آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد

آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 77

ژرمی آلیادیره مهاجم سابق توپچی ها معتقد است که نیکلاس په‌په نتوانسته است که ثابت کند ارزش چنین پولی را دارد. په‌په تابستان گذشته با 72 میلیون پوند از لیل فرانسه به آرسنال آمد و به گران قیمت ترین خرید توپچی‌ها تبدیل شد. با این حال اونای امری مربی سابق آرسنال می گوید که او په‌په را نمی خواست و بدنبال خرید  ویلفرد زاها بازیکن کریستال پالاس بوده است.


آلیادیره می گوید داشتن چنین قیمیتی به این معنی است که هواداران باید انتظار بیشتری نسبت چیزی که الان می بنند باید داشته باشند. او در مصاحبه ای با سایت گل می گوید:


"دیدم که په‌په فصل قبل در لیل چه کاری انجام داد. او بازیکن خیلی خوبی است بنابراین نمی گویم  که استعداد ندارد. چیزی که می بینم گران ترین بازیکن تاریخ آرسنال است. حتی اگر نخواهید به پول فکر کنید باز هم واقعیت این است که متاسفانه پول در فوتبال نقش مهمی دارد. وقتی تیمی چنین پولی را برای یک بازیکن خرج می کند، انتظار دارد که آن بازیکن گل های بیشتر و موقعیت های بیشتر برای تیم بسازد."


آلیادیره معتقد است که چیزی که باعث شکست په‌په می شود عدم قاطعیت است. او می گوید:


" قطعا آسان نیست چون من ههم در چنین شرایطی بوده ام اما چیزی که باعث شده که کمی ناامید شوم تصمیم گیری های په‌په در زمین بازی است. برای بازیکنی که 72 میلیون پوند ارزش دارد این بخش ساده ای از بازی است که گاهی اوقات په‌په این توانایی را ندارد. این چیزی است که مرا اذیت می کند." 


"بله او دریبل های خوبی می زند  و از دو یا سه بازیکن عبور می کند. این فوق‌العاده است اما وقتی او اوبامیانگ را در سمت چپ خود دارد و تنها کاری که باید بکند پاس دادن توپ به جای درست است، او به جای این کار توپ را اشتباه پاس می دهد. این مرا اذیت می کند. البته چنین چیزی را زیاد از په‌په در این فصل دیده ام." 

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن