GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال لاکازت را مجازات می کند

آرسنال لاکازت را مجازات می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 28

بعد از اینکه روز یکشنبه عکس لاکازت بر روی یک روزنامه ملی چاپ شد، باشگاه آرسنال می گوید که عکسی هایی از این بازیکن پیدا کرده که نشان می دهد در حال استعمال ماده ای معروف به بادکنک شادی آور می باشد. 


تصاویر توسط دیلی استار پخش شد که در آنها لاکازت بر روی مبل نشسته و در حال استعمال بادکنک شادی آور می باشد. این عکس ها از ویدیویی که لاکازات برای دوستانش فرستاده، گرفته شده اند. در طول فیلم "در خانه دارم استراحت می کنم و بادکنک استعمال می کنم." وجود دارد.


باشگاه آرسنال هم به این موضوع واکنش نشان داده و می خواهد که مسئله را در داخل باشگاه حل کند همچنین گفته می شود که لاکازات به عنوان مجازات تا دوهفته دستمزد دریافت نخواهد کرد. در بیاینیه ای که باشگاه آرسنال صادر کرده آمده است که:


"این یک موضوع خصوصی است که خیلی جدی با آن برخورد خواهیم کرد. این مسئله به صورت داخلی در باشگاه حل خواهد شد."


دقیقا مشخص نیست که چه زمانی این ویدیو گرفته شده اما درست وقتی که آرسنال در حال آماده سازی برای شروع تمرینات در گروه های کوچک می باشد این ویدیو پخش شده است. 


حدودا 18 ماه قبل لاکازات و تعدادی از هم تیمی هایش در یک کلوپ شبانه در حال استعمال بادکنک شادی آور از خود فیلم گرفته بودند و ویدیوی آنها پخش شد. پیرامریک اوبامیانگ، سئاد کولاشیناچ، مسوت اوزیل و متئو گندوزی هم در این ویدیو حضور داشتند و باعث عصبانیت مدیران آرسنال شده بودند. باشگاه آرسنال سال 2018 در بیاینیه ای اعلام کرد: 


"با بازیکنان در این باره صحبت و مسئولیت هایشان به عنوان نمایندگان باشگاه به آنها گوشزد خواهد شد."


قبل از توقف فوتبال در ماه مارس، لاکازت فصل ناامید کننده ای داشت. او در بازی های پیش فصل مصدوم شد و در طول فصل در تلاش برای برگشتن به فرم ایده آل خود بود. لاکازت در 26 بازی از فصل جاری 9 گل زده و 3 پاس گل داده است. شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن فرانسوی به اتلتیکو مادرید در تابستان پیش رو شنیده می شود. 


هنوز دو سال از قرارداد لاکازت با آرسنال باقی مانده است. در بازی های فصل جاری قبل از توقف فوتبال، ادی انکیتا به لاکازت ترجیح داده می شد و در سه بازی آخر آرسنال، لاکازت روی نیمکت ذخیره قرار داشت. او در بازی با نیوکاسل و وستهم کار را از روی نیمکت شروع کرد و در اواسط بازی وارد میدان شد و گل پیروزی بخش آرسنال را در هر دو بازی به ثمر رساند. لاکازت بعد از برد یک بر صفر مقابل وستهم گفت:


"این وظیفه من است که مربی را به چالش بکشم. به شدت تلاش می کنم تا در ترکیب اصلی فیکس شوم اما خوشحالم که دوباره گل زدم."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود