آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 63

به نقل از خبرگزاری‌های ایتالیایی، آرسنال می تواند جاستین کلایورت بازیکن رم را در ازای مخیتاریان به خدمت بگیرد. هنریک مخیتاریان عملکرد خوبی را در مدت حضورش در رم به نمایش گذاشته به همین دلیل باشگاه رم در حال مذاکره با آرسنال برای خرید دائمی این بازیکن می باشد.

  

جاستین کلایورت پسر 21 ساله پاتریک کلایورت اسطوره هلندی قبلا هم به آرسنال لینک شده بود. ایجنت این بازیکن مینو رایولا است. رایولا ایجنت مخیتاریان نیاز می باشد. به نظر می آید که معاوضه این دو بازیکن مشکل بین آرسنال و رم را حل خواهد کرد. به نقل از کوریره دلو اسپورت آرسنال می تواند با پرداخت 13 میلیون پوند، این دو بازیکن را معاوضه کند. 


کلایورت می تواند در هر دو پست وینگ راست و چپ بازی کند. وقتی که با 15 میلیون پوند از آژاکس به رم رفت تبدیل به یکی از بهترین خریدهای اروپا شد. این بازیکن به اندازه ای که برنامه ریزی شده بود پیشرفت نکرده و در 27 بازی برای رم فقط 7 گل به ثمر رسانده است.


با این اوصاف، خیلی‌ها باور دارند که او استعداد تبدیل شدن به یک ستاره مثل پدرش را دارد. پاتریک کلایورت ستاره آث میلان و بارسلونا بود و 79 بازی ملی در تیم هلند انجام داد. سال 2018 به نظر می آمد که جاستین کلایورت به منچستریونایتد برود اما در نهایت به آ اس رم رفت. پدرش معتقد بود که برای رفتن به رم تصمیم درستی گرفته است. پاتریک کلایورت در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت می گوید:


"از کاری که می کند راضی هستم. رفتن به لیگ جزیره برای جاستین می توانست خیلی سخت باشد. فکر می کنم رفتن منچستر یونایتد برای او انتقالی خیلی بزرگی می بود. رم باشگاه مهمی است اما فشار بازی در آنجا کمتر است."

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن