آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات

آینده رویایی بوکایو ساکا در آرسنال در شروع تمرینات

مترجم:Moshtagh Laghaei 85

بوکایو ساکا بازیکن جوان آرسنال در بازگشت به جلسات تمرینی متوجه شده که آرتتا در چه پستی از او می تواند استفاده کند. ساکا 18 ساله در 4 بازی در فصل 19-2018 و در مجموع همه رقابت ها 20 بازی برای توپچی ها انجام داد و عملکرد خوبی به نمایش گذاشت.


تطبیق پذیری این مدافع چپ برای آرتتا بسیا سودمند خواهد بود همچنین ساکا ثابت کرده که می تواند در تمام پست های سمت چپ یعنی دفاع چپ، دفاع چپ نفوذی و هافبک چپ بازی کند. ساکا فصل تاثیر گذار خود، 3 گل به ثمر رسانده و 9 پاس گل داده است و او درباره آینده اش هیچ شکی ندارد. ساکا در مصاحبه ای بعد از برد 4-0 مقابل نیوکاسل که یک پاس گل هم داده بود، گفت:


"حس می کنم که رویایم همیشه این بوده که وینگر باشم، در بازی ها تاثیر زیادی بگذارم، گل بزنم و پاس گل بدهم. البته در حال حاضر هر کاری را که مربی از من بخواهد انجام می دهم."


آرتتا با توجه به چینش گروه های بازیکنان در بازگشت به تمرینات، می تواند ساکا را به آرزویش برساند. باشگاه های لیگ جزیره با توجه به اعلامیه روز چهارشنبه فقط می توانند در گروه های کوچک تمرین کنند. ساکا در تمرینات با بازیکنان تهاجمی مثل اوبامیانگ، لاکازت و ریس نلسون کار می کند. 


بازیکنان تدافعی مثل آینزلی میتلند نیلز و متئو گندوزی در گروه های دیگر و جلسات دیگر روی تمرینات تاکتیکی کار می کنند. به دلیل اینکه ساکا می تواند به عنوان دفاع چپ هجومی بازی کند ممکن است آرتتا این بازیکن را با تعدادی از مهاجمان تمرین دهد و آنها را هماهنگ کند.


البته با بازگشت کیران تیرنی که تازه از بند مصدومیت رها شده، پیش بینی پستی که ساکا در بازی های پیش رو خواهد داشت سخت خواهد بود و باید دید که آرتتا در این شرایط چگونه عمل خواهد کرد.

لینک کوتاه لینک منبع
تیرنی عطش و انگیزه دویدن در کل روز را دارد ویلشر: اگر جای اوبامیانگ بودم می ماندم بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال