آرسنال قراداد پابلو ماری را دائمی می کند

آرسنال قراداد پابلو ماری را دائمی می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 188

باشگاه آرسنال آماده است تا قراداد پابلو ماری را دائمی کند. این بازیکن اسپانیایی ماه ژانویه به صورت قرضی تا پایان فصل از فلامینگو به آرسنال آمد و توپچی ها نیازی به خرید دائمی او نداشتند. با این حال الان می خواهند با پرداخت 10 میلیون پوند فسخ قرارداد این بازیکن، او را به صورت دائمی به خدمت بگیرند. 


میکل آرتتا قصد دارد تا خط دفاع خود را که نقطه ضعیف تیم او بوده و گل های زیادی دریافت کرده را تقویت کند. ماری فقط دو بازی برای آرسنال انجام داده و در همین مدت کوتاه توانسته خود را ثابت کند. عملکرد او در پست مدافع وسط سمت چپ آرتتا را مشتاق ادامه همکاری با این بازیکن کرده است. همچنین به نظر نمی آید که سرمربی آرسنال به دنبال اونای نونز، مدافع بیلبائو برود. 


ارزش این بازیکن 23 ساله حدود 26 میلیون پوند است اما روزنامه آ اس می گوید که توپچی ها توانایی مالی چنین معامله ای را ندارند. البته ویلیام سالیبا در پایان فصل به آرسنال باز می گردد و آرتتا می تواند از او استفاده کند. سالیبا را اونای امری در فصل قبل خریداری کرد اما او را به سن اتین قرض داد. دست امری هم به خاطر بودجه کم بسته بود. آرسنال پول خرید نیکلاس په‌په را به صورت قسطی پرداخت می کند و به نظر می آید که آرتتا برای خرید بازیکن های جدید مجبور به همین کار شود. 


ممکن است که آرسنال برای چهارمین سال متوالی به لیگ قهرمانان راه پیدا نکند و درآمد حاصل از حضور در این رقابت ها را از دست بدهد بنابراین در هزینه های نقل و انتقالات باشگاه تاثیر می گذارد همچنین یکی از تصمیمات باشگاه این خواهد بود که آیا بازیکنان کلیدی خود را می فروشد یا خیر. شک و تردید ها درباره آینده اوبامیانگ همچنان وجود دارد. این بازیکن همواره به تیم های مختلفی لینک می شود.

لینک کوتاه لینک منبع