آرسنال و تاتنهام همچنین دورتموند به دنبال گرسون هستند

آرسنال و تاتنهام همچنین دورتموند به دنبال گرسون هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 167

به نقل از پدر گرسون آرسنال و تاتنهام به دنبال امضای قرارداد با این هافبک برزیلی هستند. البته باشگاه دورتموند هم از دیگر علاقه مندان به گرسون است. مارکوس سانتوز مدیر برنامه های گرسون هم توضیح می دهد که این هافبک برزیلی دوره سه ساله کابوس واری در باشگاه رم ایتالیا داشته است. 


به گفته سانتوز، گرسون سال 2016 با وجود پیشنهاد از بارسا، به رم رفت چون فلامینگو به معامله ای با ارزش بالاتر نیاز داشت اما از همان موقع اوضاع برای گرسون بد شد. سانتوز در مصاحبه با Yahoo می گوید:


"همه کار های انتقال انجام شده بود اما بارسولنا می خواست فقط 8 میلیون یورو(6 میلیون پوند) به فلامینگو بدهد. باشگاه به این پول خیلی نیاز داشت. بنابراین تصمیم گرفتیم که پیشنهاد 16 میلیون یورویی(12 میلیون پوند) رم را بپذیریم. باشگاه رم از من خواست که با یک ایجنت قرارداد ببندم." 


"خیلی ما را اذیت کردند. تا حدی وضعیت بد بود که ما نمی توانستیم خانه ای اجازه کنیم. به مدت سه ماه باید در هتل می ماندیم. برای خانه هایی که سعی می کردیم اجاره کنیم باید با تاجری صحبت می کردیم که اصلا نمی خواهم اسمش را بگویم. این مشکل زمانی حل شد که گرسون با فرانچسکو توتی صحبت کرد. به آپارتمان توتی رفتیم." 


"حضور در رم فایده ای نداشت. تا آنجا که یادم می آید گرسون جلوی فیورنتینا 2 گل زد و دیگر بازی نکرد. یک بار هم گرسون فقط برای مهار گونزالو هیگواین در پست وینگ قرارداده شد بدون اینکه تمرینی برای این پست داشته باشد اما شکر خدا توانستیم از آنجا بیرون برویم." 


به طور کلی، گرسون 42 بازی برای باشگاه رم انجام داد و دو گل به ثمر رساند. بعد از آن یک فصل قرضی به فیورنتینا رفت و در نهایت جولای 2019 به فلامینگو بازگشت که به گران ترین بازیکن برزیلی که به یک باشگاه برزیلی می رود تبدیل شد. سانتوز می گوید پالمیراس، کورینتیاس، گرمیو و اتلتیکو مینیرو علاقه مند به خرید قرضی گرسون بودند اما باشگاه رم فقط میخواست به صورت دائمی او را بفروشد. حالا سانتوز مدعی شده که آرسنال، تاتنهام و دورتموند به دنبال گرسون هستند. او می گوید:


"هیچکس درباره علاقه آرسنال به گرسون نمی دانست اما حالا می گویم که همه بدانند. درباره تاتنهام و دورتموند هم هر چه می شنوید درست است. البته آنها فقط شرایط گرسون را از فلامنیگو جویا شدند."


گرسون از وقتی که به فلامینگو بازگشته 43 بازی برای این تیم انجام داده و در سال 2019 قهرمان لیگ سری آ برزیل و قهرمان جام لیبرتادورس شد.

لینک کوتاه لینک منبع