GunnersTrust Arsenal Fan Club Website in Iran
آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد

آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد

مترجم:Moshtagh Laghaei 32

ژرمی آلیادیره مهاجم سابق توپچی ها معتقد است که نیکلاس په‌په نتوانسته است که ثابت کند ارزش چنین پولی را دارد. په‌په تابستان گذشته با 72 میلیون پوند از لیل فرانسه به آرسنال آمد و به گران قیمت ترین خرید توپچی‌ها تبدیل شد. با این حال اونای امری مربی سابق آرسنال می گوید که او په‌په را نمی خواست و بدنبال خرید  ویلفرد زاها بازیکن کریستال پالاس بوده است.


آلیادیره می گوید داشتن چنین قیمیتی به این معنی است که هواداران باید انتظار بیشتری نسبت چیزی که الان می بنند باید داشته باشند. او در مصاحبه ای با سایت گل می گوید:


"دیدم که په‌په فصل قبل در لیل چه کاری انجام داد. او بازیکن خیلی خوبی است بنابراین نمی گویم  که استعداد ندارد. چیزی که می بینم گران ترین بازیکن تاریخ آرسنال است. حتی اگر نخواهید به پول فکر کنید باز هم واقعیت این است که متاسفانه پول در فوتبال نقش مهمی دارد. وقتی تیمی چنین پولی را برای یک بازیکن خرج می کند، انتظار دارد که آن بازیکن گل های بیشتر و موقعیت های بیشتر برای تیم بسازد."


آلیادیره معتقد است که چیزی که باعث شکست په‌په می شود عدم قاطعیت است. او می گوید:


" قطعا آسان نیست چون من ههم در چنین شرایطی بوده ام اما چیزی که باعث شده که کمی ناامید شوم تصمیم گیری های په‌په در زمین بازی است. برای بازیکنی که 72 میلیون پوند ارزش دارد این بخش ساده ای از بازی است که گاهی اوقات په‌په این توانایی را ندارد. این چیزی است که مرا اذیت می کند." 


"بله او دریبل های خوبی می زند  و از دو یا سه بازیکن عبور می کند. این فوق‌العاده است اما وقتی او اوبامیانگ را در سمت چپ خود دارد و تنها کاری که باید بکند پاس دادن توپ به جای درست است، او به جای این کار توپ را اشتباه پاس می دهد. این مرا اذیت می کند. البته چنین چیزی را زیاد از په‌په در این فصل دیده ام." 

لینک کوتاه لینک منبع
بیانیه سازمان لیگ بعد از مبتلا شدن دو بازیکن دیگر ویلیان تا پایان فصل جاری در چلسی می ماند رئیس سازمان لیگ جزیره از بازگشت لیگ در ژوئن اطمینان دارد آرسنال با 20 میلیون به دنبال تاگلیافیکو ستاره آژاکس آرسنال نباید 72 میلیون برای په‌په پرداخت می کرد پی‌اس‌جی حاضر است اوبامیانگ را با نصف قیمت بخرد سبایوس باز هم از رویای موفقیت در رئال مادرید می گوید آرسنال لاکازت را با لمار معاوضه می کند بارسلونا اومتیتی را نصف قیمت می فروشد موستافی از تاثیرات آرتتا در آرسنال می گوید آرسنال می تواند مخیتاریان را با کلایورت معاوضه کند آرسنال با خرید پارتی می تواند به ماندن اوبامیانگ کمک کند پودولسکی می ترسد آرسنال اوبامیانگ را از دست بدهد اوزیل بازیکنی بزرگ و برای او آرتتا بهتر از امری است مخیتاریان اعتراف می کند که می خواهد در رم بماند آرسنال شاید گزینه ای بهتر از اوپامکانو داشته باشد آرسنال قرارداد هیلسون را برای دومین بار تمدید می کند با مرحله اول پروژه شروع مجدد موافقت شد آرسنال به دنبال ماراش کومبولا مدافع ورونا است امانوئل دنیس باید وارد مرحله جدیدی در فوتبالش بشود