آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات

آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات

مترجم:Moshtagh Laghaei 66

بوکایو ساکا بازیکن جوان آرسنال در بازگشت به جلسات تمرینی متوجه شده که آرتتا در چه پستی از او می تواند استفاده کند. ساکا 18 ساله در 4 بازی در فصل 19-2018 و در مجموع همه رقابت ها 20 بازی برای توپچی ها انجام داد و عملکرد خوبی به نمایش گذاشت.


تطبیق پذیری این مدافع چپ برای آرتتا بسیا سودمند خواهد بود همچنین ساکا ثابت کرده که می تواند در تمام پست های سمت چپ یعنی دفاع چپ، دفاع چپ نفوذی و هافبک چپ بازی کند. ساکا فصل تاثیر گذار خود، 3 گل به ثمر رسانده و 9 پاس گل داده است و او درباره آینده اش هیچ شکی ندارد. ساکا در مصاحبه ای بعد از برد 4-0 مقابل نیوکاسل که یک پاس گل هم داده بود، گفت:


"حس می کنم که رویایم همیشه این بوده که وینگر باشم، در بازی ها تاثیر زیادی بگذارم، گل بزنم و پاس گل بدهم. البته در حال حاضر هر کاری را که مربی از من بخواهد انجام می دهم."


آرتتا با توجه به چینش گروه های بازیکنان در بازگشت به تمرینات، می تواند ساکا را به آرزویش برساند. باشگاه های لیگ جزیره با توجه به اعلامیه روز چهارشنبه فقط می توانند در گروه های کوچک تمرین کنند. ساکا در تمرینات با بازیکنان تهاجمی مثل اوبامیانگ، لاکازت و ریس نلسون کار می کند. 


بازیکنان تدافعی مثل آینزلی میتلند نیلز و متئو گندوزی در گروه های دیگر و جلسات دیگر روی تمرینات تاکتیکی کار می کنند. به دلیل اینکه ساکا می تواند به عنوان دفاع چپ هجومی بازی کند ممکن است آرتتا این بازیکن را با تعدادی از مهاجمان تمرین دهد و آنها را هماهنگ کند.


البته با بازگشت کیران تیرنی که تازه از بند مصدومیت رها شده، پیش بینی پستی که ساکا در بازی های پیش رو خواهد داشت سخت خواهد بود و باید دید که آرتتا در این شرایط چگونه عمل خواهد کرد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لیورپول سدریک سوارز: می توانستم 2019 به آرسنال بیایم انتقاد پل مرسون از کولاشیناچ بعد از دربی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لیورپول کئون: آرتتا باید یک سیستم را انتخاب کند صحت حرف های ونگر درباره فیرپلی مالی توصیه آرتتا برای پیشرفت ساکا کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با تاتنهام کرونکه بدهی های استادیوم آرسنال را پرداخت می کند گابریل مارتینلی، رونالدو جدید تمایل آرتتا به تمدید با موستافی کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با تاتنهام آرتتای شگفت‌انگیز در حال ساخت آرسنال جدید نظر مارتین کئون درباره علاقه آرسنال به توماس پارتی صحبت های مارتین کئون درباره قرارداد اوزیل صحبت های اشلی کول درباره کیران تیرنی ساکا و مارتینلی ستارگان آینده دنیای فوتبال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن