GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال برای رسیدن به اوج هنوز راه زیادی در پیش دارد

آرسنال برای رسیدن به اوج هنوز راه زیادی در پیش دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 38

پل مرسون عنوان می کند که آرسنال روند کندی را برای برگشتن به جمع مدعیان قهرمانی لیگ پیش گرفته و حتی اگر گواردیولا هم باشد باز هم نمی تواند این کار بکند. توپچی ها بعد از پایان دوره 22 ساله آرسن ونگر در آرسنال، روند نزولی و پسرفت زیادی داشته اند. حالا دیگر جزو تیم های صعود کننده به لیگ قهرمانان هم نیستند و گرفتن سهمیه برایشان کار مشکلی شده است.


گفته می شود دلیل این مشکلات آرسنال سوء مدیریت در خارج و داخل زمین بازی است. البته دلایل دیگر می تواند خرید بازیکنان نامناسب و نبود نظارت بر تیم باشد. در حال حاضر آرتتا سرمربی توپچی هاست و گفته می شود که عملکرد او در مدت کوتاهی که سرمربی تیم بوده، باعث امیدواری و خوش بینی هواداران به آینده شده است. اما مرسون هنوز قانع نشده که آرسنال بتواند به دوران اوج خود و جام گرفتن بازگردد. مرسون در مصاحبه با اسکای اسپورت درباره تلاش آرسنال برای پیوستن به جمع مدعیان قهرمانی می گوید:


"حتی اگر پپ گواردیولا هم سرمربی آرسنال شود قهرمانی غیر ممکن است. آرسن ونگر همیشه می گفت همه چیز به بازیکنان بستگی دارد. بازیکنان آرسنال به اندازه کافی خوبی نیستند. آنها ترکیب مناسبی ندارند. از آرتتا واقعا خوشم می آید. فکر میکنم از مربی قبلی بهتر عمل می کند. اما با این حال برای مدعی قهرمانی شدن هنوز راه بسیار طولانی را در پیش دارند. دفاع آنها ضعیف است."


مرسون درباره اینکه آرتتا توانایی بازگرداندن تیم به روزهای خوبش را دارد، می گوید:


" اگر بخواهم رو راست باشم میگویم نه، آرتتا نمی تواند. من تیمی را ندیده ام که با دفاع ضعیف قهرمان جامی شده باشد. اگر تیمی خوب دفاع نکند، قهرمان نمی شود. هیچ تیمی نمی تواند هر بازی سه گل بزند تا حداقل یک امتیاز بگیرد یا حتی بازی را ببرد. تا وقتی که آرتتا خط دفاع را تقویت نکند، آرسنال راه درازی برای دوباره به قدرت رسیدن دارد. به نظرم این روند برای آرسنال کند خواهد بود."


توپچی با توقف بازی ها به خاطر بحران کرونا، قرنطینه شده اند و فعلا در رده نهم جدول لیگ جزیره هستند. آنها 8 امتیاز با رده چهارم فاصله دارند در حالی که هنوز تا پایان فصل 10 بازی باقی مانده است.

لینک کوتاه لینک منبع
استقبال وزیر ورزش بریتانیا از شروع مجدد لیگ جزیره برتری آرسنال نسبت به تاتنهام برای خرید ویلیان مثبت شدن تست کرونا چهار بازیکن و کادر دیگر آینده لوئیز در هاله ای از ابهام سالیبا آماده کار کردن زیر نظر آرتتا برنامه آرتتا برای فاز بعدی تمرینات چراغ سبز باشگاه ها برای فاز دوم پروژه شروع مجدد آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات اضافه شدن مت اسمیت به تیم اصلی آرسنال پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد