GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال در حال تصمیم گیری برای آینده سبایوس است

آرسنال در حال تصمیم گیری برای آینده سبایوس است

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

طبق اخباری که از اسپانیا شنیده می شود، آرسنال در حال تصمیم گیری برای امضای قراردادی قرضی دیگر با سبایوس می باشد. در تابستان گذشته سبایوس از رئال مادرید به صورت قرضی به آرسنال آمد و عملکرد خوبی به نمایش گذاشت. اما در ماه نوامبر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و سه ماه از میادین دور بود.


سبایوس بعد از رهایی از مصدومیت، تمام تلاشش را کرد تا در تیم آرتتا فیکس شود و در سه بازی آخر تیم قبل از توقف فوتبال به خاطر بحران کرونا در ترکیب حضور داشت. با این اوصاف، نشریه ال کونفیدنشال می گوید آرسنال برنامه ای برای نگه داشتن سبایوس به صورت قرضی ندارد. 


در حالی که قرارداد قرضی سبایوس 30 جون به پایان می رسد، به نظر می آید که توپچی ها با رئال مادرید صحبت خواهند کرد تا در صورت شروع دوباره بازی ها بتوانند این هافبک را تا پایان فصل در تیم خود نگه دارند. دولت بریتانیا اجازه ادامه بازی های لیگ جزیره را از یکم ماه جون داده است اما شرطش این می باشد که بازی ها باید پشت در های بسته برگزار شوند. با این اوصاف هنوز مشکلاتی مثل امنیت بازیکنان و خانواده هایشان وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود.


به نظر می آید در پایان فصل جاری، سبایوس برای فیکس شدن در ترکیب رئال مادرید تلاش کند. به نقل از ال کونفیدنشال هیچ گزینه خریدی در بند های قرارداد قرضی سبایوس با آرسنال وجود ندارد. این در حالی است که سبایوس پیشنهاد یولن لوپتگی سرمربی سویا را برای پیوستن به این تیم رد کرده است.


سبایوس بعد از اینکه در سال 2017 از رئال بتیس به رئال مادرید آمد زیر نظر زیدان نتوانست در ترکیب اصلی حضور داشته باشد اما سال 2018 که لوپتگی سرمربی رئال مادرید شد، سبایوس در ترکیب رئال فیکس شد. حالا زیدان دوباره هدایت کهکشانی ها را به عهده گرفته و به نظر می آید که سبایوس در تلاش است تا خود را به زیدان ثابت کند. البته درباره اونای امری که او را به آرسنال آورد نیازی به اثبات خود نداشت.


اونای امری سرمربی سابق توپچی ها معتقد است که سبایوس در بازگشت فوتبال و لیگ جزیره خواهد درخشید. او می گوید:


"دنی بازیکنی با کیفیت بسیار عالی و روحیه ای فوق العاده است. او می خواهد که موفق باشد. وقتی که لیگ دوباره شروع شود، قطعا قابلیت های خود را نشان خواهد داد."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود