آرسنال قصد خرید نبیل فکیر را دارد

آرسنال قصد خرید نبیل فکیر را دارد

مترجم:Moshtagh Laghaei 314

بعد از اینکه آرسنال تمایل خود را به نبیل فکیر نشان داد، این بازیکن برنامه آینده خود را با رئال بتیس در میان گذاشت. این خبر خوبی برای آرسنال و دیگر رقیبان این تیم نیست. فکیردر تابستان گذشته، خیلی به رفتن به لیورپول نزدیک شده بود اما معامله انجام نشد چون در آن زمان این بازیکن دچار مصدومیت شدید شده بود و اگر به لیورپول می آمد تا مدت زیادی نمی توانست برای این تیم بازی کند.


در نهایت این هافبک فرانسوی با 17 میلیون پوند به رئال بتیس پیوست. این مبلغ یک سوم پولی بود که لیورپول می خواست پرداخت کند. فکیر در 22 بازی برای بتیس 7 گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل داده است. به نقل از دیلی استار آرسنال به خاطر عملکرد خوب فکیر در بتیس قصد دارد تا برای خرید این بازیکن اقدام کند.


با این حال، طبق گزارش روزنامه مارکا، فکیر به بتیس گفته است با وجود اینکه میلان، نیوکاسل و آرسنال به دنبال خرید او هستند، می خواهد در باشگاه بماند. همچنین گفته می شود اگر بتیس به خاطر مشکلات مالی مجبور به فروش فکیر شود، این بازیکن فقط در صورت پیشنهاد از سوی رئال مادرید یا بارسلونا برای خرید او، بتیس را ترک می کند.


به نقل از دیلی استار، آرسنال می خواهد فکیر را به خدمت بگیرد تا جایگزین دنی سبایوس شود. گفته می شود بتیس چیزی حدود 30 میلیون پوند برای هافبک 26 ساله خود می خواهد. فکیر هم به عنوان وینگ و هم هافبک وسط می تواند بازی کند. اما تا زمانی که مشخص نشده آرسنال به بازی های اروپایی راه پیدا می کند یا خیر و ضررهای مالی ناشی از بحران کرونا باشگاه تا حدودی رفع نشود، توپچی ها تصمیم جدی برای خرید بازیکن نمی گیرند. آرتتا در تلاش برای تقویت خط هافبک تیم خود است و برای این کار، کارلوس سولر هافبک والنسیا را نیز زیر نظر گرفته است.

لینک کوتاه لینک منبع