آرسنال و یونایتد به دنبال عثمان دمبله هستند

آرسنال و یونایتد به دنبال عثمان دمبله هستند

مترجم:Moshtagh Laghaei 204

منچستر یونایتد و آرسنال هر دو قصد دارند تا برای خرید عثمان دمبله مهاجم تیم بارسلونا در تابستان پیش رو اقدادم کنند. بعد از ترک دورتموند و رفتن به بارسا با 96.8 میلیون پوند، آبی اناری ها دمبله را حمایت کردند تا به یکی از بهترین بازیکنان اروپا تبدیل شود اما مصدومیت های پی در پی باعث شد که نتواند آن گونه که باید در بارسلونا تاثیر گذار باشد و حالا آبی اناری ها قصد فروش این بازیکن را دارند. 


به نقل از دیاریو اسپورت، توپچی ها و شیاطین سرخ وضعیت این بازیکن را زیر نظر دارند اما قبل از دادن پیشنهاد رسمی دلایل مصدومیت این بازیکن را بررسی خواهند کرد. هر دو تیم قیمت این بازیکن را از بارسا پرسیده اند و این باشگاه حدود 43 میلیون پوند درخواست کرده است در حالیکه کیکه ستین به دنبال افزایش توان مالی برای خرید های تابستانی می باشد چو نیمار و لاتارو مارتینز مهاجم اینتر به بارسلونا لینک شده اند.


بر خلاف مصدومیت ها دمبله، خرید بازیکنی با چنین کیفیت و قیمت پایینی فرصت خوبی برای آرسنال و یونایتد می باشد. امکان رفتن دمبله به صورت قرضی به یونایتد زیاد است چون شایعه شده است که این بازیکن با هموطن خود آنتونی مارسیال تماس داشته و وضعیت زندگی در اولدترافرود را جویا شده است.


آرسنال و یونایتد در تلاشند تا وینگ راست مناسبی برای خود بخرند چون در این فصل مشکلات زیادی در این پست داشته اند. دن جیمز در 27 بازی اخیر خود برای شیاطین سرخ فقط 3 گل به ثمر رسانده و آرتتا نیز به خاطر کمبود بازیکن مناسب مجبور بوده از اوبامیانگ در پست های مختلف استفاده کند.


دمبله در این فصل فقط 9 بازی انجام داده و تنها یک گل به ثمر رسانده است اما در فصل قبل توانایی های خود را با 14 گل و 9 پاس گل و کمک به قهرمانی بارسا در لایگا، ثابت کرد. این بازیکن فرانسوی همچنان تلاش می کند تا در تیم ستین فیکس شود.

لینک کوتاه لینک منبع