدوار بود که بتواند قرارداد دیساسی را تا سال 2023 تمدید کند اما حالا فقط نمی خواهد این بازیکن را رایگان از دست بدهد. همچنین آرسنال مرتبا با ایجنت دیساسی در ارتباط است. گفته می شود دیساسی شباهت زیادی به کورت زوما مدافع چلسی دارد. نزدیک شدن به خرید دیساسی نشان می دهد آرسنال در تابستان پیش رو بودجه محدودی برای خرید بازیکن دارد.

لینک کوتاه لینک منبع