آرسنال زیر نظر آرتتا فراتر از یک تیم است

آرسنال زیر نظر آرتتا فراتر از یک تیم است

مترجم:Moshtagh Laghaei 246

پا در جای آرسن ونگر گذاشتن برای میکل آرتتا خیلی سخت است. این کار برای اونای امری هم بسیار مشکل بود. امری 18 ماه سرمربی توپچی ها بود که در دسامبر گذشته برکنار شده و جای خود را به آرتتا داد که باعث شده هواداران و اعضای تیم به آینده آرسنال خوش بین باشند.


آرسنال با حضور آرتتا قوی و محکم به نظر می آید و پودولسکی معتقد است که حضور آرتتا برای بازیکنان تیم بسیار مفید است. این بازیکن آلمانی در مصاحبه با کانال یوتیوب آدیداس درباره پیشرفت آرسنال زیرنظر آرتتا می گوید:


"بله همانطور که گفتید پیشرفت و بالا رفتن سطح تیم به تلاش زیاد و روحیه مبارزه جویی بستگی دارد. آرسنال در زمین بازی فرا تر از یک تیم است. آرسنال به همراه هواداران خود یکی از 5 تیم بزرگ دنیاست. این تیم با پتانسیلی که دارد باید هر سال درلیگ قهرمانان حضور داشته و برای قهرمانی مبارزه کند. تیم باید سرمایه گذاری کرده و امیدوارم که با میکل در فصل آینده موفق باشد."


پودولسکی از سال 2012 تا 2015 در آرسنال بازی کرد و 31 گل به ثمر رساند. در حال حاضر در آنتالیا اسپور می باشد و خاطرات خوبی از حضور در آرسنال دارد. او ادامه می دهد:


" سه سال حضور من در آرسنال فوق العاده بود. برای من، ارتباط نزدیک داشتن با تیم، شهر و مردم باشگاه بسیار مهم است. هر بازیکنی وارد باشگاهی می شود، قرارداد امضا می کند و پول می گیرد، اما من در هر باشگاهی که بوده و هستم برایم مهم است که با تیم، شهر و مردم باشگاه ارتباط نزدیک داشته باشم. این کاری بود که می کردم چون فوتبال فرا تر از 90 دقیقه بازی داخل زمین است."


"لندن را دوست دارم. فرهنگ متفاوتی دارد. در کشور های مختلفی بودم اما لندن را خیلی دوست دارم. حضور در این شهر اولین تجربه ام خارج از آلمان و بسیار لذت بخش بود. اولین بار بود که مجبور شدم انگلیسی صحبت کنم و در سمت چپ رانندگی کنم!"


"بازی برای آرسنال را دوست داشتم البته در اواخر حضورم کم تر بازی کردم که دلایل خود را داشت. ممکن است که عملکرد من خوب نبوده، یا مربی این گونه خواسته و یا هر چیزی دیگر بوده باشد. اما واقعا از سه سال بازی کردن برای توپچی ها لذت بردم. آرسنال تیم خاصی است و بازی کردن برای چنین تیمی بسیار مهیج و خاص است." 

لینک کوتاه لینک منبع