احتمال انتقال فورستر دروازه‌بان ساتهمپتون به آرسنال!

احتمال انتقال فورستر دروازه‌بان ساتهمپتون به آرسنال!

مترجم:Moshtagh Laghaei 42

گفته می شود که آرسنال و چلسی می خواهند فورستر دروازه‌بان ساتهمپتون را به خدمت بگیرند. فورستر به صورت قرضی در سلتیک بازی می کند که البته این باشگاه در تلاش برای دائمی کردن قرارداد این دروازبان است. دو سال از قرارداد فورستر با ساتهمپتون باقی مانده اما به نظر می آید که این دروازه‌بان در تابستان پیش رو به تیمی جدید خواهد رفت. به نقل از فوتبال اینسایدر احتمالا قیمت خرید فورستر حداقل 10 میلیون پوند باشد.


چلسی گرانترین دروازه‌بان تاریخ دنیا یعنی کپا را در اختیار دارد اما به نظر می آید که لمپارد از این دروازه‌بان راضی نیست. کپا در این فصل اشتباهات زیادی در دروازه چلسی داشته و فعلا کابایرو جای او را در تیم لمپارد گرفته است. توپچی‌ها آماده رقابت با چلسی برای خرید فورستر هستند چون می خواهند یک جانشین خوب برای برند لنو داشته باشند.


به نظر می آید که امیلیانو مارتینز دروازبان دوم آرسنال برای انجام بازی بیشتر از این تیم برود. این دروازه‌بان فقط 6 بازی در لیگ جزیره در مدت 9 سال حضورش در آرسنال انجام داده است. فورستر 14 کلین شیت در 28 بازی این فصل را در سلتیک ثبت کرده است. به خاطر بحران کرونا لیگ اسکاتلند با اعلام قهرمانی سلتیک به پایان رسید.


سلتیک با درخشش فورستر قهرمان جام اتحادیه اسکاتلند شد. او یک پنالتی را گرفت و چندین سیو داشت همچنین بهترین بازیکن زمین شد. لنون مربی سلتیک درباره این دروازه‌بان گفت:


مدت هاست که دروازه‌بانی مثل فورستر ندیدم که تا این حد مهارت داشته باشد. در اولین دوره‌ای که اینجا بود، عملکرد فوق‌العاده ای داشت و حالا در دوره دومش همچنان به درخشش خود ادامه می دهد.

لینک کوتاه لینک منبع
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با لسترسیتی اخبار جدید درباره قرارداد سبایوس از زبان آرتتا عصبانیت آرتتا از گندوزی و محرومیت این بازیکن تعریف و تمجید مارتینز از آرتتا توصیه سول کمپبل به اوبامیانگ قبل از تصمیم‌گیری صحبت‌های آرتتا درباره آینده لاکازت کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با لسترسیتی آرسنال باید خونسردی خود را حفظ کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با وولوز اوبامیانگ باید در آرسنال بماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با وولورهمپتون قسمت دوم کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با ولورهمپتون قسمت اول واکنش مارتین کئون به تمدید قرارداد بوکایو ساکا بیانیه آرسنال درباره تمدید نکردن سالیبا با سن اتین مصاحبه اوبامیانگ درباره رکوردشکنی و قراردادش کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با نورویچ مارتینز خوشحال از داشتن فرصت بازی برای آرسنال! دفاع جیمی ردنپ از متئو گندوزی! کنفرانس مطبوعاتی میکل آرتتا قبل از بازی با نورویچ‌ آرسنال نیازمند حمایت هواداران!