آینده لوئیز در هاله ای از ابهام

آینده لوئیز در هاله ای از ابهام

مترجم:Moshtagh Laghaei 85

بعد از اینکه معلوم شد داوید لوئیز اول فصل قرارداد 12 ماهه با آرسنال امضا کرده، احتمال جدا شدن این مدافع از جمع توپچی ها در تابستان پیش رو بیشتر شد. لوئیز تابستان گذشته با 8 میلیون پوند از چلسی به آرسنال آمد. در گذشته گفته شده بود که لوئیز قرارداد دو ساله با آرسنال امضا کرده اما حالا اسکای اسپورت ادعا می کند که این موضوع حقیقت ندارد.


گفته می شود که لوئیز فقط با قرارداد 12 ماهه موافقت کرده و هیچ تمدید قراردادی برای ماندن این مدافع در جمع توپچی ها در کار نیست. با توجه به این موضوع، به احتمال زیاد داوید لوئیز در پایان فصل جاری آرسنال را ترک خواهد کرد.


داوید لوئیز قبل از تعلیق بازی ها به خاطر بحران کرونا، 25 بازی در لیگ جزیره برای آرسنال انجام داد. او در این مدت دو گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است. لوئیز با وجود سن بالا، همچنان نقش مهمی در تیم آرتتا ایفا می کند. با این حال این مدافع برزیلی ماه گذشته فاش کرد که دوست دارد تا قبل از بازنشسته شدن در باشگاه بنفیکا و لیگ پرتغال بازی کند.


داوید لوئیز سال 2007 با قرارداد قرضی از باشگاه ویتوریا برزیل به لیسبون و باشگاه بنفیکا رفت اما قرارداد خود را دائمی کرد تا اینکه سال 2011 به چلسی پیوست. لوئیز درباره زمانی که در پرتغال بود در مصاحبه ای با SporTV گفت که جدایی از بنفیکا برای او سخت بوده اما به او اطمینان داده شده بود که درهای باشگاه همیشه به روی او باز خواهد بود. لوئیز گفت:


"از ترک بنفیکا می ترسیدم. از شروع یک دوره جدید می ترسیدم. روی(کاستا) مدیر ورزشی تیم با من خصوصی صحبت کرد. از به پایان رساندن دوره ام در بنفیکا، عشق و لذتی که به خاطر زندگی در آن کشور و بازی برای بنفیکا داشتم، می ترسیدم." 


"به روی (کاستا) گفتم که می نمی خواهم بروم، می خواهم بمانم. روی (کاستا) به من چیزی گفت که در قلبم برای همیشه باقی ماند: درهای باشگاه همیشه به روی تو باز خواهد بود. تو باید فوتبالت را به همه دنیا نشان دهی." 


"هیچوقت ارتباطم را با بنفیکا قطع نکردم. این تیم همیشه در قلب من است و همه می دانند که می خواهم روزی به بنفیکا برگردم. می خواهم یک بار دیگر پیراهن بنفیکا را بپوشم و دوباره آن را حس کنم. روزی که به استودیو دا لوز(استادیوم بنفیکا) برگردم بسیار خاص و بهترین احساس زندگی ام خواهد بود."

لینک کوتاه لینک منبع