آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

مترجم:Moshtagh Laghaei 85

گفته می شود باشگاه آرسنال به دنبال خرید ماراش کومبولا مدافع میانی که با کیه‌لینی اسطوره یوونتوس مقایسه شده، می باشد. رقبای آرسنال در خرید این بازیکن اینتر، لایپزیگ و اورتون هستند. کامبولا در باشگاه هلاس ورونا ایتالیا بازی می کند.


اکثر لیگ های اروپایی به خاطر بحران کرونا متوقف شده اند و هنوز بازی های خود را از سر نگرفته اند به همین دلیل همچنان مشخص نیست که چه زمانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز می شود. به نقل از اف سی اینتر نیوز، دو تیم انگلیسی به علاوه اینتر و لایپزیک شرایط کامبولا را از هلاس ورونا جویا شده اند. به نظر می رسد که ورونا برای کامبولا چیزی در حدود 30 میلیون یورو(27 میلیون پوند) می خواهد. 


کامبولا مدافع میانی است اما می تواند در پست هافبک دفاعی نیز بازی کند. او برای هلاس ورونا 18 بازی در سری آ انجام داده که البته این باشگاه الان در رده هشتم جدول قرار دارد. فدریکو بالزارتی بازیکن سابق یوونتوس کامبولا را با جورجو کیه‌لینی مقایسه می کند. بالزارتی ماه گذشته در مصاحبه ای با سایت گل گفت:


"در چند سال اخیر، مدافعان بیشتر در بازی سازی مهارت داشته و در فاز دفاعی مشکل دارند اما کامبولا مدافع "دفاع کننده" است. اولین چیزی که به آن فکر می کند دفاع کردن از هدفش و شکست نخوردن در کار دفاعی است. کامبولا کمی مرا به یاد دوران جوانی جورجو کیه‌لینی می اندازد."


در همین حال جوردی اوسی توتو مدافع راست آرسنال به اولین بازیکن انگلیسی تبدیل شد که در شروع دوباره فوتبال در آلمان، گلزنی می کند. این بازیکن 21 ساله به صورت قرضی در باشگاه بوخوم بازی می کند. 


بوخوم روز شنبه بعد دو ماه تعطیلی فوتبال به خاطر بحران کرونا با هایدنهایم بازی کرد و این تیم را با نتیجه 0-3 شکست داد. اوسی توتو در ترکیب اصلی بوخوم قرار داشت و گل دوم تیمش را مقابل هایدنهایم در دقیقه 34 به ثمر رساند که با این گل در این فصل سه گله شد.  

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال