آرسنال می خواهد لاکازت را با توماس پارتی معاوضه کند

آرسنال می خواهد لاکازت را با توماس پارتی معاوضه کند

مترجم:Moshtagh Laghaei 755

آرسنال تصمیم دارد تا الکساندر لاکازت را با توماس پارتی بازیکن اتلتیکو مادرید معاوضه کند. آرتتا سرمربی توپچی ها قصد دارد تا هافبک میانی اتلتیکو را در تابستان پیش رو به تیم خود بیاورد. در حال حاضر خرید توماس پارتی اولیت آرتتا است. با این حال اتلتیکو قصد فروش این بازیکن را ندارد و میخواهد قرارداد او را برای سه سال دیگر تمدید کند. آنها می خواهند این بازیکن غنایی را تا سال 2025 در تیم خود نگه دارند همچنین رقم فسخ قرارداد او را بالا ببرند تا تیم های دیگر برای خرید او تلاش نکنند. 


روزنامه سان گزارش می دهد که آرسنال می خواهد برای راضی کردن اتلتیکو، لاکازت را در ازای پارتی به این تیم پیشنهاد دهد. اتلتیکو مدت زیادی است که به لاکازت علاقه دارد و البته در حال حاضر به دنبال خرید یک مهاجم می باشد. این معامله برای لاکازت نیز می تواند خوب باشد. این بازیکن 28 ساله در تلاش است تا در آرسنال فیکس شود اما موفق به اینکار نشده است. البته همه چیز به رفتن یا نرفتن اوبامیانگ بستگی دارد که وضعیت او همچنان نا معلوم است.


بعید به نظر می آید که آرسنال اجازه خروج همزمان اوبا و لاکازت را بدهد.  با این حال آرتتا مطمئن است که می تواند اوبامیانگ را در تیم نگه دارد. ماندن اوبا راه را برای رفتن لاکازت باز می کند که البته دو سال از قراردادش باقی مانده است. اتلتیکو مادرید همچنین به دنبال به خدمت گرفتن ادینسون کاوانی مهاجم پی اس جی می باشد. قرارداد کاوانی در تابستان پیش رو به اتمام می رسد و به صورت بازیکن آزاد می تواند به اتلتیکو برود. 


به غیر از توماس پارتی، آرسنال در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن اکسل دیساسی مدافع میانی استاد رنس فرانسه می باشد. آرتتا یک بار در دسامبر برای خرید این بازیکن 22 ساله تلاش کرد اما ناموفق بود. گفتنی است که آرتتا تحت تاثیر عملکرد فوق العاده دیساسی در لیگ 1 فرانسه قرار گرفته است. رنس نمی خواهد این بازیکن را از دست بدهد. قرارداد دیساسی در سال 2021 به پایان می رسد و رنس درخواست 15 میلیون پوند برای دیساسی کرده و اگر آرسنال این هزینه را بپردازد مشکلی برای به خدمت گیری این بازیکن نخواهد داشت.

لینک کوتاه لینک منبع