GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 23

به نقل از خبرگزاری‌های ایتالیایی، آرسنال می تواند جاستین کلایورت بازیکن رم را در ازای مخیتاریان به خدمت بگیرد. هنریک مخیتاریان عملکرد خوبی را در مدت حضورش در رم به نمایش گذاشته به همین دلیل باشگاه رم در حال مذاکره با آرسنال برای خرید دائمی این بازیکن می باشد.

  

جاستین کلایورت پسر 21 ساله پاتریک کلایورت اسطوره هلندی قبلا هم به آرسنال لینک شده بود. ایجنت این بازیکن مینو رایولا است. رایولا ایجنت مخیتاریان نیاز می باشد. به نظر می آید که معاوضه این دو بازیکن مشکل بین آرسنال و رم را حل خواهد کرد. به نقل از کوریره دلو اسپورت آرسنال می تواند با پرداخت 13 میلیون پوند، این دو بازیکن را معاوضه کند. 


کلایورت می تواند در هر دو پست وینگ راست و چپ بازی کند. وقتی که با 15 میلیون پوند از آژاکس به رم رفت تبدیل به یکی از بهترین خریدهای اروپا شد. این بازیکن به اندازه ای که برنامه ریزی شده بود پیشرفت نکرده و در 27 بازی برای رم فقط 7 گل به ثمر رسانده است.


با این اوصاف، خیلی‌ها باور دارند که او استعداد تبدیل شدن به یک ستاره مثل پدرش را دارد. پاتریک کلایورت ستاره آث میلان و بارسلونا بود و 79 بازی ملی در تیم هلند انجام داد. سال 2018 به نظر می آمد که جاستین کلایورت به منچستریونایتد برود اما در نهایت به آ اس رم رفت. پدرش معتقد بود که برای رفتن به رم تصمیم درستی گرفته است. پاتریک کلایورت در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت می گوید:


"از کاری که می کند راضی هستم. رفتن به لیگ جزیره برای جاستین می توانست خیلی سخت باشد. فکر می کنم رفتن منچستر یونایتد برای او انتقالی خیلی بزرگی می بود. رم باشگاه مهمی است اما فشار بازی در آنجا کمتر است."

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود