آرسنال در خرید ویلیان از لیورپول جلو زد

آرسنال در خرید ویلیان از لیورپول جلو زد

مترجم:Moshtagh Laghaei 110

به نظر می آید که آرسنال در خرید ویلیان وینگر چلسی از لیورپول جلو زده باشد. قراداد ویلیان در پایان فصل تمام می شود. این بازیکن می خواهد سه سال دیگر قراردادش را با چلسی تمدید کند با این حال آبی های لندن فقط با تمدید دو ساله موافقت خواهند کرد. 


ویلیان با لیورپول مذاکراتی داشته است. یورگن کلوپ به دنبال تقویت خط حمله خود می باشد. اما ویلیان می خواهد در لندن بماند. او 7 سال است که در لندن زندگی می کند. به نقل از ESPN چون ویلیان می خواهد در لندن بماند، شانس آرسنال برای به خدمت گرفتن این بازیکن بیشتر از لیورپول می باشد. خبرنگاری به نام جورج نیکلا می گوید: "آرسنال شانس بیشتری دارد اما هر اتفاقی ممکن است بیفتد."


باشگاه ها به دنبال معاملات سود آور هستند به این دلیل که بحران کرونا صدمات مالی زیادی به آنها زده و همچنین ویلیان تجربه بسیار زیادی در لیگ جزیره بدست آورده است. به نقل از Mail Online آرسنال می خواهد با ویلیان قراردادی چند ساله امضا کند و این موضوع شانس توپچی ها را بیشتر می کند. همچنین اگر ویلیان آرسنال را انتخاب کند، می تواند با هموطن خود داوید لوئیز که در تیم ملی برزیل باهم هستند، هم بازی شود.


تجربه زیاد ویلیان در لیگ جزیره کمک خیلی بزرگی به آرتتا می تواند باشد چون سرمربی آرسنال به دنبال بازسازی و تبدیل کردن تیم خود به یکی از مدعی های قهرمانی است. با این حال به نظر می آید که مذاکرات ویلیان با لیورپول به خوبی پیش رفته و البته یونایتد هم این بازیکن را زیر نظر دارد.


لیورپول به غیر از سه مهاجم فوق العاده خود یعنی سادیو مانه، محمد صلاح و روبرتو فیرمینو، بازیکن تهاجمی به آن صورت ندارد. مانه و صلاح در میانه فصل آینده به مسابقات جام ملت های آفریقا می روند. همچنین هر گونه مصدومیت برای سه مهاجم اصلی لیورپول قطعا باعث نگرانی زیاد یورگن کلوپ خواهد شد.

لینک کوتاه لینک منبع