آرسنال لاکازت را مجازات می کند

آرسنال لاکازت را مجازات می کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 63

بعد از اینکه روز یکشنبه عکس لاکازت بر روی یک روزنامه ملی چاپ شد، باشگاه آرسنال می گوید که عکسی هایی از این بازیکن پیدا کرده که نشان می دهد در حال استعمال ماده ای معروف به بادکنک شادی آور می باشد. 


تصاویر توسط دیلی استار پخش شد که در آنها لاکازت بر روی مبل نشسته و در حال استعمال بادکنک شادی آور می باشد. این عکس ها از ویدیویی که لاکازات برای دوستانش فرستاده، گرفته شده اند. در طول فیلم "در خانه دارم استراحت می کنم و بادکنک استعمال می کنم." وجود دارد.


باشگاه آرسنال هم به این موضوع واکنش نشان داده و می خواهد که مسئله را در داخل باشگاه حل کند همچنین گفته می شود که لاکازات به عنوان مجازات تا دوهفته دستمزد دریافت نخواهد کرد. در بیاینیه ای که باشگاه آرسنال صادر کرده آمده است که:


"این یک موضوع خصوصی است که خیلی جدی با آن برخورد خواهیم کرد. این مسئله به صورت داخلی در باشگاه حل خواهد شد."


دقیقا مشخص نیست که چه زمانی این ویدیو گرفته شده اما درست وقتی که آرسنال در حال آماده سازی برای شروع تمرینات در گروه های کوچک می باشد این ویدیو پخش شده است. 


حدودا 18 ماه قبل لاکازات و تعدادی از هم تیمی هایش در یک کلوپ شبانه در حال استعمال بادکنک شادی آور از خود فیلم گرفته بودند و ویدیوی آنها پخش شد. پیرامریک اوبامیانگ، سئاد کولاشیناچ، مسوت اوزیل و متئو گندوزی هم در این ویدیو حضور داشتند و باعث عصبانیت مدیران آرسنال شده بودند. باشگاه آرسنال سال 2018 در بیاینیه ای اعلام کرد: 


"با بازیکنان در این باره صحبت و مسئولیت هایشان به عنوان نمایندگان باشگاه به آنها گوشزد خواهد شد."


قبل از توقف فوتبال در ماه مارس، لاکازت فصل ناامید کننده ای داشت. او در بازی های پیش فصل مصدوم شد و در طول فصل در تلاش برای برگشتن به فرم ایده آل خود بود. لاکازت در 26 بازی از فصل جاری 9 گل زده و 3 پاس گل داده است. شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن فرانسوی به اتلتیکو مادرید در تابستان پیش رو شنیده می شود. 


هنوز دو سال از قرارداد لاکازت با آرسنال باقی مانده است. در بازی های فصل جاری قبل از توقف فوتبال، ادی انکیتا به لاکازت ترجیح داده می شد و در سه بازی آخر آرسنال، لاکازت روی نیمکت ذخیره قرار داشت. او در بازی با نیوکاسل و وستهم کار را از روی نیمکت شروع کرد و در اواسط بازی وارد میدان شد و گل پیروزی بخش آرسنال را در هر دو بازی به ثمر رساند. لاکازت بعد از برد یک بر صفر مقابل وستهم گفت:


"این وظیفه من است که مربی را به چالش بکشم. به شدت تلاش می کنم تا در ترکیب اصلی فیکس شوم اما خوشحالم که دوباره گل زدم."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن