آرسنال نیازمند حمایت هواداران!

آرسنال نیازمند حمایت هواداران!

مترجم:Moshtagh Laghaei 52

آرسنال در بازگشت لیگ شروع خوبی نداشت. در دو بازی اول با منچسترسیتی و برایتون شکست خورد اما با دو برد پیاپی مقابل ساوتهمپتون و شفیلدیونایتد توانست روند رو به رشدی پیدا کند. میتلند نایلز معتقد است که تیم دوباره روندی صعودی را دارد طی می کند. او در مصاحبه با آرسنال دیجیتال گفت:


ما شخصیت زیادی [برای تیم] به وجود آورده ایم. دوره سختی که در آن هستیم نشان می دهد که شخصیت بازگشت و مبارزه کردن را داریم و تلاش می کنیم در لیگ و جام های داخلی بهترین عملکردمان را داشته باشیم. فکر می کنم که [برد] امروز خیلی خوب بود چون به مردم نشان داد که واقعا می توانیم این کار [جنگیدن و برد بازی ها] را انجام دهیم. [پیام من به هواداران این است که] از ما حمایت کنید و همراه ما باشید. مثل تیم های دیگر، تیم ما هم در حال پیشرفت است. تلاش می کنیم همه بازی ها را ببریم تا هوادارهای تیم راضی و خوشحال باشند. [رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی] حس خیلی خوبی است. همه باشگاه‌ها می خواهند به ومبلی بروند و بازی کنند. ما هم امروز در خارج از خانه بازی کردیم و می خواستیم که ببریم و به ومبلی برویم. البته اخیرا در بازی های خارج از خانه خوب نتیجه نگرفتیم ولی پیروزی که بدست آوردیم خیلی برایمان خوب بود.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 4 - 0 Norwich City

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۱۱ تیر - ۲۱:۳۰

منوی بازی
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال