آرسنال به دنبال خرید بازیکن آزاد و معاوضه است

آرسنال به دنبال خرید بازیکن آزاد و معاوضه است

مترجم:Moshtagh Laghaei 184

باشگاه آرسنال به خاطر وضعیت مالی خود می خواهد با معاوضه یا خرید بازیکن آزاد، تیم خود را بازسازی کند. توپچی ها به خاطر بحران کرونا، دستمزد بازیکنان خود را تا  12.5 درصد کاهش داده و همچنان بودجه کمی برای خرید بازیکن دارند.


آرتتا به اولین پنحره نقل و انتقالات تابستانی خود با آرسنال نزدیک می شود البته تاریخ شروع آن هنوز مشخص نیست چون اول بازی ها باید انجام شوند. به نقل از دیلی میل، آرتتا باید از تجربه و مهارت خود برای تقویت توپچی ها استفاده کند و در حال حاضر به خدمت گرفتن ویلیان هدف مناسبی برای آرتتا می باشد.


قرارداد ویلیان در پایان فصل به اتمام می رسد و کیا جورابچیان ایجنت او با ادواردو گاسپار مدیر فنی آرسنال ارتباط نزدیک دارد. معاوضه بازیکن به مراتب سخت تر است چون هر دو تیم باید برای بازیکنانی که در معامله خواهند بود، به توافق برسند. آرسنال چنین کاری را چند سال پیش انجام داده بود. توپچی ها الکسیس سانچز را با هنریک مخیتاریان بازیکن آن زمان یونایتد معاوضه کردند.


اگر اوبامیانگ به فروش برسد، مقدار بودجه آرسنال بیشتر خواهد شد. اوبا یک سال دیگر با توپچی قرارداد دارد و آرسنال ترجیح می دهد در همین تابستان این بازیکن را بفروشد تا اینکه در تابستان بعد، رایگان او را از دست بدهد. اونای امری سرمربی سابق آرسنال هم به خاطر کمبود بودجه، دستش بسته بود و برای خرید بازیکن باید هوشمندانه عمل می کرد. البته ممکن است به دلیل مشکلات مالی به وجود آمده به خاطر بحران کرونا، آرتتا مشکلات بیشتری نسبت به امری داشته باشد.

 

آرسنال اولین تیمی است که دستمزد بازیکنانش را کاهش داده البته بازیکنان مطمئن نیستند که پول ذخیره شده از کاهش دستمزدشان برای خرید بازیکن جدید صرف شود. آرسنال امیدوار است که بتواند سهمیه بازی های اروپایی را کسب کند و اگر در این کار موفق شود، بازیکنان دوباره دستمزد دریافت خواهند کرد.

لینک کوتاه لینک منبع