آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

مترجم:Moshtagh Laghaei 57

گفته می شود باشگاه آرسنال به دنبال خرید ماراش کومبولا مدافع میانی که با کیه‌لینی اسطوره یوونتوس مقایسه شده، می باشد. رقبای آرسنال در خرید این بازیکن اینتر، لایپزیگ و اورتون هستند. کامبولا در باشگاه هلاس ورونا ایتالیا بازی می کند.


اکثر لیگ های اروپایی به خاطر بحران کرونا متوقف شده اند و هنوز بازی های خود را از سر نگرفته اند به همین دلیل همچنان مشخص نیست که چه زمانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز می شود. به نقل از اف سی اینتر نیوز، دو تیم انگلیسی به علاوه اینتر و لایپزیک شرایط کامبولا را از هلاس ورونا جویا شده اند. به نظر می رسد که ورونا برای کامبولا چیزی در حدود 30 میلیون یورو(27 میلیون پوند) می خواهد. 


کامبولا مدافع میانی است اما می تواند در پست هافبک دفاعی نیز بازی کند. او برای هلاس ورونا 18 بازی در سری آ انجام داده که البته این باشگاه الان در رده هشتم جدول قرار دارد. فدریکو بالزارتی بازیکن سابق یوونتوس کامبولا را با جورجو کیه‌لینی مقایسه می کند. بالزارتی ماه گذشته در مصاحبه ای با سایت گل گفت:


"در چند سال اخیر، مدافعان بیشتر در بازی سازی مهارت داشته و در فاز دفاعی مشکل دارند اما کامبولا مدافع "دفاع کننده" است. اولین چیزی که به آن فکر می کند دفاع کردن از هدفش و شکست نخوردن در کار دفاعی است. کامبولا کمی مرا به یاد دوران جوانی جورجو کیه‌لینی می اندازد."


در همین حال جوردی اوسی توتو مدافع راست آرسنال به اولین بازیکن انگلیسی تبدیل شد که در شروع دوباره فوتبال در آلمان، گلزنی می کند. این بازیکن 21 ساله به صورت قرضی در باشگاه بوخوم بازی می کند. 


بوخوم روز شنبه بعد دو ماه تعطیلی فوتبال به خاطر بحران کرونا با هایدنهایم بازی کرد و این تیم را با نتیجه 0-3 شکست داد. اوسی توتو در ترکیب اصلی بوخوم قرار داشت و گل دوم تیمش را مقابل هایدنهایم در دقیقه 34 به ثمر رساند که با این گل در این فصل سه گله شد.  

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن