آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 90

به نقل از خبرگزاری‌های ایتالیایی، آرسنال می تواند جاستین کلایورت بازیکن رم را در ازای مخیتاریان به خدمت بگیرد. هنریک مخیتاریان عملکرد خوبی را در مدت حضورش در رم به نمایش گذاشته به همین دلیل باشگاه رم در حال مذاکره با آرسنال برای خرید دائمی این بازیکن می باشد.

  

جاستین کلایورت پسر 21 ساله پاتریک کلایورت اسطوره هلندی قبلا هم به آرسنال لینک شده بود. ایجنت این بازیکن مینو رایولا است. رایولا ایجنت مخیتاریان نیاز می باشد. به نظر می آید که معاوضه این دو بازیکن مشکل بین آرسنال و رم را حل خواهد کرد. به نقل از کوریره دلو اسپورت آرسنال می تواند با پرداخت 13 میلیون پوند، این دو بازیکن را معاوضه کند. 


کلایورت می تواند در هر دو پست وینگ راست و چپ بازی کند. وقتی که با 15 میلیون پوند از آژاکس به رم رفت تبدیل به یکی از بهترین خریدهای اروپا شد. این بازیکن به اندازه ای که برنامه ریزی شده بود پیشرفت نکرده و در 27 بازی برای رم فقط 7 گل به ثمر رسانده است.


با این اوصاف، خیلی‌ها باور دارند که او استعداد تبدیل شدن به یک ستاره مثل پدرش را دارد. پاتریک کلایورت ستاره آث میلان و بارسلونا بود و 79 بازی ملی در تیم هلند انجام داد. سال 2018 به نظر می آمد که جاستین کلایورت به منچستریونایتد برود اما در نهایت به آ اس رم رفت. پدرش معتقد بود که برای رفتن به رم تصمیم درستی گرفته است. پاتریک کلایورت در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت می گوید:


"از کاری که می کند راضی هستم. رفتن به لیگ جزیره برای جاستین می توانست خیلی سخت باشد. فکر می کنم رفتن منچستر یونایتد برای او انتقالی خیلی بزرگی می بود. رم باشگاه مهمی است اما فشار بازی در آنجا کمتر است."

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال