آرسنال به دنبال جورج لوییس وینگر نروژی است

آرسنال به دنبال جورج لوییس وینگر نروژی است

مترجم:Moshtagh Laghaei 84

لوییس در حال حاضر بازیکن آزاد است و در چند سال گذشته در لیگ های دسته پایین نروژ بازی کرده است. به نقل از سایت گل اگر انتقال این بازیکن به آرسنال انجام شود، برخلاف بازیکنانی مثل مارتینلی و گندوزی که مستقیما به تیم اصلی رفتند، لوییس در تیم زیر 23 سال آرسنال زیر نظر استیو بولد کار خواهد کرد.


لوییس در کیگالی پایتخت روآندا به دنیا آمد. او فوتبال خود را از تیم نوجوانان ترومسو نروژ شروع کرد و بعد از آن در سال 2017  به تیم دسته سومی ترومسدالن رفت و اولین قرارداد حرفه ای خود را امضا کرد. در سال 2019 برای مدت کوتاهی به تیم دسته سومی فرام لارویک رفت. لوییس مدتی هم در ایپسویچ انگلیس بازی کرد و الان بازیکن آزاد است.


ماه مارس باشگاه آرسنال لوییس را برای تست یک هفته ای دعوت کرد و این بازیکن با نشان دادن قابلیت های خود در همه پست های تهاجمی، توپچی ها را تحت تاثیر قرار داد. آرسنال یک هفته دیگر او را نگه داشتند. حالا توپچی ها به دنبال امضای قرارداد دائمی با این بازیکن هستند. لوییس وینگ راست است که می تواند در بقیه پست های خط حمله بازی کند.


به نظر می آید که آرسنال مثل دیگر تیم ها در نقل و انتقالات تابستان فعالیت نسبتا کمی به خاطر بحران کرونا و ضرر های مالی داشته باشد. آرتتا به دنبال تقویت تیم اصلی خود می باشد اما می داند که بی ثباتی به وجود آمده به خاطر بحران کرونا باعث می شود که بودجه کافی نداشته باشد.


یکی از بازیکنانی که آرسنال می تواند با فروش او پول خوبی به دست آورد هنریک مخیتاریان است. این بازیکن در آغاز فصل جاری به صورت قرضی به آ اس رم ایتالیا رفت. روز سه شنبه روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت خبر داد که مخیتاریان می خواهد در رم بماند و از این بازیکن نقل کرده است که: "دوره من در لندن تمام شده و از شما (آرسنال) می خواهم که با رم به توافق برسید چون دوست دارم در این باشگاه بمانم."


با این حال مینو رایولا ایجنت این بازیکن ارمنستانی این خبر را تکذیب کرد. او در توییتر خود نوشت: " مخیتاریان هیچ پیغامی به آرسنال نداده است. اخبار کذب مخصوصا در چنین زمان هایی اصلا قابل قبول نیستند."


فقط یک سال از قرارداد هنریک مخیتاریان با آرسنال باقی مانده است.

لینک کوتاه لینک منبع