آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس

آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس

مترجم:Moshtagh Laghaei 99

به نظر می آید که نیکلاس تاگلیافیکو مدافع چپ آژاکس در تابستان پیش رو از این تیم خواهد رفت. طبق شایعات باشگاه آرسنال می خواهد با پیشنهاد 20 میلیون پوندی این بازیکن را به خدمت بگیرد. تاگلیافیکو یکی از بهترین بازیکنان اروپا در پست خود می باشد. او یکی از ستاره های آژاکس می باشد و در لیگ قهرمانان فصل قبل عملکرد خیلی خوبی داشت و با تیم خود به نیمه نهایی این رقابت ها رسید.


تاگلیافیکو 27 ساله در فصل جاری هم به درخشش خود در زمین بازی ادامه داد. این مدافع آرژانتینی در به ثمر رساندن گل های زیادی نقش داشته که شامل 5 گل و 7 پاس گل می شود. به نظر می آید که تاگلیافیکو به دنبال چالش جدیدی می باشد و گفته می شود که این بازیکن مشتاق است تا خود را در لیگ جزیره به چالش بکشد.


میکل آرتتا سرمربی آرسنال یکی از کسانی است که به دنبال امضای قرارداد با تاگلیافیکو می باشد. تیم های چلسی، بارسلونا و اتلتیکو مادرید دیگر علاقه مندان به این بازیکن هستند. به نظر می آید که تاگلیافیکو مشکل توپچی ها که فصل قبل با خرید کیران تیرنی از سلتیک به نظر می آمد حل شده را بر طرف خواهد کرد.


تیرنی 22 ساله 11 بازی در این فصل انجام داده  و مصدومیتی که برایش پیش آمد باعث شد آمادگی بدنی او کاهش یابد. آمدن تاگلیافیکو به آرسنال می تواند به بوکایو ساکا کمک کند تا کمی جلوتر و هجومی تر همانطور که در تیم جوانان آرسنال عادت کرده بود، بازی کند.


بوکایو ساکا عملکرد خوبی در آرسنال داشته و 3 گل به ثمر رسانده و 9 پاس گل داده است. اگر توپچی‌ها بتوانند این بازیکن را برای ماندن در تیم قانع کنند، او می تواند یک مهره تهاجمی بسیاری مفیدی برای آرسنال باشد. ساکا 18 ساله فقط یک سال دیگر با توپچی ها قرارداد دارد. 


عملکرد خوب او باعث شده تا تیم هایی مثل منچستریونایتد و بروسیا دورتموند به خرید او علاقه مند شوند. به نظر می آید که توپچی ها پیشنهاد دستمزد بسیار بالاتری به ساکا بدهند و اطمینان دارند که این بازیکن با آنها قرارداد جدیدی امضا خواهد کرد.

لینک کوتاه لینک منبع