GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال در حال سقوط را آرتتا می تواند نجات دهد

آرسنال در حال سقوط را آرتتا می تواند نجات دهد

مترجم:Moshtagh Laghaei 34

مانوئل آلمونیا می گوید آرتتا قطعا شکوه را به آرسنال بازمی گرداند و معتقد است که دیدن سقوط آرسنال در سال های گذشته شرم آور می باشد. آرسن ونگر سال 2018 در حالی از توپچی ها جدا شد که در مدت 22 سال تمام تلاش خود را برای موفقیت آرسنال کرد. پسرفت و سقوط آرسنال از جدایی ونگر که سه بار با این تیم قهرمان لیگ جزیره شده بود، شروع و با ناکامی اونای امری ادامه پیدا کرد. درنهایت امری برکنار و میکل آرتتا هدایت توپچی ها را به عهده گرفت.


آرتتا در مدت کوتاه حضورش در سمت سرمربیگری آرسنال، باعث امیدواری و خوش بینی به آینده شده که این روند با بحران کرونا فعلا متوقف شده است. آلمونیا می گوید که راه آرسنال برای رسیدن دوباره به اوج خیلی زیاد است. البته در داخل و خارج زمین بازی، تکه های این پازل به خوبی در حال قرار گرفتن کنار هم می باشند. آلمونیا در مصاحبه ای با مارکا می گوید:


"آرسنال باشگاه بزرگی است و دیدن آنها در این وضعیت شرم آور است. به خاطر تاریخ، بنیان و هوادارهای انگلیسی و جهانی آرسنال، این تیم باید در لیگ قهرمانان حضور داشته و در رده های بالاتر لیگ جزیره باشد. دیر یا زود آرسنال دوباره به مدعی های قهرمانی می پیوندد و مطمئن هستم که آرتتا به این امر کمک خواهد کرد. او تا چند وقت قبل در کنار بعضی از بازیکنان حال حاضر آرسنال بازی کرده است. فوتبال مدرن را می شناسد و می داند که چه چیزی برای بازیکنانش بهتر است پس باید به او زمان بدهند."


آرتتا به جام گرفتن با آرسنال نزدیک شده اما بحران کرونا فعلا همه چیز را متوقف کرده است. توپچی ها زیر نظر آرتتا به یک چهارم نهایی جام اتحادیه صعود کرده اند. البته در سال های اخیر آرسنال بر خلاف رقابت های دیگر، در این مسابقات موفقیت هایی داشته و آلمونیا معتقد است که یک پیروزی دیگر می تواند راه را برای قهرمانی های بیشتر باز کند. آلمونیا می گوید:


"با قهرمانی در یکی از رقابت ها، راه برای گرفتن بقیه جام ها باز خواهد شد. وقتی که یک جام معتبر بگیرند، بازیکنان این اعتماد به نفس را پیدا می کنند که می توانند باز هم قهرمان شوند. همین موضوع انگیزه شروع کار خواهد بود."


آخرین باری که آرسنال قهرمان جام اتحادیه شد در سال 2017 و زیر نظر آرسن ونگر بود. توپچی ها تمام تلاش خود را می کنند تا امسال در این رقابت ها قهرمان شوند.

لینک کوتاه لینک منبع
پیغام جورابچیان به مالک آرسنال درباره نقل و انتقالات اختلاف نظر آرتتا و گواردیولا درباره کوتینیو افشاء جورابچیان درباره انتقال کوتینیو به آرسنال فن برونکهورست دوست دارد روزی سرمربی آرسنال شود ونگر از قطع روند شکست ناپذیری لیورپول خوشحال است اشلی کول آرسنال را فروپاشیده می دانست بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است