آرسنال نیازمند حمایت هواداران!

آرسنال نیازمند حمایت هواداران!

مترجم:Moshtagh Laghaei 25

آرسنال در بازگشت لیگ شروع خوبی نداشت. در دو بازی اول با منچسترسیتی و برایتون شکست خورد اما با دو برد پیاپی مقابل ساوتهمپتون و شفیلدیونایتد توانست روند رو به رشدی پیدا کند. میتلند نایلز معتقد است که تیم دوباره روندی صعودی را دارد طی می کند. او در مصاحبه با آرسنال دیجیتال گفت:


ما شخصیت زیادی [برای تیم] به وجود آورده ایم. دوره سختی که در آن هستیم نشان می دهد که شخصیت بازگشت و مبارزه کردن را داریم و تلاش می کنیم در لیگ و جام های داخلی بهترین عملکردمان را داشته باشیم. فکر می کنم که [برد] امروز خیلی خوب بود چون به مردم نشان داد که واقعا می توانیم این کار [جنگیدن و برد بازی ها] را انجام دهیم. [پیام من به هواداران این است که] از ما حمایت کنید و همراه ما باشید. مثل تیم های دیگر، تیم ما هم در حال پیشرفت است. تلاش می کنیم همه بازی ها را ببریم تا هوادارهای تیم راضی و خوشحال باشند. [رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی] حس خیلی خوبی است. همه باشگاه‌ها می خواهند به ومبلی بروند و بازی کنند. ما هم امروز در خارج از خانه بازی کردیم و می خواستیم که ببریم و به ومبلی برویم. البته اخیرا در بازی های خارج از خانه خوب نتیجه نگرفتیم ولی پیروزی که بدست آوردیم خیلی برایمان خوب بود.

لینک کوتاه لینک منبع

Arsenal 4 - 0 Norwich City

Emirates - Premier League

چهارشنبه ۱۱ تیر - ۲۱:۳۰

منوی بازی
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!