احتمال بازگشت سانتی کازورلا به آرسنال به عنوان مربی

احتمال بازگشت سانتی کازورلا به آرسنال به عنوان مربی

مترجم:Moshtagh Laghaei 78

اخیرا شایعاتی از بازگشت سانتی کازورلا به آرسنال به عنوان مربی شنیده می شود. در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با استون ویلا از آرتتا پرسیده شد که به نظر او کازورلا می تواند در این تابستان به تیم مربیگری آرسنال ملحق شود؟ آرتتا در پاسخ گفت:


سانتی را بیش از حد قبول دارم. شخصیتی که دارد و اینکه آن را در رختکن هم نشان می دهد را دوست دارم. همچنین به عنوان بازیکن کاری که در طول حرفه‌اش انجام داده را تحسین می کنم. درباره مربیگری و آینده‌اش خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. الان تازه کارش در ویارئال تمام شده پس باید اجازه دهیم که از این لحظات لذت ببرد. خواهیم دید که در آینده چه اتفاقی می افتد.


در آخر خبرنگار از آرتتا پرسید که درباره این موضوع با کازورلا صحبت کرده یا نه که آرتتا در پاسخ گفت فعلا هیچ صحبتی با هم نداشته‌اند.

لینک کوتاه لینک منبع

Aston Villa 1 - 0 Arsenal

Villa Park - Premier League

سه شنبه ۳۱ تیر - ۲۳:۴۵

منوی بازی
بیانیه باشگاه آرسنال پیرامون مسائل مالی پس از کرونا ساکا سومین بازیکن برتر فصل به انتخاب هواداران توماس پارتی، کلید حل مشکل توپچی‌ها بازگشت آرسن ونگر به دنیای مربیگری آرسنال باید اوزیل، سوکراتیس و موستفی را بفروشد ژاکا: آرتتا قانعم کرد که در آرسنال بمانم اوزیل در آرسنال می ماند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از قهرمانی در جام حذفی هفتادمین سال حضور کن فرایر در آرسنال آرتتا: با ونگر درباره هر چیزی می شود صحبت کرد اوبامیانگ باید به جایی که هست افتخار کند کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از فینال جام حذفی آرتتا هشت تا از بازیکنانش را نمی خواهد عشق پنجاه ساله پیرس مورگان به آرسنال کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از بازی با واتفورد امیل اسمیت رو وارث اوزیل و پست شماره 10 آرسنال آرسنال به یک شماره 10 مثل روسیچکی یا کازورلا نیاز دارد احتمال بازگشت دنیس برگکمپ به آرسنال اوزیل دیگر جایی در آرسنال ندارد کنفرانس مطبوعاتی آرتتا قبل از بازی با واتفورد