GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال قصد دارد از بازیکنان خود تست بگیرد

آرسنال قصد دارد از بازیکنان خود تست بگیرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 23

گرانیت ژاکا از احتمال بازگشت به تمرینات با هم تیمی هایش در آرسنال بسیار خوشحال است اما قبل از تمرینات گروهی، یک سری مشکلات تدارکاتی وجود دارد که باید حل شود. ژاکا در اینستاگرام خود می نویسد:


"به تمرینات برگشته ایم اما به گروه های کوچک تقسیم شده ایم. خیلی خوشحالم از اینکه در آینده نزدیک میتوانم با هم تیمی هایم تمرین کنم. با اینکه همچنان از روند معمولی کارمان دور هستیم، برای شما آخر هفته خوبی را آرزو می کنم. مواظب خودتان باشید!"


برخلاف شور و اشتیاق ژاکا، باشگاه آرسنال هنوز تمرینات گروهی را شروع نکرده با این حال باشگاه برنامه دارد وقتی که اجازه تمرینات گروهی صادر شد سرعت کار خود را بالا ببرد. به نقل از football.london وقتی که اجازه تمرینات گروهی داده شود، بازیکنان در کالنی به گروه های 5 نفره تقسیم خواهند شد.


در سه هفته گذشته بازیکنان به زمین های کالنی دسترسی داشته اند و تمرینات فردی انجام می دادند. فقط 5 نفر در هر زمان حق ورود به زمین های تمرینی را داشته و تمام ساختمان های داخلی کالنی بسته بوده اند. انتظار می رود که بعد از شروع تمرینات گروهی هم همچنان ساختمان های داخلی بسته باقی بمانند.


میکل آرتتا هنوز براری تمرینات گروهی برنامه ریزی نکرده اما او و تیم مربیگری اش سخت کار می کنند تا برای تمرینات گروهی برنامهریزی دقیق انجام دهند همچنینfootball.london  قبلا خبر از آمادگی آرسنال برای ورود به فاز دوم تمرینات داد. آرتتا با شان مکوی سرمربی لس آنجلس رامز مکالمه ای دو ساعته داشته تا بفهمد در لیگ ملی فوتبال امریکا چگونه تمرینات را در گروه های کوچک انجام می دهند. 


بعد از اینکه به آرسنال اجازه تمرین گروهی داده شود قبل از شروع تمرینات و به واقعیت پیوستن امید های ژاکا، یک سری مسائل تدارکاتی وجود خواهد داشت که باید حل شود. اولین و مهمترین مسئله جلسه روز دوشنبه سازمان لیگ جزیره می باشد که قرار است در آن درباره برنامه های بازگشت تدریجی به تمرینات بحث شود.


بازیکنان قبلا خصوصی و علنی اعلام کرده اند که مطمئن نیستند باشگاه ها چگونه می خواهند امنیت آنها را در خلال بحران کرونا ضمانت کنند. با این اوصاف، تحقیقاتی که STAT Sports انجام داده نشان می دهد که در موارد خیلی کمی همکاری افراد با ارتباطی نزدیک با یکدیگر در یک دوره طولانی ممکن است به رفع این ترس‌ها کمک کنند.


در صورتی که سازمان لیگ اجازه تمرینات گروهی را بدهد، باشگاه آرسنال برنامه دارد روز سه شنبه از تمام اعضای تیم اصلی و تیم مربیگری تست بگیرد. وقتی که نتایج تست ها مشخص شد، ژاکا به آرزویش خواهد رسید چون بازیکنان می توانند به تمرینات گروهی بازگردند.

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود