GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است

مترجم:Moshtagh Laghaei 24

گفته می شود باشگاه آرسنال به دنبال خرید ماراش کومبولا مدافع میانی که با کیه‌لینی اسطوره یوونتوس مقایسه شده، می باشد. رقبای آرسنال در خرید این بازیکن اینتر، لایپزیگ و اورتون هستند. کامبولا در باشگاه هلاس ورونا ایتالیا بازی می کند.


اکثر لیگ های اروپایی به خاطر بحران کرونا متوقف شده اند و هنوز بازی های خود را از سر نگرفته اند به همین دلیل همچنان مشخص نیست که چه زمانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی باز می شود. به نقل از اف سی اینتر نیوز، دو تیم انگلیسی به علاوه اینتر و لایپزیک شرایط کامبولا را از هلاس ورونا جویا شده اند. به نظر می رسد که ورونا برای کامبولا چیزی در حدود 30 میلیون یورو(27 میلیون پوند) می خواهد. 


کامبولا مدافع میانی است اما می تواند در پست هافبک دفاعی نیز بازی کند. او برای هلاس ورونا 18 بازی در سری آ انجام داده که البته این باشگاه الان در رده هشتم جدول قرار دارد. فدریکو بالزارتی بازیکن سابق یوونتوس کامبولا را با جورجو کیه‌لینی مقایسه می کند. بالزارتی ماه گذشته در مصاحبه ای با سایت گل گفت:


"در چند سال اخیر، مدافعان بیشتر در بازی سازی مهارت داشته و در فاز دفاعی مشکل دارند اما کامبولا مدافع "دفاع کننده" است. اولین چیزی که به آن فکر می کند دفاع کردن از هدفش و شکست نخوردن در کار دفاعی است. کامبولا کمی مرا به یاد دوران جوانی جورجو کیه‌لینی می اندازد."


در همین حال جوردی اوسی توتو مدافع راست آرسنال به اولین بازیکن انگلیسی تبدیل شد که در شروع دوباره فوتبال در آلمان، گلزنی می کند. این بازیکن 21 ساله به صورت قرضی در باشگاه بوخوم بازی می کند. 


بوخوم روز شنبه بعد دو ماه تعطیلی فوتبال به خاطر بحران کرونا با هایدنهایم بازی کرد و این تیم را با نتیجه 0-3 شکست داد. اوسی توتو در ترکیب اصلی بوخوم قرار داشت و گل دوم تیمش را مقابل هایدنهایم در دقیقه 34 به ثمر رساند که با این گل در این فصل سه گله شد.  

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود