آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند

آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 295

جیمز هیلسون دروازبان تیم جوانان آرسنال می گوید در یک سال گذشته برای دومین بار با آرسنال قرارداد حرفه ای امضا کرده است. هیلسون 19 ساله در جولای گذشته اولین قرارداد حرفه ای خود را زمانی که از ریدینگ به آرسنال آمد امضا کرد. 


او با کارل هاین برای فیکس شدن در تیم زیر 23 ساله های آرسنال رقابت می کند. باشگاه آرسنال این معامله را تایید نکرده اما هیلسون در اینستاگرام خود نوشته است که:


"با خوشحالی اعلام می کنم که قراردادم را با آرسنال تمدید کرده ام و بی صبرانه منتظرم که به تمرینات برگردم و به تلاش هایم ادامه دهم."


هیلسون در دو بازی اول تیم زیر 23 ساله ها در این فصل  حضور داشت اما بعد از آن کارل هاین به انتخاب اول استیو بولد سرمربی تیم جوانان برای دروازبانی تیم تبدیل شد. هاین عملکرد مطلوبی برای آرسنال در لیگ جزیره 2 نداشته و در 11 بازی 19 گل دریافت کرده است.


هیلسون در فوریه 2019 در حالی به صورت قرضی به آرسنال آمد که دروازبانان آکادمی توپچی ها همه مصدوم بودند. امضای قرارداد دوم در یک سال برای این بازیکن می تواند دلگرم کننده باشد. وقتی قرارداد هیلسون با ریدینگ تمام شد، آرسنال بعد از درخش این بازیکن در تورنومنت دالاس کاپ، برای خرید او اقدام کرد.


ممکن است که هیلسون فصل بعد به صورت قرضی از آرسنال برود چون توجه بعضی باشگاه های اروپایی را به خود جلب کرده البته به نظر می آید که استیو بولد از میان هاین و هیلسون یک نفر را برای دروازبانی زیر 23 ساله ها در تیم نگه دارد.


هیلسون و هاین هر دو احتمالا مجبور شوند تا با مت میسی که آینده اش در آرسنال نامعلوم است، برای تبدیل شدن به دروازبان سوم تیم اصلی رقابت کنند. میسی 25 ساله 30 ژوئن قراردادش به اتمام می رسد و آخرین بار نوامبر 2017 مقابل ستاره سرخ در لیگ اروپا بازی کرد. 


برند لنو با قاطعیت شماره 1 توپچی ها را از آن خود کرده و استعداد یاب آرسنال در ترنسفرمارکت به دنبال بازیکنان جوانی است که می توانند از لنو 28 ساله یاد بگیرند و در نهایت موفق شوند. توپچی ها تابستان گذشته به خرید مارکوس شوبرت نزدیک شده بودند که الان شماره 1 باشگاه شالکه است. آرسنال با نمایندگان رادوسلاو ماجفسکی دروازبان لهستانی قبل از پیوستنش به موناکو صحبت کرده بودند.

لینک کوتاه لینک منبع