آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند

آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 316

به نظر می آید که آرسنال لاکازات را با توماس لمار هافبک اتلتیکومادرید معاوضه خواهد کرد. بعد از اینکه تصاویری از لازکازت در حال استعمال بادکنک شادی آور پخش شد، ابهاماتی درباره آینده او در آرسنال به وجود آمد. البته باشگاه آرسنال اعلام کرد که با لاکازت به صورت خیلی جدی برخورد خواهد کرد.


لاکازت 180 هزار پوند در هفته دستمزد می گیرد و به نظر می آید که به خاطر جریاناتی که هفته گذشته پیش آمد دو هفته از دریافت دستمزد محروم خواهد شد. البته به نظر می آید که این بازیکن 28 ساله از آرسنال برود چون مدیران باشگاه از رفتار او راضی نیستند.


به نقل از روزنامه آ اس اسپانیا، برخلاف اتفاقات هفته قبل، اتلتیکومادرید همچنان به خرید لاکازت علاقه دارد و آماده است تا توماس لمار را وارد معامله خرید این بازیکن بکند. دو سال قبل آرسنال تلاش کرد تا لمار را از موناکو بخرد اما این بازیکن با 70 میلیون یورو(62 میلیون پوند) به اتلتیکو مادرید رفت.


با این اوصاف، اتلتیکو دیگر لمار 24 ساله را نمی خواهد. لمار در این فصل فقط 11 بازی انجام داده همچنین دیگو سیمئونه گفته است که این بازیکن نتوانسته انتظارات را برآورده کند. با اینکه اتلتیکو آماده است تا لمار را با لاکازت معاوضه کند، آرسنال به توماس پارتی علاقه دارد. پارتی در این فصل لالیگا در اتلتیکو عملکرد بسیار خوبی داشته و به یکی از اهداف آرتتا تبدیل شده است.


لاکازت در دو فصل اول حضورش در آرسنال 36 گل به ثمر رساند اما در فصل جاری مشکلات زیادی به خاطر مصدومیت زانویش در سپتامبر داشته است. دو سال دیگر از قرارداد لاکازت با آرسنال باقی مانده و با توجه به وضعیت انضباطی و علاقه این بازیکن به بازی در لیگ قهرمانان، الان بهترین زمان برای آرسنال است تا این بازیکن را بفروشد و پول برای خرید بازیکنان دیگر به دست آورد.


باشگاه آرسنال قبلا هم به لاکازت و تعدادی از دیگر بازیکنان تیم درباره استعمال نیتروژن اکسید(بادکنک شادی آور) هشدار داده بود. سال 2018 عکس‌هایی از اوزیل، گندوزی، اوبامیانگ و کولاشیناچ در یک کلوپ شبانه و جشن ودکا و شامپاین پخش شده بود. قبل از شروع فصل لیگ جزیره، بعضی از بازیکنان بعد از استعمال مواد شادی آور از هوش رفتند که البته باشگاه وظایف آنها به عنوان یک بازیکن را به آنها گوشزد کرد.


نیتروژن اکسید معمولا به عنوان مسکن برای درد دندان استفاده می شود اما می تواند باعث کمبود اکسیژن شود که تا به حال باعث مرگ 17 نفر شده است. داشتن و استعمال این گاز غیرقانونی نیست اما چون استنشاق آن خطرناک است، فروش آن در انگلستان و ولز به افراد زیر 18 سال ممنوع می باشد.

لینک کوتاه لینک منبع